Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Uuu zoneee bas ste fensii. Daaaa sediste tj ta nosiljka je extraaa al slicnu imamo :( sto niste uzeli sediste? O boze kako niste mislili na mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone,jel vi ovo jaje prodajete.Mi trazimo jaje da kupimo,ako mi kuma ne donese javljam ti se ako ne prodate do tada.Ne znam koja je  ovo boja,da li je plava ili zelena,mi trazimo za devojcicu pa ne bismo plavu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brunda, necemo prodavati ovo jaje jer moze da se montira na kolica pa cisti za neke na ituacije da ga imamo. Ali prodajemo T AS, ono je za nijansu tamnije boje a ovo je zeleno onako nezna zelena (to sto prodajemo je neka tirkizno zelena).  Videcu da postavim oglas ovih dana na forumu pa cete imati sliku.

Mmaka koje sediste nismo uzeli? Ja tebe stvarno ne razumem, izvini :) mi imamo sve sto na tim slikama vidis... Tj.ta prva slika je jedna stvar ta nosiljka se pretvara u to sediste pomocu kaisica... 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ja kao padobranac... :) Da li mozda znate, tj. mozete li da preporucite kolica za bebca, ali da na njima moze  ujedno da se  vozi i starije dete (tipa da stoji ili da sedi...). Imam decaka od 18 meseci i ocekujemo jos jednu bebu u oktobru pa kontam da ce nam trebati kolica gde mogu oboje da ih vozam istovremeno ako zatreba.

Gledala sam neka chicco-va, ali ona mogu za bebu tek od 6 meseci...

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ja kao padobranac... :) Da li mozda znate, tj. mozete li da preporucite kolica za bebca, ali da na njima moze  ujedno da se  vozi i starije dete (tipa da stoji ili da sedi...). Imam decaka od 18 meseci i ocekujemo jos jednu bebu u oktobru pa kontam da ce nam trebati kolica gde mogu oboje da ih vozam istovremeno ako zatreba.

Gledala sam neka chicco-va, ali ona mogu za bebu tek od 6 meseci...

Ja sam pregledala sva takva ali ni jedna mi nisu nesto bila. Nas decak ima 19 meseci a sad smo dobili bebu. Gledala sam i klasicna blizanacka ali nisam nesto ni jednim bila odusevljena. Tako da cekam da vidim kako cemo funkcionisati bez njih. Hauck ima neka na tu foru, ali starije dete nekako sedi nazad nisko. To mi je glupo, oni su radoznali a da ga smestim u neku korpu... Imas i na foru dodatak na kolica ali onda ne mozes da upravljas lepo kolicima i opet ti je starije dete nazad i ne vidi nista od prednjeg sedista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

http://www.bimaco.net/artikal.aspx?url=b-one&id=611

ja sam dns narucila kolica brevi 747, snizena sa cca 470€ na 130€ gde da ne uzmem, jest da cu muza obavestit kad stignu

www.bimaco.net/artikal.aspx?url=b-one&id=611

znaci pravi si Dz bond :) svaka cast! Za te pare ovo sve no com

mala007 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ja kao padobranac... :) Da li mozda znate, tj. mozete li da preporucite kolica za bebca, ali da na njima moze  ujedno da se  vozi i starije dete (tipa da stoji ili da sedi...). Imam decaka od 18 meseci i ocekujemo jos jednu bebu u oktobru pa kontam da ce nam trebati kolica gde mogu oboje da ih vozam istovremeno ako zatreba.

Gledala sam neka chicco-va, ali ona mogu za bebu tek od 6 meseci...

Mi imamo bas takva kakva su tebi potrebna.Trend for kids joggster.Mogu zajedno da se voze beba i starije dete.Za starije dete postoje 2 opcije ili da sedi ili da stoji,pa kako kome odgovara.Nisu bas jeftina,mi smo ih pre 3 i po godine ovde u Svajcarskoj platili oko 600 franaka.Ali su stvarno kvalitetna.Jedina zamerka je sto su jako velika,pa su nezgodna za putovanje avionom,a bez problema smo ih pakovali u gepek od auta.Inace za ista postoje nastavci za bilo koje autosediste i razne dodatne drndice koje su potrebne za bebe i stariju decu.Posto mi volimo da setamo i kroz sume i stvarno nepristupacna mesta nama su ova kolica bila savrsena.

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo bas takva kakva su tebi potrebna.Trend for kids joggster.Mogu zajedno da se voze beba i starije dete.Za starije dete postoje 2 opcije ili da sedi ili da stoji,pa kako kome odgovara.Nisu bas jeftina,mi smo ih pre 3 i po godine ovde u Svajcarskoj platili oko 600 franaka.Ali su stvarno kvalitetna.Jedina zamerka je sto su jako velika,pa su nezgodna za putovanje avionom,a bez problema smo ih pakovali u gepek od auta.Inace za ista postoje nastavci za bilo koje autosediste i razne dodatne drndice koje su potrebne za bebe i stariju decu.Posto mi volimo da setamo i kroz sume i stvarno nepristupacna mesta nama su ova kolica bila savrsena.

Nemaju u Srbiji da se kupe, msm da sam gledala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemaju u Srbiji da se kupe, msm da sam gledala

Eto :( Nisam znala da ne mogu da se nadju u Srbiji.

Mi smo sada za blizance uzeli Mutsy duoseat i nisu losa,samo su jako jako jako skupa oko 1900 franaka sa sve adapterima za maxi cosi pebble sedista za auto i zastitom za kisu,sneg i vetar.Inace za njih isto ima opcija da se stave sediste za starije dete i nosiljka-sediste za bebu u isto vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mmmaka znaci bez reci sam, samo da nam stignu da ne bude nestalo

a ja zbog selidbe ni gledala ih nisam da sad kupujem, rekoh to cu tamo uzeti, ali po ovoj ceni nema ni u kineza :D:lol:

MakiJana i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na preporukama, tj. misljenjima @Dacha76 i @MakiJana

I ja koliko sam videla Trends for kids ne mogu da se kupe u Srbiji, no i cenovno mislim da svakako ne bih bas mogla da ih kupim :). Srecom, imamo jos vremena pa cemo da vidimo mozda na kraju nesto i iskrsne sto nam odgovara .

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na preporukama, tj. misljenjima @Dacha76 i @MakiJana

I ja koliko sam videla Trends for kids ne mogu da se kupe u Srbiji, no i cenovno mislim da svakako ne bih bas mogla da ih kupim :). Srecom, imamo jos vremena pa cemo da vidimo mozda na kraju nesto i iskrsne sto nam odgovara .

Javi ako naidjes na nesto dobro ;) mozda i nama zatreba. Jos nisam smislila kako cu sa dve bebe :lol:

mmaka i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Brunda imam cerkicu od 5 godina kuci 

Inace Dr me pustio kuci sa informacijom da mi je donekle zivot bio ugrozen zbog pritiska i neke bakerije u vaginalnom sekretu,da su morali ogromne doze lekova da mi da ju da bukvalno ne bi dozivela infarkt ili mozdani,a sad cekam nalaze nove brisa,da vidim jel ta bakterija nestala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi ako naidjes na nesto dobro ;) mozda i nama zatreba. Jos nisam smislila kako cu sa dve bebe :lol:

ja se pridruzujem ovom postu! Meni U jis nije prohodala onako stabilno. Pusti se na 5 koraka i onda se baci ili na krevt ili na guzu ili nekom u zagrljaj!:lol: Doduse do porodjaja imam jos 4.5meseca. Ali ni ja nemam pojma kako cemo i sta cemo. Jos vrtic necemo dobiti u ovom mestu gde smo sada nego jedino u Lj da je vozimo a to mi se bas ne isplati....

cvrky pa jesu li ti rekli otkud te bakterije? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javi ako naidjes na nesto dobro ;) mozda i nama zatreba. Jos nisam smislila kako cu sa dve bebe :lol:

ja se pridruzujem ovom postu! Meni U jis nije prohodala onako stabilno. Pusti se na 5 koraka i onda se baci ili na krevt ili na guzu ili nekom u zagrljaj!:lol: Doduse do porodjaja imam jos 4.5meseca. Ali ni ja nemam pojma kako cemo i sta cemo. Jos vrtic necemo dobiti u ovom mestu gde smo sada nego jedino u Lj da je vozimo a to mi se bas ne isplati....

 

Ako nadjem, javljam. Mada mislim da ce silom prilika MakiJana prva pronaci neko prakticno resenje!

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam uzela rezultate KKS u ponedeljak imam kod ginekologa.Nakon kutije Heferola rezultati su dosta dobri ali RBC je i dalje.isppd granice 3.91 (normalno od 4.06-6.30).Ono sto me brine je secer.Nikad mi nije bio ovako nizak 3.3 a pre mesec dana 4.7.Jos sam bas i jela malo vise slatkisa zadnjih 10dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako bi T rekao: No-No na ovu temu o kolicima. Taman sam mislila imam dobar plan a vi mi tu mracite:P Bice to sve med i mleko kao i uvek sa bebama:lol: Maki jesi kupila na kraju ergo? 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako bi T rekao: No-No na ovu temu o kolicima. Taman sam mislila imam dobar plan a vi mi tu mracite:P Bice to sve med i mleko kao i uvek sa bebama:lol: Maki jesi kupila na kraju ergo? 

Da,treba da platim drugi deo i da je preuzmem :lol: cekam porodiljsko da mi uplate ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,treba da platim drugi deo i da je preuzmem :lol: cekam porodiljsko da mi uplate ;)

Super! :) Koji si bese uzela? Javi mi obavezno kako ste se snasli sa montiranjem i kako se njemu (njima?) svidja. Ja treba da porucim maramu ali isto cekam neka lova da mi legne... I bas se dvoumim da li da uzmem novu koja mi se svidja ali neslomljenu ili polovnu pa da imam gotov proizvod ali nema takve u ponudi... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super! :) Koji si bese uzela? Javi mi obavezno kako ste se snasli sa montiranjem i kako se njemu (njima?) svidja. Ja treba da porucim maramu ali isto cekam neka lova da mi legne... I bas se dvoumim da li da uzmem novu koja mi se svidja ali neslomljenu ili polovnu pa da imam gotov proizvod ali nema takve u ponudi... 

original. Javicu ti, nadam se da ce bebac prihvatiti... Za D sam koristila Hug Bug i bilo je ok, ali je on brzo otezao... Posle je zavoleo kolica i nisam ga vise nosila.. a sada nece da se nosi, ili seta ili kolica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam Hug Bug onaj sa grejacima i kapicom, nosila sam je 3,4 puta,ali nije kod mene,pa se nadam da ce se ljudi setiti da mi vrate<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mjislim da je nosenje stvar navike za bebe ako su od pocetka navikli da ce nastaviti pogotovo ako nositelju prija... Ja sam htela elasticnu prvo da kupim (imali mei tai ali je veci pa pre 6m nije ok za nosenje) vec sam bila dogovorila sa zenom ali posle skontala da je bolje obicnu jer nam se blizi leto i toplo vreme pa zbog slojeva... T je lose podnosio vrucine pa ne bih da rizikujem za ovom bebom.

Nan trazi je nazad, bice ti zgodna da mozes da funkcionises sa O pored bebe. 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.