Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

E draga draga što si spavala...spavala si. Šalim se. 

 

Heh meni je ovo prvo.Zato kazem da se naspavam ko covek jer i svekrva je tu pa ce da priskoci u pomoc (nadam se).Mogu da zamislim kako je sa dvoje i vise dece,zaista vam se divim.Nas je bilo troje,mama sa 27 je rodila trece a sama,tata po citav dan na poslu.Eto,izmedju mene i sestre je 2god razlike a nje i brata 6,pomagale smo joj koliko smo umele tad.Prodje i to :)

zvezda i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja i kiselina...ispovracala sam krv crvenu svezu...blago receno sam prepadnuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@zvezda Prvenče su mi poranili, pupčanik je bio obmotan oko glave na kontroli u Višegradskoj pa je došla čim sam ušla u deveti mesec. Voćku nisu mogli da nateraju da sazri, došla je u 42 nedelji po njihovoj računici. Ogi je u dan tačno. Pavle tkđ. Samo opušteno i polako, znaju šta rade. Slušaj babicu i ostani hladne glave, tako ćeš najbolje pomoći i bebi i sebi. 

zvezda, Venera, Dacha76 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jos uvek non stop u pokretu, jedino mi navece bude malo teze ali idemo rano u krevet pa se odmorim, a malena se vise vrti sada i cesto pritiska na besiku.. pa i po noci ustajem 1-2 puta..

Jao Hana nasmeja me s ovim da se naspavam:P:D hoces hoces uskoro, tako sam i ja mislila..

Trudnicke fleke na licu sam imala prosli put na obrazima onako kao tackice i to vec od sredine trudnoce, sad nemam jos a i ne mazem lice nesto posebno a dosta smo na suncu. Verujem da je ta melasma iskljucivo hormonska , posle trudnoce uglavnom nestane a ima osoba koje to i ovako imaju usled nekih hormona, nema tu puno pomoci osim profesionalnog pilinga ili lasera..

Za depilaciju nemam problema a imam isto osetljiviju kozu, mada mi se u trudnoci malo koza poboljsa, koristim venus brijac , pojedini jednokratni su znali kozu izritirati a i nisam nesto dlakava ali bi isto htela laserom trajnu depilaciju uraditi..A za brijanje u porodilistu niko nista ne zahteva..tudja intima se postuje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Opet ja i kiselina...ispovracala sam krv crvenu svezu...blago receno sam prepadnuta

Ti se bas namuci, a kad ti se stvara kiselina? razlicito ili posle jela? Ako je posle jela preporucuje 1kas. jabukovog sirceta u pola case vode i to popijes isto posle jela, mislim probaj mozda malo i pomogne, a tako i senf 1-2 kasikice pre ili posle jela. Moze se kroz to i pogorsati samo da znas, meni je sirce par puta pomoglo a najvise mi hoce od slatkog pa izbegavam a volim posle jela uvek nesto malo i slatko pojesti.

Izmenjeno od strane Venera
Dacha76 i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Jao Hana nasmeja me s ovim da se naspavam:P:D hoces hoces uskoro, tako sam i ja mislila..

 

Haha a malo samo ne trazim mnogo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti se bas namuci, a kad ti se stvara kiselina? razlicito ili posle jela? Ako je posle jela preporucuje 1kas. jabukovog sirceta u pola case vode i to popijes isto posle jela, mislim probaj mozda malo i pomogne, a tako i senf 1-2 kasikice pre ili posle jela. Moze se kroz to i pogorsati samo da znas, meni je sirce par puta pomoglo a najvise mi hoce od slatkog pa izbegavam a volim posle jela uvek nesto malo i slatko pojesti.

non stop 24h dnevno..sirce ne mogu sanse nema..gadi mi se miris o ukusu da ne pricam. Ne jedem ni senf ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja i kiselina...ispovracala sam krv crvenu svezu...blago receno sam prepadnuta

joj krv....sta ti kaze lekar? Mora da ti nadju neki lek, moli kukaj da ti daju sve sto sme u trudnoci samo malo da ti olaksaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj krv....sta ti kaze lekar? Mora da ti nadju neki lek, moli kukaj da ti daju sve sto sme u trudnoci samo malo da ti olaksaju

juce sam bila ali pre ovoga i kaze taj reduflux i rupurut smem ostalo ne. Sad i od analiza nema sta da se radi osim krvne slike mada ona ne mora biti narusena. U sustini cekam da se porodim da sve prodje. 

nasla sam na netu sinoc da se to desava..moze biti cir da je pukao (a nemam ga koliko znam) ili od nadrazaja zeludca ili od kiseline jake..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno!!!!!:babymommy:

jeste, meni se jos manje videla druga crta, tj samo sam je ja videla

*Cvrky87* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet Cvrky na spisak :):wub:

Diiiiiiivno :wub::wub::wub:

*Cvrky87* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky draga jako si me obradovala, sva sam sam se najezila od srece :wub: drzim fige da sve bude ok :babymommy:

*Cvrky87* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cvrky,neka je sa srecom.Bas mi je drago.Eto i ja sam mesec dana posle spontanog ostala trudna i sve je u redu za sad.

Sad se opusti i misli pozitivno pa da nas obradujes tamo negde oko nove godine,nova godina i nova lepa iznenadjenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky!!!!!!:) Divna vest. Lku i lepo trudnocu ti zelim. Cvrsto verujem da ce biti sve ok. Joj ulepsulepsa mi dan:babymommy:

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, cestitam!:wub:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky dobrodosla:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mi bili na uz, sve je super jedino malena je jos uvek gore glavom, nadam se da ce se okrenuti, dr. kaze do 35 ned. bi trebala da se okrene a sada smo 29 ned. 

Jel se kod nekoga i kasnije beba okrenula? 

Izmenjeno od strane Venera
Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.