Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hvala vam puno na podrsci

zaboravila sam da napusem i da mi je posteljica vec II stepen zrelosti mada je rekla da ne brinem.

@Venera jeste, prvo dete sam rodila u 33nedelji sa 2050gr i 45cm ali tada su mi govorili da je ogromna beba za tu nedelju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvezdo,moja posteljica je I na II stepen u 34.ned. A beba 2500 gr.

Verujem da ce sve biti u redu i da ces izgurati do sigurne zone!

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cvrky,divno. od srca ti zelim sve najlepse! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad kad sam se obrisala na papiru mi je bilo sluzavo tamno krvavo. Iskreno se nadam da to nije sluzni cep nego da je od pregleda i uzimanja brisa. Ne mogu da docekam 7ujutru da odem do bolnice.

ja kao da cu prvi put da se poradjam, a ne treci:o 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije valjda to.Meni je prosli put posle pregleda bila kao sveza krv rozikaste boje onako malo na papiru.Ja ti nisam od neke pomoci ali nadam se da nije sluzni cep  i da ce te izgurati bar jos 10dana.

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad kad sam se obrisala na papiru mi je bilo sluzavo tamno krvavo. Iskreno se nadam da to nije sluzni cep nego da je od pregleda i uzimanja brisa. Ne mogu da docekam 7ujutru da odem do bolnice.

ja kao da cu prvi put da se poradjam, a ne treci:o 

kako si? Mene cudi da te nisu zadrzali u bolnici i da nisi na tokolizi nekoj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 ja sam za kiselinu koristila Rennier od Bayera. To trudnice mogu, mislim da čak i na njemu pišu da mogu. Fora je što ga nema kod nas. Ali meni je ostala jedna tabla, pa ako hoćeš daću ti. Pa ako ti radi posao vidi da ti neko pošalje iz inostranstva.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 ja sam za kiselinu koristila Rennier od Bayera. To trudnice mogu, mislim da čak i na njemu pišu da mogu. Fora je što ga nema kod nas. Ali meni je ostala jedna tabla, pa ako hoćeš daću ti. Pa ako ti radi posao vidi da ti neko pošalje iz inostranstva.

Kod nas je moglo da se nabavi prosle godine (sverc iz madjarske), @neca79 ako ih probas pa ti odg javi se slobodno da se raspitam kakva je sad situacija ako ima mogla bih ti biti dobavljas :D .

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako si? Mene cudi da te nisu zadrzali u bolnici i da nisi na tokolizi nekoj..

uplaseno. Jos uvek mi curka kad se obrisem. Upravo sam na infuziji ali sa vitaminima. Dali su mi opet lemod. Navodno zbog te holestaze mi ne daju tokalizu. 

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvezda samo hrabro i bice sve i redu!

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

.

Izmenjeno od strane neca79
Grska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uplaseno. Jos uvek mi curka kad se obrisem. Upravo sam na infuziji ali sa vitaminima. Dali su mi opet lemod. Navodno zbog te holestaze mi ne daju tokalizu. 

pazi na 3 prsta otvoreno zadrzavaju za porodjaj..nemoj se bojati sta ti je. Bice sve ok sve i da se porodis..samo hrabro i pozitivno..:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 ja sam za kiselinu koristila Rennier od Bayera. To trudnice mogu, mislim da čak i na njemu pišu da mogu. Fora je što ga nema kod nas. Ali meni je ostala jedna tabla, pa ako hoćeš daću ti. Pa ako ti radi posao vidi da ti neko pošalje iz inostranstva.

probala bih..nesto mi se cini u prosloj trudnoci da su mi rekli da je on kao nas ranisan i da to ne sme al ako pise da moze hocu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas se bojim jer me nisu zadrzali, kod kuce sam. Izgleda da renoviraju porodjajnu salu jer fok sam jutros bila tamo premestali su je na odeljenje pa je tamo frka. A meni je frka i sto sam do 16h sama kod kuce. Torbu sam spakovala, pare za taksi za svaki slucaj spremila al se iskreno nadam da nece skoro i da necu bas sama kod kuce biti kad krene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas se bojim jer me nisu zadrzali, kod kuce sam. Izgleda da renoviraju porodjajnu salu jer fok sam jutros bila tamo premestali su je na odeljenje pa je tamo frka. A meni je frka i sto sam do 16h sama kod kuce. Torbu sam spakovala, pare za taksi za svaki slucaj spremila al se iskreno nadam da nece skoro i da necu bas sama kod kuce biti kad krene

nemas bolove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@zvezda ja sam imala bolove pa sam se javila u porodiloste i imala malo crveno na papiru,tamo su videli da sam bila otvorena 3 prsta pa su me zadrzali 

neca79 i zvezda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@zvezda ja sam imala bolove pa sam se javila u porodiloste i imala malo crveno na papiru,tamo su videli da sam bila otvorena 3 prsta pa su me zadrzali 

da..meni se ne svidja sto je na 3 prsta zena kuci..a verujem da je beba sazrela skroz do sada i da nema brige za to ako se porodi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam bolove. Par puta su me zabolela krsta(to me i najvise brine jer tako mi je i krenuo drugi porodjaj) i 2 puta od juce sam osetila nalik menstrualnim bolovima koji su bas kratko trajali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nije ok da si otvorena toliko,a kuci,jbg ja sam se jako brzo otvorila skroz

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam primljena sa tri. Porodila se jako brzo... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nece to tako brzo.Kada ti dodje dragi posle 16h, idite popodne opet do bolnice.Drzimo ti palceve.

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako sam srecna i drago mi je sto sam opet sa vama:wub:

samo polako i znas sta treba ciniti! 

P.s. zato te nije bilo ( nisi imala vremena da pises) :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene da li ste osecale strah posle gubitka bebe?

Ja planiram da idem kod mog prvog dr sto mi vodio sa U trudnocu,malo mi cimanje,morala bih putovati za bg na banovo brdo,al nekako u njega sam onda imala poverenja i sad

msm da bi trebalo.. na tebi je da odlucis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svasta se izdešavalo...

Cvrkyy drago mi je zbog vas, samo napred i da sve bude ok.

Zvezda zvezda meditiraj, smirena budi a pru najmanjem i menstrualnom bolu trk u porodiliste pa makar s komšijom. 

e da sve hocu da napisem i nikako znate da sam jela datule svaki dan zadnja 2 meseca, e sad imala sam lak porodjaj, ne prepisujem njima, ali zene drage evo nakon 7 dana ja ne krvarim, ono postepeno je prestajalo bije naglo da je zabrinjavajuće, e to bih mogla da prepisem datulama.

neca79 i zvezda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svasta se izdešavalo...

Cvrkyy drago mi je zbog vas, samo napred i da sve bude ok.

Zvezda zvezda meditiraj, smirena budi a pru najmanjem i menstrualnom bolu trk u porodiliste pa makar s komšijom. 

e da sve hocu da napisem i nikako znate da sam jela datule svaki dan zadnja 2 meseca, e sad imala sam lak porodjaj, ne prepisujem njima, ali zene drage evo nakon 7 dana ja ne krvarim, ono postepeno je prestajalo bije naglo da je zabrinjavajuće, e to bih mogla da prepisem datulama.

ja obozavam datule ali mi i one smetaju :(

Popila sam par gutljaja koka kole...privukla me ledena orosena flasa..i sad nemam kiselinu..

zvezda i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.