Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Pa sad me istripovala :D

Ja cu biti 38+6 ,tako nesto. 

Haha,tako ces i ti sa drugim,Taso! ;)

Pokusala sam da ga nagovorim da idem 11.ali kaze previse je rano. Ctg u utorak pa se dogovaramo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Konacno jedem voce bez posledica! Jos sam pravila sladoled od jagoda:Dooooooo srece moje! Sve bez secera,naravno. Tj ako izuzmem slag u kojem ga ima:P.Klinci su stukli vanilu,cokoladu i onaj sa keksom uz ovaj od jagoda... Supice,salatice i voceeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Sto se iritacija koze tice,sem talka becolino nemam pozitivna iskustva vise nisacim.
Jel jos neko ima problem sa pamcenjem? Ukljucila sam pogresan program na ves masini,ko ima hormonalno uzdrmanu klinku u predtinejdzerskom dobu razume velicinu katastrofe <_<.
Nadam se da cete biti dobro i u narednim danima ,a sad me izvinite nektarine placu zamnom:wub:

Zone*, neca79 i JednaHana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas sva smuljena,ni kafu nisam mogla skuvati hehehe:lol:

Pre podne prespavah,jer pritisak mi bio 98/58 ...sad dosta pazim na ihranu i zivim na rustevima pa mi super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sutra idem na ctg i po ultrazvuku od sutra ulazim u 40ned a kalendarski u ponedeljak.

Danas me je malo boleo stomak  tu negde u visini puoka i osecala sam jaci pritisak dole i cim odem u wc prodje i tako citav dan.Sad nista.Stomak je i dalje visoko,ne znam kako izgleda kad se spusti,al kazu mi i dalje da je visoko.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni se stegne stomak kao kamen ovih par dana..ne boli nista samo je kamen

Zeludac manje vise ok. Bitno je da me jedem nista konkretno posle 4..onako gricnem po malo nesto u prolazu samo i onda nema povracanja

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas sva smuljena,ni kafu nisam mogla skuvati hehehe:lol:

Pre podne prespavah,jer pritisak mi bio 98/58 ...sad dosta pazim na ihranu i zivim na rustevima pa mi super :)

jel nema vise braon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam kao slonica, trudim se da lezim dosta i cini mi se da nocu malo lepse spavam. 

 

Neco,covece, ti vec 32.nedelja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam kao slonica, trudim se da lezim dosta i cini mi se da nocu malo lepse spavam. 

 

Neco,covece, ti vec 32.nedelja!

da zeno..u ponedeljak krece 33.nedelja...i tako jos malo

e da talk me spasio danas. Cak su se ospice osusile..a sise lepo klize levo desno bez trenja hahahha

azdajana i ala mala i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahah cari trudnoce! Meni je proletela trudnoca, sta ce tek biti  treci put kad budem trudna :D

 

Mene od totheme gorusica zna da muci,fuj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da :lol:,  21.03. mi je bio VTP, a cr radjen 12.03.

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

P.s. @MakiJana, vidis da mi je mob poludeo? Prebacio se sam na drugi trimestar! Dobro da sasam jos koliko-toliko normalna! :lol::lol:

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U fazonu,to je to,oko nedelju dana ranije... Ostaje mi da lezim i da cekam :D

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja po svemu sudeci necu do 18.6  99% 

Sad sa ctg-a dosla,doktor kaze da je odlicno.Malo se iznervirala koliko je drska bila sestra/babica sta li je.Starija zena oko 55god,nadrdana od ranog jutra,stavila na krevet  onaj kajs sto ide ispod ledja za ctg i ja slucajno pomerila ona ko da sam uradila ko zna sta.Sta ga pomeras ja sam ti to stavila jer tako treba,koji ti je ovo put da radjas mumla nesto sebi u bradu.Ja se izvinila reko prvi ako Bogd a,pa dobro reko nisam nista uradila strasno sto vicete.Namestila sam ono kako treba a ona isood naocara me posmatra iz daleka.Uff...

A moja sestra koja zivi u inostranstvu danas imala zakazano kod anesteziologa i za kralicne mere.Prezadovoljna uslugom,kaze na skener je stavili gledali moze li prirodno ili na carski da rodi.Ne znam kod nas kako to ide,ali u Visegrsdskoj kad je radjala pre 5.5god kaze metrom je merili 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre dve godine u Višegradskoj, metar :) i ona naprava neka nisam stigla (da, znam, ha-ha hahaha) da bolje osmotrim. Ostala mi modrica od njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ktz03em3fNista se znaci nije promenilo <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma uzas,i posle kazu to je zbog plata jer su male.Nije,to je od coveka od coveka ili su djubre ili si normalan.ja idem sledece nedelje na ctg,idem privatno i bas je fina sestra koja radi tamo a ne verujem da radi za vecu platu od bilo koje u drzavnoj ustanovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma uzas,i posle kazu to je zbog plata jer su male.Nije,to je od coveka od coveka ili su djubre ili si normalan.ja idem sledece nedelje na ctg,idem privatno i bas je fina sestra koja radi tamo a ne verujem da radi za vecu platu od bilo koje u drzavnoj ustanovi.

joj i ti vec na ctg :o ....ja izgleda nisam jos svesna da se i meni blizi 

Brunda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,Neco blizi se.mada ja ulazim u deveti tel sledece nedelje 17-og ali idem na ctg 15 og jer mi doktor nije posle tu, a i kako to ide da naplate jos koji uz^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma uzas,i posle kazu to je zbog plata jer su male.Nije,to je od coveka od coveka ili su djubre ili si normalan.ja idem sledece nedelje na ctg,idem privatno i bas je fina sestra koja radi tamo a ne verujem da radi za vecu platu od bilo koje u drzavnoj ustanovi.

Idem i ja privatno,ali prosli i ovaj put mi je rekao da idem u bolnicu da vidim kako sve to izgleda :rolleyes: 

Sledece nedelje,ako izdrzim do tad imam kod njega privatno jos taj jedan ctg i tamo je sestra bas ljubazna i sve ti lepo objasni kako i sta treba.

 

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni se sestra pomucila lepo da nameati kaiseve i sve,bas je polako radila.a nisu mi naplatili ctg,samo UZ. I u utorak idem opet na ctg samo,necu na UZ vise.

Hana,kako ti posteljica? Meni 2.na3.,kontam ne mora nista da znaci... Jos danas dvocifreno,pa prelazim na jednocifreno brojanje :o

Torba spremna,spakovana,stvari sve,samo imam za sebe za izlazak da ispeglam haljinu i spakujem da mm zna gde je ,obucu,ves i ostalo... Da namestim posteljinu i to je to... 

Nasla sam patronaznu da kupa bebu posle ,kad dodjemo kuci. Radi u porodilistu,kaze,najavice me tamo,posto radi u soku,da mi daju lepu dozu protiv bolova posle budjenja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhvatila me manija da spremam stvari za torbu za porodiliste pa sam jutros pravila spisal u 6 ujutru..nisam mogla da spavam nesto od vrucine. Kupovina lagano malo po malo do kraja meseca i to je to...joooooj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

Danas sam imala poslednju kontrolu pred porodjaj.Beban je malo vise od 2400,a bebana je 2980.Spremni su da nas upoznaju.CR zakazan za 19.06. ali postoji mogucnost da nas iznenade vec u toku sledece nedelje.U Nedelju 10.06. ulazimo u 9. mesec (36 nedelja punih) tako da imamo jos jako malo da zavrsimo sve pripreme za dolazak beberona.Ja ne znam sta se to desava samnom,ali ne osecam ni uzbudjenje,ni euforiju,ni strah,nekako sam ravnodusna i sve lako cemo.

Inace bas sada su mi pronasli bakterije u mokraci,tako da cekam Ponedeljak da mi daju lekic da sredimo te rospije.Sasvim je moguce da sam pokupila virus od moje M,pa da su se i bakterije aktivirale.Ona se bas razbolela i ne odvaja se od mene.

Eto toliko od mene i nadam se da cu vam se vec sledeci put javiti sa lepim vestima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni se sestra pomucila lepo da nameati kaiseve i sve,bas je polako radila.a nisu mi naplatili ctg,samo UZ. I u utorak idem opet na ctg samo,necu na UZ vise.

Hana,kako ti posteljica? Meni 2.na3.,kontam ne mora nista da znaci... Jos danas dvocifreno,pa prelazim na jednocifreno brojanje :o

Torba spremna,spakovana,stvari sve,samo imam za sebe za izlazak da ispeglam haljinu i spakujem da mm zna gde je ,obucu,ves i ostalo... Da namestim posteljinu i to je to... 

Nasla sam patronaznu da kupa bebu posle ,kad dodjemo kuci. Radi u porodilistu,kaze,najavice me tamo,posto radi u soku,da mi daju lepu dozu protiv bolova posle budjenja :D

Nista meni gin. nije reko koji je stepen.Pre 3ned sam bila kod njega uradio je i uz i u izvestaju ne pise nista o posteljici ili je ovde drugacije zovu:huh:Pise ono sta je sve vidjeno,uredno izgleda to i to,plodove vode je adekvatna kolicina i pise nesto prvi smestaj to se verovatno odnosi na bebu,nike me vaginalno pregledao samo je uzeo bris i i preko stomaka kad je uz radio napisao je da je cervikometrija 40mm.Evo sad me toliko pritiska dole nije da boli sad nesto, vise je neprijatan osecaj kao da trpim mokracu i da cu se upiskiti svakog casa.Idem u wc bas zbog toga cesce da se oslobodim pritiska a na papiru malo sekreta kao tanka  bela slinica( izvinite na opisu) .Volela bi da bude ubrzo tj sad za koji dan pa da prebrinem i to:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.