Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Mmaka,cestitam Masa te namucila bas ali sve je dobro proslo na kraju i to je najvaznije :wub:

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaka,cestitam od srca,da ste uvek zdrave i nasmejane. :wub: Uzivajte i brz oporavak ti zelim. :babymommy:

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doneli mi je sinoc da sisa al zato bi ona to radila,jel da? Kad je bolje da povuce dva puta i da spava :) inace msm da je jedina devojcica juce rodjena pa ima glas sa visokim frekvencijama :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam @mmaka :babymommy: bravo zeno, izgura ti nju :wub: neka vam je ziva i zdrava :babycrib:

@nanchika88 moje troje dece na istom duseku spavalo, kupila u Aksi za J, neki punjen morskom travom, jos uvek mirisi, divan je... Nisam ga nikada prala, tj.dubinski... ali nisu ga ni popisavali

azdajana i ala mala i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka moja je obozavala kad bebe placu to je uspavljivalo

:DRaduje se tuđoj muci. Prvenče je bilo najglasnije, valjda zato što do tad nisam imala pojma koliko glasne bebe mogu biti. Uz aždaJana zvali smo je i vrištijana, vriska dupetarija :wub:srećni dani  sad je drma pubertet i i dalje imam utisak da je najglasnija u zgradi (osim klinca na trećem spratu, njemu glas mutira) 

mmaka, k a m , Tasa021 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Zone* de si ženska? Vredna žena, samo da pozavršava poslove po kući. Jel ti to planiraš da zbrišeš na porođaj i da se ne javiš? Ccc 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Zone* de si ženska? Vredna žena, samo da pozavršava poslove po kući. Jel ti to planiraš da zbrišeš na porođaj i da se ne javiš? Ccc 

Evo me kuci...udarila generalku :D zez...

Idem oko 14 do dr pa ceko ca vidimo, mada nema nista od toga danas. Cak sam sinoc i muza spopala al efekta nema (bar sto se tice porodjaja) na sta se on (mm) i ne buni nego pita jel onda veceras popravni:lol:

Javljam vam se ako krene sta ali ne nadajte se previse...

MakiJana, zvezda, Dacha76 i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi probala sam mg mivelu i jos mi je gora gorusica..:( kad mi se vrati kiselina pece me i grlo i mali mozak i usi. Dr mi je dala neki prasak za gorusicu novi ali nisam ga nigde nasla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel pijes Donat,probaj i to.

mmaka,cestitke za pridoslicu princezu:babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel pijes Donat,probaj i to.

mmaka,cestitke za pridoslicu princezu:babycrib:

probala ista prica..od nje povratim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zene ja nikako da se javim... Mi smo jos u betaniji Milica nam ima zuticu pa je malo na suncanju..  Od malena zeli da ima lep ten sta da vam kazem :wub: Da bude prava mamina princeza... Mi smo imali prvi dan problem bljuckanja i nije htela ni da sisa ni dohranu. Sad je vec bolje, ja imam uvucene bradavice pa imamo problem,ali stvarno su pedijatrijske sestre divne... Iskreno kakve sam price cula o Betaniji mislila sam gde idem..  Ali sve je savrseno (sem hrane :D) od samog prijema dole, do babica i sestrica na porodjaju do pedijatrijskih i ginekoloskih sestara, doktora... Imam samo reci hvale za sve njih.. I ne morate da imate nikog ovde posto vas stvarno gledaju samo tako.. Oni ljudi rade svoj posao savrseno... Toliko od mene i Milice :babymommy:

Izmenjeno od strane Dragana88

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno Dragana. Uzivajte i zelim vam brz odlazak kuci.

A ja cu po svemu sudeci uranak provesti u bolnici:lol: dodjite za 1.maj kod mog muza na cast slobodno. Otvorena 2 pp, grlic u nestajanju. Dr se razmisljao pa predlozi pokretanje odmah ali ja inace nisam pristalica bas toga pa kaze hajde cekamo da prodje vikend, dodji u ponedeljak oko podne pa cemo posle pokrenuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma polako Zone cekaj da odem u Nemacku pa da budem no.1 ;)

Tasa021 i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco iz tvojih usta...

A mala nemoj sad mene to si Draganu trebala da ganjas, ja sam svoje odsluzila...jos mi ovo drugi porodjaj :)

Nisam skontala kad idete? Kako putujes?

mala007 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno Dragana. Uzivajte i zelim vam brz odlazak kuci.

A ja cu po svemu sudeci uranak provesti u bolnici:lol: dodjite za 1.maj kod mog muza na cast slobodno. Otvorena 2 pp, grlic u nestajanju. Dr se razmisljao pa predlozi pokretanje odmah ali ja inace nisam pristalica bas toga pa kaze hajde cekamo da prodje vikend, dodji u ponedeljak oko podne pa cemo posle pokrenuti.

Zone trebala si ga malo pogurati :D neces docekati ponedeljak 2u1 ^_^ bice za vikend

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaka bravo! Cestitam ti od srca :babymommy:

Zone, u ponedeljak ces vec uveliko biti na odeljenju sa bebom, kakvo crno pokretanje porodjaja tada. Pisi propalo :D  porodices se ti za vikend :wub:

MakiJana, mmaka i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco iz tvojih usta...

A mala nemoj sad mene to si Draganu trebala da ganjas, ja sam svoje odsluzila...jos mi ovo drugi porodjaj :)

Nisam skontala kad idete? Kako putujes?

 

 

idemo u nedelju autom, pa polako sat dva pa pauza, ma.samo da put izdrzim 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ja nikako da se javim... Mi smo jos u betaniji Milica nam ima zuticu pa je malo na suncanju..  Od malena zeli da ima lep ten sta da vam kazem :wub: Da bude prava mamina princeza... Mi smo imali prvi dan problem bljuckanja i nije htela ni da sisa ni dohranu. Sad je vec bolje, ja imam uvucene bradavice pa imamo problem,ali stvarno su pedijatrijske sestre divne... Iskreno kakve sam price cula o Betaniji mislila sam gde idem..  Ali sve je savrseno (sem hrane :D) od samog prijema dole, do babica i sestrica na porodjaju do pedijatrijskih i ginekoloskih sestara, doktora... Imam samo reci hvale za sve njih.. I ne morate da imate nikog ovde posto vas stvarno gledaju samo tako.. Oni ljudi rade svoj posao savrseno... Toliko od mene i Milice :babymommy:

Probaj silikonske bradavice Avent (imaš ih u velicini 1 i 2), extra su!!!

Potraži pedijatrijsku (laktacijsku) sestru Borku (ukoliko već nisi). Žena extra radi svoj posao! Jel fiziološka žutica? I moj sin ju je imao, pa smo ostali dan duže. Pazi, od tog sunčanja vebica više spava (Vuleta su mi donosili na podoj odmah posle sunčanja. Rezultat- nspavao je, čak i kada mi je nadošlo mleko, morala sam da se cedim da mu se da kao dohraana, umesto veštačke dohrane). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ mmaka Cestitamo na lokenju.

@Zone* vikeeeend bebac...

 

 

Zone* i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.