Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

to se dogadja kad malo pobrljavi forum. bilo je nekad i nasa tema na kineskom!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pila magnezijum u kapsulama od 375 +plus vitamin b. Sve u jednoj kapsili. To mi je pomagalo bas za grceve. Sad od kad sam se porodila strasno me hvataju ali mi je receno da zbog onog svraba sto sam imala nikako ne pocinjem nikakve vitamine i sad ne znam kud cu sa nogama posto bas cesto grcevi hvataju. Kesten gel mi malo ublazi bolno mesto, al on nije da prestsnu grcevi. Ako imate neki predlog pisite

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje...vecerala sam u pola 7...popila omeprol u pola 8..sad sam povracala. Trebam li opet popiti omeprol?

Povracam ne znam sto..podrigujem non stop po malo i vraca mi se hrana u grlo ali nemam kiselinu..ne znam sta mi je...

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 mozda si se prejela ili ti smeta to sto si jela.Meni je sa U bilo tako kad se najedem spageti,a u drugoj od jogurta,mogla sam jesti sta god,ali ako sam popila solju jogurta,kraj

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje...vecerala sam u pola 7...popila omeprol u pola 8..sad sam povracala. Trebam li opet popiti omeprol?

Povracam ne znam sto..podrigujem non stop po malo i vraca mi se hrana u grlo ali nemam kiselinu..ne znam sta mi je...

Ne treba da popijes omeprol.Mozda zavisi od toga sta si vecerala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi imam utisak da mi se stomak spustio do kolena. Umirem od vrućine. Već par dana sam na salatama i mogu vam reći da je lakše. 

MicaZoki(LUKA), Dacha76 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj i meni je danas tako nesto tesko, stomak raste li raste , a malena je tako aktivna ,samo se vti, mislim da je se okrenula glavom na dole, tako sad osecam kad stuca a nogicama me gore lupka, a za dve nedelje cemo na uz. Nikako malo da osvezi stalno neka sparina a tek pocelo, kad se setim prve trudnoce isto ovako bilo.. a ima jos do avgusta:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ssm danas bez snage. Misici svi su mi malaksali kao da sam vezbala satima. Vucem se jao glista.

Napolju mi mirise na kisu a oblaka nigde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao trudnicice,citam vas i samo mogu da zamislim kako vam je. Meni je jako vruce i sparno,a ne vama. Tako sam i ja prosle godine,kao vi sada. B) Jos malo izdrzite i stizu vasi zamotuljci. :wub:

Venera i zvezda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iju,ja sam danas premlacena. Pre podne sam prelezala, nije mi bilo dobro. Pritisak 100/60.

Veceras bila na ctg-u,kaze dr sve ok,za 7 dana opet pa da utanacimo sve. Jos sam na Utrogestanu ,beba 3030gr.

Dao mojoj O dr sondu ,pita je dr sta je ovo,a ona iz topa- butka,srce,glava

 On se odusevio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros sam pomagala Ogiju da ubere cvetove lipe,odneo ih vaspitacici uz napomenu da se ne ljuti na njega danas :lol:Sta li cu cuti kad odem po njega;). Jel moze neko da pogura malo avgust,da se ubrza. Il da se sparina malo smanji. Inace,da ne kukam samo,da podelim sa vama vest koja me oduvala! Trudna mi jetrvica ! Deset godina su se mucili,posle komplikacija od spontanog, skupljali papire za VTO ponovo i sad su uspeli u sopstvenom aranzmanu! Plakala sam od srece kad sam cula!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drago mi je sto su konacno uspeli.Neka im je sa srecom :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Hana,kako si?

Dobro,nista i dalje nemam nikakvih bolova,beba i dalje aktivna pomera se citav dan cini mi aktivnija nego u 8m :).U petak imam ctg.Noge i dalje oticu ali predvece samo,citav dan sam na nogama i setam dosta oa verovatno je malo i zbog tezine.

Kako si ti?Tebi jos 11dana ostalo a moje se ne zna al po svemu sudeci necu skoro :)

Izmenjeno od strane JednaHana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam skroz ok, da kucnem... Rece mi dr da malo mirujem,da se primirim da nas ne iznenadi... Ja u utorak na ctg i nadam se da je to onda to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ispid sisa me sve svrbi od znoja..resenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam skroz ok, da kucnem... Rece mi dr da malo mirujem,da se primirim da nas ne iznenadi... Ja u utorak na ctg i nadam se da je to onda to ;)

draga a sto jos pijes utrogestan?

Tasa021 i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sam htela i ja da pitam sto jos pije utrogestan kad se prekida cim se udje u 9m?Jos malkice i gotovo :)

Ispod grudi je i mene svrbelo od znoja i kad sam se u ogledalo pogledala videla sam da imam one tamne fleke na par mesta.Moguce i da su reakcija na neki materijal tipa poliesteri ranije su se pojavljivale  mada sada sve pamucno nosim.Prosle su same sada i vise me ne svrbi ispod.

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam crvene sitne kao bubuljicice na par mesta..a bas gleda da samo pamuk nosim. Mozda da bebi talk stavim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja na pocetku ovih vrucina nisam odmah pocela sa talkom i te sitne bubuljice su mi se toliko rasirile i svrbele da sam ludela. Koza se sva okrastala, osusila....nema cime nisam mazala i na kraju je proslo. Samo sto ja imam izmedju grudi. Sad kad su ponovo krenule vrucine nisam cekala da pocne da svrbi nego cim ustanem i kad krecem negde obavezno stavim talk i sad je ok. 

Tako da talk obavezno a uvece gledaj nekom kremom da namazes da ti se preko noci te bubuljice zalece.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tu stvaim dezodoransa malo, da se ne znojim...

Utrogestan pijem da nas ne iznenadi,rece dr. 

Peglala sam pa legla, moram vise mirovati definitivno! 

Taso,koliko si bila t kad su ti radili CR?

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebi talk rešava problem.Na svim pregibima. 

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

odlican je baby talk i ja ga koristim za sve i svasta,bas juce kupih u maxiju novi.

Meni su prepone sve u crvenim tackicama jer se stalno brijem ko da cu se sutra poroditi,a i ako obucem suknju dodatno se oznojim pa mi i butine budu tackaste,da poludim.Mazem i jod i trpam uvece talk.Jel ima jos neko resenja.:(

Kud cu takva na porodjaj pogotovo sto tek idu vrucine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tu stvaim dezodoransa malo, da se ne znojim...

Utrogestan pijem da nas ne iznenadi,rece dr. 

Peglala sam pa legla, moram vise mirovati definitivno! 

Taso,koliko si bila t kad su ti radili CR?

36+3 mislim :lol:, ne secam se vise... S'tim sto sam tacam termin sekcije znala nedelju dana pre, a ne ko neki B):lol:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

36+3 mislim :lol:, ne secam se vise... S'tim sto sam tacam termin sekcije znala nedelju dana pre, a ne ko neki B):lol:.

Taso kako 36+3???valjda 39+3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.