Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Draga moja zar je to malo! Ponekad mi se cini da bih vola mogla sama da pojedem!

Ma ja se sve cudim sama sebi, otkako sam u februaru prelezala virozu apetit mi je skroz slab. Tad sam jos prestala da veceram i uopste mi ne treba vecera ni dan danas. A u prosloj t sam jela ko provaljena. 

Zato mi sad tih 12h nejela deluje opusteno. Mada veceras kad otkuca 19 garant cu biti gladna ko nikad u zivotu.:lol:

@neca79 kad imas sledecu kontrolu? A da posetis lekara malo ovako vanredno? Verovatno ti treba malo vise odmora ali za svaki slucaj da te malo pogleda. 

Ja sam sama samo sa svojim detetom od nedelje pa polako pregorevam. A nisam ni ruckove nesto kuvala, samo sam prala ves, odrzavala cistocu u stanu i igrala se s njom, vodila je napolje....a evo danas sam vec ko cedjena krpa. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 Eto tebi je nizi pritisak,a meni je normalan peitisak 117/78,ali mi puls ne pada ispod 110.Imam osecaj kao da mi srce skace na sve strane.Da li to ima veze sa mojim blizancima ili ma veze sa nekim spoljnim faktorima,stvarno ne znam.A odmaram maksimalno,zato sto mi je doktor to predlozio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cuvajte se, usporite, tinitus je od stresa i napetosti, jednom mi je komsinica odjednom izgubila sluh a pre tog imala danima tinitus pa isla na terapije  svaki dan nije mogla da lezi u bolnici zbog dece a sve tako zbog previse opterecenja i obaveza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a sta imate protiv bikonjica :P

MMoja kcera, moj tajo i ja smo bikovi, nadam se i ova druga da ce biti

Nama je super, samo ne znam kako ona moja škorpija izdrzava :D

I  tako planiramo sl.nedelju selidbu tako da se trudim da odmaram da ostanem u komadu ali daj Boze...

Venera, MicaZoki(LUKA) i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Evo me.. ctg bolji, ima kontrakcija, otvorena 1 prst pa u subotu opet da idem u front na ctg...doktorka me je razvalila na ginekoloskom pregledu. Inace imamo 3kg po uz :D

Izmenjeno od strane mmaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene. Kontrakcija ima, blago uloziva a dr kaze da mu se cini da cu da se porodim ako ne pre u ponedeljak po kontrakcijama posteljice kada dize i spusta sondu od uz. :)  Beba isto oko 3000g. Wo-Hoo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala nemam nista protiv bikova i sama jednog  obozavam:P:rolleyes:

bepce i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pa vi se sprdate sa nama:lol: Ali neka malo...zasluzile smo posle 9 meseci naseg kukanja i vaseg citanja :D

Izmenjeno od strane Zone*
mmaka, Venera, bepce i 5 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sitnooooooo! Želim vam brz, lak porođaj i još brži i lakši oporavak. Jedva čekam da nam javite kako je sve proteklo i da je sve u redu  :baby:

Dacha76, bepce, mmaka i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja vam zelim srecu, brz i lak porodjaj!!!!

Dacha76, mmaka i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub::*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro radni narode! 

Evo mene spremna ko zapeta puska, cekam vadjenje krvi za ogtt. Nisam cak ni gladna!:lol: Samo mi se uzasno spava. Cera mi je prekmecala i predrecala skoro celu noc. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro radni narode! 

Evo mene spremna ko zapeta puska, cekam vadjenje krvi za ogtt. Nisam cak ni gladna!:lol: Samo mi se uzasno spava. Cera mi je prekmecala i predrecala skoro celu noc. 

Sta joj je Bepce?

Mmaka molim te direktan prenos sa porodjaja :D

mmaka i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene ja sinoc kao invalid... nmg da se okrenem sa strane na stranu, kad krenem da se okrecem toliko me boli kost karlicna da je to neverovatno.... ja inace mogu da trpim bol ali ovo je strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MakiJana to sam se i ja zapitala! Juce mi je bila nekako cudna vec, kmezava ali ni temp.ni nista. Sad ili je jos koii zub muci, posto danima pokusavam da joj virnem u usta pa mi ne da. Ili je samo osecala da cu ujutro rano da pobegnem....videcemo. A i ja sam bila malko nervozna jer je ostavljam sa babom. Pa se sve spojilo. 

@mmaka izdrzi jos malo! Uskoro ce kraj mukama. 

Dacha76 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.