Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

mmaka ja bih se onesvestila od tolikog cekanja i cimanja ni za sta

 

ja sam.juce isla.na.ctg uredan je, dr nije htela.da.me pregleda ali sam rekla da.se selim pa je pogledala grlic kaze ima.ga jos 1.5cm pa kaze mogu na put oko sveta. bila.je rekla tek kontrola 4.05 i tad da.mi radi taj neki poslednji uz iako kaze to vise nije bitno samo je ctg bitan pa ti sad budi normalan. ja planiram odnah u pon da idem u bolnicu da.nadjem.nekog ginekologa da.me pregleda

Venera i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od pola 7 do 11:00 cekam da bi doktor rekao- ajde na brzinski UZ gde je trajalo to 2 min ( ne preterujem) i kaze u petak dodji na crg i u pon na kontrolu! Ljudi ja sam popizdela! Otisla sam u misovic i za sat vremena zavrsila UZ i ginekoloski pregled... rekla sam jedino ako me misovic vrati ( da nemaju mesta) tad cu uci u front! Sve je ok, po uZ ima 3200, posteljica 3, i kaze doktorka Maja da dodjem za dva dana kod nje na kontolu i da po njoj ce biti tako za par dana pravo vreme. Tako da, jebo menpas kad nisam odma u Misovic otisla!

pa sta ces u frontu ako imas Maju ovamo?! Jos sedis i cekas...trebala si odmah otici samo si se izmaltretirala

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, tamo mi je jakovljevic.. ali nisu radili par dana zbog renoviranja.. no, sve sam zavrsila :) to je bitno 

eto zone oces ti pre mene :P 

Sta da Vam kazem... krkala sam :) evo sada stuca mašinka, dok ja lezim i cekam sestru da odemo da nadjemo neku spavavicu :) 

kazem mojoj doktorki u domu zdravlja - jebo me front - a ona se smeje... svakako drage moje mala devojcica ce za par dana 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, kako ste?

Da li koristite nešto protiv celulita i šta je dozvoljeno u trudnoći? Inače nisam sklona celulitu ali sam primetila po butinama, unutrašnji deo butina, da mi se sve više i više vidi celulit a tek sam 12. nedelja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, kako ste?

Da li koristite nešto protiv celulita i šta je dozvoljeno u trudnoći? Inače nisam sklona celulitu ali sam primetila po butinama, unutrašnji deo butina, da mi se sve više i više vidi celulit a tek sam 12. nedelja.

koliko sam istrazivala ne smes nista. A to su spominjali i u skolici za trudnice. Sa kremama, cajevima... dolazi do oslobadjanja otrova sto nam u trudnoci nikako ne treba. Smes samo puno vode da pijes i izbegavas hranu koja ga stvara. Smes samo protiv strija kozu da negujes, a kad se porodis i prestanes sa dojenjem smes da ides na masazu, mazes se kremama, pijes cajeve protiv celulita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja znam tako da se ne sme nista koristiti protiv celulita. Meni je bukvalno buknuo u 2.mesecu.

Dacha76, .Naja. i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koliko sam istrazivala ne smes nista. A to su spominjali i u skolici za trudnice. Sa kremama, cajevima... dolazi do oslobadjanja otrova sto nam u trudnoci nikako ne treba. Smes samo puno vode da pijes i izbegavas hranu koja ga stvara. Smes samo protiv strija kozu da negujes, a kad se porodis i prestanes sa dojenjem smes da ides na masazu, mazes se kremama, pijes cajeve protiv celulita

sto mi lepo zvuci ta rec MASAŽA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, kako ste?

Da li koristite nešto protiv celulita i šta je dozvoljeno u trudnoći? Inače nisam sklona celulitu ali sam primetila po butinama, unutrašnji deo butina, da mi se sve više i više vidi celulit a tek sam 12. nedelja.

Nista nije dozvoljeno, cak ni posle porodjaja. Oslobadjaju se toksini. Pij puno tecnosti, setaj, mazi se kokosovim uljem i manje ce se primecivati :) I nosi divne, duge, cvetne haljine :) 

.Naja., MakiJana, Zone* i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, hvala na savetima. Svakako da neću ništa ni koristiti ako se ne preporučuje. Vode pijem, non stop, barem po flašu i po svaki dan. I kako kaže leni nosiću duuuge, cvetne haljine! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZeMske, da li je moguce da je sluzni cep bez krvi, samo providan? I o kojoj kolicini se tu radi?

Nesto se pojavilo sad pri brisanju a u prosloj tr mi nije ispao pa ne znam na sta treba da lici :) mozda je sekret kako je dr danas cackao:huh:

mmaka i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam davno citala da moze da bude svakakav. Ali nemam licno iskustvo. Kontam da je dr cackao pa mozda pokrenuo ispadanje. 

Dacha76 i MicaZoki(LUKA) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo zene moja cera ipak hoce napolje :D meni pukao vodenjak evo me u Betaniji :wub: 

oooooo juhuuu..drzimo palceve i javljaj seee

osecas li nesto...bolovi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZeMske, da li je moguce da je sluzni cep bez krvi, samo providan? I o kojoj kolicini se tu radi?

Nesto se pojavilo sad pri brisanju a u prosloj tr mi nije ispao pa ne znam na sta treba da lici :) mozda je sekret kako je dr danas cackao:huh:

ja sam imala sluzavo providno par dana (mozda nedelju dana )pre ispadanja sluznog čepa. Sluzni čep mi je baš bio krvav.  Možda može i bez krvi ali sam ja bila baš knjiški primer. ;) 

Venera i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Dragana88 samo hrabro! Mislim na tebe i javljaj nam se. Puno srece.

Eto @mmaka lepo rekoh da se mnogo femkas :P 

A vrv jeste ovo kod mene pokrenuo danas dr. Ali ako daj da vise prebrinem i ovaj porodjaj :D

MicaZoki(LUKA), mmaka i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hi zene, a skoro uvek je tako dok jedne cekaju  da se vec porode odjednom neko iznenada se porodi:baby: Dragana cekamo lepe vesti!

MicaZoki(LUKA), mmaka i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone i meni je tako od nedelje, neke prljave boje. Eto dragana ode preko reda :) samo napred! 

Cekamo vesti

MicaZoki(LUKA) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je u devetom mesecu stalno nesto sluzavo curkalo :) , a na dan kad cu se poroditi ujutro zajedno sa kontrakcijama je krenulo sluzavo-krvavo i znala sam to je to..

Dacha76, mmaka i MicaZoki(LUKA) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Dragana88, sa srecom ti bilo :baby:

Apropo danasnje "price", nas su krenuti da posecuju juce :), cekali ljudi cirka 6nedelja. Za divno cudo, nisam ni morala da intervenisem oko toga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.