Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja cu sad kao one sa top shop reklame- Konacno sam prespavala noc. :DLepo sam ga zagrlila, nisam ustajala ni jednom. Samo me probudila beba ,ubija me od juce non stop,ja ne znam kad to cudo spava! Ali za prvu noc , preeezadovoljna.

Mama mi je uzela za dojenje prvenstveno ali naravno i da spavam sa njim. Jedino ne mogu glavu na njega. Glava mi je na mom jastuku a njega obgrlim.

Dacho,i ja cu oko 20.06.tako da smo tu. Meni je sa O bio tvoj termin,a sad ne mogu da cekam sestrin rodjendan,a bice mi bas blizublizu obe. Mali blizancici horoskopski:wub:

Potpuno isto ga i ja koristim,glava na mom jastuku a ovaj zagrlim i namestim izmedju nogu i milina.

Ja bih volela da mi doktor zakaze cr bas tada ili cak i malo ranije,da bi moji blizancici-blizancici i ja blizanac nadjacali ovu moju ribu i ovog ovna.Valjda neko treba da bude i na mamu :lol: Posto mi je M preslikana mm,hocu ovi mali da makar u horoskopu budu kao i ja.Naravno salim se,bitno je da se oni lepo razviju i budu zdravi,pa na koga budy bice.

zvezda, Tasa021, Zone* i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Kad se vi iz juna porodite ja cu poceti da se pakujem:o:D 

Dasha imam u familiji isto blizance rodjeni u znaku blizanaca, i jedan nas prijatelj isto tako blizanac i u zivotu i u znaku..to je bas interesantno.. 

Ja sam strelac, a moja deca maleni lav a i malena treba da bude lav.. pa cesto kazem moje vatrice..muz je bik a podznak lav, tako da kod nas nekad gori:D

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad se vi iz juna porodite ja cu poceti da se pakujem:o:D 

Dasha imam u familiji isto blizance rodjeni u znaku blizanaca, i jedan nas prijatelj isto tako blizanac i u zivotu i u znaku..to je bas interesantno.. 

Ja sam strelac, a moja deca maleni lav a i malena treba da bude lav.. pa cesto kazem moje vatrice..muz je bik a podznak lav, tako da kod nas nekad gori:D

cekaj da se prvo mi iz Aprila porodimo :P

Venera, Dacha76, mala007 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa vi aprilike te hocete te necete..te imate kontrakcije te nemate:P Ovde ima jedna izreka ‚April, April der macht was er will‘  u smislu da je vreme u aprilu stalno promenjivo kao raspolozenje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa vi aprilike te hocete te necete..te imate kontrakcije te nemate:P Ovde ima jedna izreka ‚April, April der macht was er will‘  u smislu da je vreme u aprilu stalno promenjivo kao raspolozenje :)

more, nemoj ti nama da se mi nećkamo. Mi samo cekamo pravi tajming :D:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ako, ako, sad ce vama vasi mirisni zamotuljci da stignu, znaju bebe kad je pravo vreme:baby:

Izmenjeno od strane Venera
mmaka, MicaZoki(LUKA) i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone tetosi malca ali malo veceg... Opet povisena tt pa je kenjkav... Nadam se da su zubici ili mozda od sunca, juce je puno bio napolju...samo da sad ne zaradim virus.

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo da ste macke trudnjacke!

Polako sta ste zapele maj pa maj,ima jos dovoljno dana u aprilu.Spavajte dok mozete,setajte sto vise se smejte i iskoristite priliku da se vidite sa drugaricama jer posle ce biti naravno prilike ali ne i mira za kaficu. Mislim da mi to najvise nedostaje kad paketic pun ljubavi stigne kuci. Svi se sjate i onda nastane ludilo,cudi me da su bebci uopste mogu da spavaju s obzirom na brod ludaka medj koje su dosle(govorim u licno ime,nemojte se naci uvredjenim,jer kod mene je ludilo svakodnevno samo se stepenovi razlikuju).  Uh kod vas vidim lepo drustvance,sarenoliko sto se tice horoskopa. Kod nas,ne znam da li da uopste pisem ali,ajd sad.Ja sam devica(ajd smejte se dok mozete),ON je strelac,onda u podmlatku slede riba,blizancica,lavic i ovan. Izgleda da ce biti jos jedno lavce ako ne prekardasim termin pa predje u device. Na tu postavku dodajte jos red ovcica(moja mama)i bik(moj otac),devica(bata moj),racica(snajce zmajce),Jarac(svekar)i blizancica(svekrivica)...ako dodamo i devera lava i jetrvicu  skorpijicu cicu...kazem ja  ludilo. Linda Gudman nas ne bi sve uvela u red. Ali nekako funkcionisemo. Kreativni haos.

Venera, miliccam, mala007 i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada vas čitam  (i gledam ) nedostaje mi trudnoca i stomak, i bebica koja lupka u stomaku. Sada lupka napolju i ne mogu da je ni uhvatim a kamoli presvučem. :) 

Napred mame trudnice! Srećno vam bilo :baby:

Dragana88, bepce, Dacha76 i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ggde ste zene, kako ste, ja dns peglam krevet a vani suncano i toplo, ali necu da idem u setnju da se ne porodim pre reda

sad bih volela da ne porani bebac ni dana da jos uzivamo i sve zavrsimo dok sam u komadu ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel smem Mg vodu da pijem dok dojim? Pomaze mi da sprecim zatvor sa kojim muku mucim posle porodjaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel smem Mg vodu da pijem dok dojim? Pomaze mi da sprecim zatvor sa kojim muku mucim posle porodjaja

Joj Maki to i mene cekceka ( znam vec u napred jer i sad nije bolja situacija)  sad pijem Donat pa mi i ne pomaze previse. Mislim da smes samo u kojim kolicinama tj.da li ce ti ta kolicina pomagati nisam bas sigurna... Mozda najbolje da nazoves halo bebu. Ili da probas kasice od sljiva, lan nesto tako?

Dacha76 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Maki to i mene cekceka ( znam vec u napred jer i sad nije bolja situacija)  sad pijem Donat pa mi i ne pomaze previse. Mislim da smes samo u kojim kolicinama tj.da li ce ti ta kolicina pomagati nisam bas sigurna... Mozda najbolje da nazoves halo bebu. Ili da probas kasice od sljiva, lan nesto tako?

Lan koristim, plus Mg voda. To mi pomogne. Popijem dnevno tri case. Mozda i nazovem sutra da pitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, isti slucaj i kod mene. Imam utisak da nikada vise necu imati normalnu stolicu. Doruckujem i veceram puter i pekmez od sljiva, to mi malo pomaze.

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam danas radila ctg pa onda opet radila. Dosla kuci pa kad sam piskila obrisaa sam prvo gromadu sekreta, sad cekam samo da mi ispadne cep 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel smem Mg vodu da pijem dok dojim? Pomaze mi da sprecim zatvor sa kojim muku mucim posle porodjaja

Ja mislim da smes , u trudnoci raste potreba za Mg a za vreme dojenja jos vise, pila sam i pijem i sad Mg tablete od 20-te nedelje, secam se dok sam dojila da sam nekad i dve pila osecala sam da mi je potrebno, a visak se izlucuje znaci nista se ne talozi.. Ako beba bas bude proliv imala onda smanjiti ali ne bi trebalo. Jel pijes vitamine jos kao u trudnoci i to mi je bilo potrebno narocito kad beba ima skokove pa stalno sisa.

Dacha76 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada vas čitam  (i gledam ) nedostaje mi trudnoca i stomak, i bebica koja lupka u stomaku. Sada lupka napolju i ne mogu da je ni uhvatim a kamoli presvučem. :) 

Napred mame trudnice! Srećno vam bilo :baby:

Hajde Miliccam, taman je vreme da se pridruzis:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel smem Mg vodu da pijem dok dojim? Pomaze mi da sprecim zatvor sa kojim muku mucim posle porodjaja

Nama su odmah u porodilistu rekli da pijemo po jednu casu donata ujutroN jer nas nece pustiti kuci dok ne budemo imali stolicu.:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala zene na pomoci :wub: pijem i vitamine.. mg mi bas regulise stolicu a ne vidim da skodi bebi, nema ni proliv, niti ga muci stomak vise nego obicno

MicaZoki(LUKA) i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da preporuciju da se magnezijum pije dok dojimo tako da sigurno smes Mg vodu

MakiJana i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.