Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

@Zone* Cestitke i dobrodosao Strahinja :baby:

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamooo! :wub: 

 

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Greškom ostavim prazno mesto kraj telefona i odmah stave svoju sliku na moj profil! Banda! Šef mafije! 

Lepi sef mafije :wub:

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Zone, cestitam! Vidis da nema nista od ponedeljka ;):wub:

Zone* i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel planirao neko od vas da se porodi u Visegradskoj?

Do sad sam im bila verna u smislu da su mi blizi od Fronta i da su vece sanse tamo da me prime nego u DMisovic,koji mi je najblizi. A sto se veza tice imala sam vezu za prvi porodjaj i zazalila,tako da za svaki naredni nisam trazila nikog i prolazila sam bolje,neuporedivo bolje. Znam da je rano da se raspitujem al rekoh mozda neko ima svezije informacije od mojih od pre 2 god.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Zone, čestitam! :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitamo na divnoćama malenim :wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone cestitke mami i bebani:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Azdajana, ja se porodila u septembru tamo. Ne znam sta te tacno zanima. Novo je da ima bejbi frendli. Sve ostalo je manje-vise isto kao pre 4 godine kad sam se prvi put poradjala. Ja obozavam Visegradsku. 

azdajana i ala mala i Jecy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Eto aprilke se porodile:wub:

Ja usla u 26-tu nedelju, u pon. kontrola, jedva cekam, bas sam pozelela da vidim moju devojcicu:) Stalno se vrti i lupka ali jos uvek onako polako..

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala @Margaritta U principu znam sta me ceka,bilo bi cudno da ne znam ali opet,da proverim. Nissam znala za bebi frendli,na svim odeljenjima? Lepo,taman da se odmah ubacim u formu.KLime jel rade svuda? Ja sam tezak baksuz po tom pitanju obavezno sam u sobi gde je + beskonacno a klima ne radi. Naravno nema ni zavesa. Elem,do avgusta mogu da se pripreme za jubilarnu i poslednju posetu s moje str. Osim ako me ne zaposle kao vodica ili PR :lol:.

MakiJana, Margaritta, Jecy i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage zene. Evo nas prda spava kraj mame u svom boksu nije trenuo od 17h. Bas mi cudno da je toliko dugo budan... Sikio je 2x po 40min ok ne konst.ali dobar deo tog vremena. E sad postavljanje nam ide malo teze nece bas da zine skroz ali sestre kazu da je to to...meni cudno ako siki i sit je sto onda ne spava... Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage zene. Evo nas prda spava kraj mame u svom boksu nije trenuo od 17h. Bas mi cudno da je toliko dugo budan... Sikio je 2x po 40min ok ne konst.ali dobar deo tog vremena. E sad postavljanje nam ide malo teze nece bas da zine skroz ali sestre kazu da je to to...meni cudno ako siki i sit je sto onda ne spava... Videcemo.

Ljubi,ljubi,ljubi barabu jednu malecnu*i nije bas malecan). Kako si ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bas bi mu gricnula nosic:D Dobro sam, jos je to sve sveze, vruce. Ugl.nisu hteli da me seku zbog prosirene vene na vulvi (da vam docaram 1.por beba 2800 epizio na dve strane) takl da je S nagrabusio a i ja. Zaglavio na polovini i ne uspevam da ga izguram. Guram kao budala a nista se ne desava. Jedna babica vuce njega koliko moze druga skace po meni koliko sme... Agonija. Bolna agonija. Ugl.uspeli smo na kraju. On je jako brzo reagovao i dosao sebi. A ja sam naravno pukla. Kazu povrsinski ali im ne verujem dok ne vidim jer su me i prosli put slagali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo je treci sprat bf, cetvrti nije. Mozes da biras. U septembru nije bila potrebna klima pa ne znam rade li, ali zavesa je bilo, lepo su sredili treci, okrecili sobe i promenili prozore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone, cestitaaaam!!!:wub:

 

Zene, ja danas obavila tonu stvari. Spavacice, garderoba za dojenje , za grudi sta treba za porodiliste, bebi malo garderobice i haljince za izlazak iz porodilista . Odnela sam ipak dusek, jako me mrzi da ga perem, uzela neku samolepljivu tapetu, ma ceo dan na nogama... Uzeh meni Grubinke i O njihove sandale, da nas resim za ovu sezonu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mmaki cestitam. Usla sam samo na poslednju stranu, pa nisam znala  ko se jos porodio.

Dobro nam dosli novi bepci! 

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo je treci sprat bf, cetvrti nije. Mozes da biras. U septembru nije bila potrebna klima pa ne znam rade li, ali zavesa je bilo, lepo su sredili treci, okrecili sobe i promenili prozore.

Birala,ne birala uvek na trecem zavrsim,karma:D.Nije strasno.Samo da sve prodje kako treba. Lepo sto sredjuju izmedju mojih poseta. Ima jos vremena. Trenutno stelujem posvest na lagan i brz porodjaj za 17.8,u bilo koje vreme. Jedino mi to deluje,od svih priprema.

Laku noc stomacici,laku noc mame i bebci(nemoj neki nosic da zafali preko noci,nema grickanja beba dok su jos u porodilistu).

Margaritta, Zone* i Jecy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Zone* cestitam ti od srca!!! 

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.