Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Mi bili na uz, sve je super jedino malena je jos uvek gore glavom, nadam se da ce se okrenuti, dr. kaze do 35 ned. bi trebala da se okrene a sada smo 29 ned. 

Jel se kod nekoga i kasnije beba okrenula? 

Kod mene 34.ned. a cula sam i do 37.moze kod drugorotki

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je Cvrky danas ulepsala dan. Vidim da je i drugim clanicama!!!!

Zelim ti puno srece i snage da ovo izguras do kraja i da se svi sa tobom mnogo radujemo:angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky bravoo, ti si danas zvezda foruma :wub:

Svako dobro! 

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene da li ste osecale strah posle gubitka bebe?

Ja planiram da idem kod mog prvog dr sto mi vodio sa U trudnocu,malo mi cimanje,morala bih putovati za bg na banovo brdo,al nekako u njega sam onda imala poverenja i sad

Kikiriki, mala007 i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene da li ste osecale strah posle gubitka bebe?

Ja planiram da idem kod mog prvog dr sto mi vodio sa U trudnocu,malo mi cimanje,morala bih putovati za bg na banovo brdo,al nekako u njega sam onda imala poverenja i sad

ja jesam..bas ogroman strah. Kod koga ides,ja zivim blizu Brda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po meni je najbolje da ides kod onog kod koga imas najvise poverenja pa makar bio i na kraju sveta. To mnogo znaci

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi bili na uz, sve je super jedino malena je jos uvek gore glavom, nadam se da ce se okrenuti, dr. kaze do 35 ned. bi trebala da se okrene a sada smo 29 ned. 

Jel se kod nekoga i kasnije beba okrenula? 

I meni je u 29ned bila beba guzom na dole.U 33kad sam otisla na kontrolu okrenula se.Rekao je da.moze opet da se okrene do 36ned al se nadam da nije.

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi bili na uz, sve je super jedino malena je jos uvek gore glavom, nadam se da ce se okrenuti, dr. kaze do 35 ned. bi trebala da se okrene a sada smo 29 ned. 

Jel se kod nekoga i kasnije beba okrenula? 

Kod drugorotki može da se okrene do samog kraja, ima više mesta. Ne brini.

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Crvrky draga, zelim ti svu srecu i cestitam od srca.Samo hrabro u novu trudnocu trudi se da ne razmisljas previse o prosloj trudnoci (ako je moguce).Mnogo sam se obradovala.:wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod koga ti ides u Front? Ja sam proslu vodila tamo a mislim da sada Brunda ide..

ja sam kod Dr. M.C. 

isla u nedelju uvece na ctg i pregled. Jos uvek je mirno stanje.

u iscekivanju smo... :) termin za 5 dana. :)

Venera, Dacha76 i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Cvrky baš lepe vesti. Nemaš pojma koliko mi je drago. Nadam se da će sve biti u najboljem redu. :wub:

Gagasti voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene da li ste osecale strah posle gubitka bebe?

Ja planiram da idem kod mog prvog dr sto mi vodio sa U trudnocu,malo mi cimanje,morala bih putovati za bg na banovo brdo,al nekako u njega sam onda imala poverenja i sad

ja sam u oktobru 2016. Imala spontani u 7. Nedelji.. iskrena da budem nisam ni stigla da se obradujem kako treba a vec mi je receno da idem na reviziju.. posle skoro godinu dana sam ostala trudna i nijednog trenutka nisam razmisljala negativno. :) evo me sad..juce usla u 40. Nedelju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Između voćkice i Ogija sam izgubila bebu u 8nedelji trudnoće. Imala sam hematom i miom pored ploda. I pored terapije koju sam koristila dve nedelje (od kad je utvrđena trudnoća, utrogestanna 8sati), krvarenja su se nastavila i plod je prestao da raste. Očistili su me. Pošto smo baš, baš želeli tu bebu trebalo nam je mnogo vremena da se pomirimo sa gubitkom. Pokušavali smo da zatrudni posle 6meseci, koliko su nam savetovali da sačekamo ali tek nakon četiri godine smo uspeli da dobijemo dve crte na testu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky,svaka cast i ja se najezila kada sam procitala. Bravo,bravo,bravo. :wub: Sve ce biti u savrsenom redu,nemoj ni sekunde da posumnjas u to. Ja verujem da ce sve biti kako treba. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam bas uplasena. Upravo sam bila kod moje dr. Po uz sam 35+5 a po menstruaciji nedelju dana manje. Opet imam manje kg nego na prosloj kontroli kao i prosli put a beba veca. Rezultati alkalne fostfaze su mi se opet povecale. Od sutra sam opet u dnevnoj bolnici na infuzijama. Pocela sam da se otvaram, 3prsta i grlic dug 1cm. Ctg uredu ali je beba jako nemirna. Sutra u dnevnoj ce mi opet raditi sve moguce rezultate. Ona se nada da cu izgurati bar jos 10dana jer beba ima 2450gr. Sad odo po uput za bolnicu i da trazim odelce za izlazak iz porodilista. Ipak cu ja polako da spakujem torbu. Nadam se da cu bar uci u jun i da ce sve biti ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, cestitam od srca :wub::wub::wub:

Ti si jedna divna i hrabra zena i zaista ti se iskreno divim i zelim da sve prodje u najboljem redu i da uzivas u trudnoci :babymommy:

MicaZoki(LUKA) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvezda samo pozitivno, nije to tako ni mala kilaza, vazno je da je beba zrela i da budete oboje u redu, verovatno je to sve jedno s drugim povezano pa bi beba vec van.. Jesi ti pisala da si i prvo rodila ranije? Mislimo na vas :)

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@zvezda moja beba sto sam je izgubila imala je 2300 i bila 49 dugacka,veruj mi da nista manje nije izgledala od moje U koju kad sam rodila sa 3200

Izmenjeno od strane *Cvrky87*
zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno da vam kazem nije mi frka iako smo pozurili,samo zelim da imam pregled kakav treba zbog toga sto je bilo,jer na klinic dr tistica jesam placala ali sam imala full tretman,nije vodio samo brigu o U vec i o meni

neca79, Zone*, zvezda i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvezdo,nije mala kilaza.Mi smo u 33/34imalo svega 2kg.Kilaza ostala ista od 29 do 33ned.Videcemo sada kakvo je stanje.Nadam se da ces izdrzati bar do kraja maja

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

https://postimg.cc/image/66jl57gzb/

Ja mislim zene da je to to :):wub:

Cvrky, hrabra ženo! Ovo je moralo da se desi, ova trudnoća :wub: jaoo baš lepa vest! Samo hrabro i svaka čast na snazi da kreneš dalje. Želim ti sve najbolje u ovoj trudnoći koja će imati najlepši ishod! 

*Cvrky87* i MicaZoki(LUKA) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.