Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

kad ste imale prvi sex posle porodjaja?

ja posle 20 dana :D sta cu manijak..malo je bilo napeto ali nije bolelo..taj prvi put bio je probni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sex odmah posle 1 kontrole kod dr, tj posle 6 nedelja. I to odmah dok smo stigli kuci ja ga napala!:lol:

Tasa021, mmaka, Venera i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

5 nedelja, bilo je bogami bolno...

Zone, diiivna siii!!!!:wub:

Izmenjeno od strane nanchika88
Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OooO pa to je @Maja87 pravi primerak muske vrste :D odmah capio sikanu ;) Neka ga zna malisa sta valja :) Uzivajte. Hocete li sutra kuci?

Mi smo posle nekih 2.5 meseca imali prvi sex, pokusali posle 1.5 meseca (kuma me je napala sta cekam :D)  kad mi je stalo krvarenje ali nisam mogla da se opustim a i bolela me je epiziotomija. 

Mmaja jesi nasla kolica na netu ili da slikam? 

slikaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Zone* na pogresno mesto si stala, trebala si kod kade ili wc solje :) kako nisi u trendu :) 

jel znas koliki ti je obim stomaka?? :) meni 106

ja danas crkoh, bila sam u dvoristu, cistila, usisala auto, obrisala prozore, oribala laminat... sad sam samo za krevet.. 

ja sutra na UZ da vidimo sta radi malena. Zone kad ces ti na UZ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posle starije je proslo samo 2 nedelje,nisam ni cekala vise,a sad sam odma htela posle izlaska iz bolnice iako znam da nesmem,ali nisam iskoristila prvu bracnu noc i nisam sa mm spavala jedno 2 meseca u istom krevetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav zenske...Danas sam bila na expertnom ultrazvuku i radila dabl test. 12+5 nedelja sam..Ovo mi je druga trudnoca al kao da mi je prva..sve sam zaboravila sta i kako treba..pa eto mene ovde da se ponovo prisetim..:D

bepce, MakiJana, .Naja. i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OooO pa to je @Maja87 pravi primerak muske vrste :D odmah capio sikanu ;) Neka ga zna malisa sta valja :) Uzivajte. Hocete li sutra kuci?

Mi smo posle nekih 2.5 meseca imali prvi sex, pokusali posle 1.5 meseca (kuma me je napala sta cekam :D)  kad mi je stalo krvarenje ali nisam mogla da se opustim a i bolela me je epiziotomija. 

Mmaja jesi nasla kolica na netu ili da slikam? 

To sam i ja rekla, da je pravo musko. Prvo nije hteo, pa se igrao sa sikom, pa lickao, i onda kad je zgrabio vise nije pustao :D

bepce, MakiJana, Venera i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja danas isla na kontrolu, i kazem malo me opet dole svrbi, uradi mi briseve i samo grlic pogleda kaze 2.5cm je, super kao mozes da skaces, a u pon onda trebam s nalazima da idem na uz. i da dala mi macmiror complex vaginalete i to bas sad kad mi mužek dolazi :o

 

posle poroda sam neke 3 sedmice imala prvi sex i malo je bolilo...

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav zenske...Danas sam bila na expertnom ultrazvuku i radila dabl test. 12+5 nedelja sam..Ovo mi je druga trudnoca al kao da mi je prva..sve sam zaboravila sta i kako treba..pa eto mene ovde da se ponovo prisetim..:D

D9bro nam dosla! Koliko je staro prvo dete? jel imas decaka ili dwvojcica? jesu v8deli na dablu sta sada nosis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene blago vama... Ja sam prvi put posle porodjaja spavala sa mm posle 2 meseca i to nismo uspeli,nije mogao do kraja da mi gurne,jer su mi oci ispadale od bolova. Izvinjavam se na ovakvom opisu.Pokusavali smo mi stalno. Sa 5 meseci smo tek uspeli do kraja,ali opet bolovi. Evo i sada posle 8 meseci mene boli,ne toliko jako ali boli,tako da ni nemam zelju za tim. Kaze mi doktor da taj neki misic mi je podignut na gore i zato to tako boli. :(

Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam stvarno manijak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A danas bezim iz bolnice :)

Drogirali me 6 dana lekovima da nizam znala za send,bukvalno sam toliko spavala da su mogli sa sve krevetom da me odnesu.

Bez terapija sam hvala bogu,cekam da stanem na vagu,pa degoksikacija,iskidanje kilica,a onda mm u akciju da vam se pridruzim :)

Pitah mm sta sad zelis,reko opet sina,kaze ne cerkicu,tako da bi bilo divno da nam onaj odgore podari curicu,ali sta god samo da bude zivo i zdravo :wub:

I bude li koja od vas plakala dobice po guzici,ljubim ja ave vas i prirasle sti mi za srce :wub:

Ragdoll85, Zone*, bepce i 9 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cvrky :wub:

drago mi je da te poznajem makar ovako virtuelno, skidam kapu. Uzmi vremena za sebe koliko osetis da ti je dovoljno  i polako u akciju, ja zelim da imate blizance B)

Ragdoll85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cvrky :wub:

drago mi je da te poznajem makar ovako virtuelno, skidam kapu. Uzmi vremena za sebe koliko osetis da ti je dovoljno  i polako u akciju, ja zelim da imate blizance B)

I ja isto ti to zelm. Inako, iskreno od srca. Dace Bog, On je veliki i milostiv :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene blago vama... Ja sam prvi put posle porodjaja spavala sa mm posle 2 meseca i to nismo uspeli,nije mogao do kraja da mi gurne,jer su mi oci ispadale od bolova. Izvinjavam se na ovakvom opisu.Pokusavali smo mi stalno. Sa 5 meseci smo tek uspeli do kraja,ali opet bolovi. Evo i sada posle 8 meseci mene boli,ne toliko jako ali boli,tako da ni nemam zelju za tim. Kaze mi doktor da taj neki misic mi je podignut na gore i zato to tako boli. :(

pfff mi posle 5meseci a da sam se japitala ne bi ni tad a sto je najgore nismo ni u trudnoci a ni sad nemam zelju za sexkm uopste. Ne znam sta mi je. Imamo jednom u dve nedelje ili jednom mesecno..... ne znam da li sam se odvikla u trudnoci ili sta je....

Ragdoll85 i MicaZoki(LUKA) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

D9bro nam dosla! Koliko je staro prvo dete? jel imas decaka ili dwvojcica? jesu v8deli na dablu sta sada nosis?

imam devojcicu ,sad ce da napuni 7 godina.. Upravo idem da pokupim rezultate dabl testa.. sa prvom trudnocom nisam radila taj test tako da me je sad pomalo strah..Nisu mi rekli pol.. nisam znala da vec sad moze da se vidi

bepce i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam devojcicu ,sad ce da napuni 7 godina.. Upravo idem da pokupim rezultate dabl testa.. sa prvom trudnocom nisam radila taj test tako da me je sad pomalo strah..Nisu mi rekli pol.. nisam znala da vec sad moze da se vidi

ako dozvoli beba moze da se vidi, ali moze i da prevari... da bude musko a kazu devojcica... 

smokvica90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da te strah.Neke zen ga ni ne rade jer je vise statisticki nego sto pokazuje realno stanje. U nekim primerima moze vec da se vidi pol. Kod mene ni prvi ni drugi put nije moglo da se vidi. 

Ali zato upravo izadjoh sa morfologije i bojite nas u PLAVOOOOO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rezultat za daunov sindrom 1:2471 za edwards i patau 1:100000... ako neko ima iskustva da mi kaze jel mogu da se opustim 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rezultat za daunov sindrom 1:2471 za edwards i patau 1:100000... ako neko ima iskustva da mi kaze jel mogu da se opustim 

da

smokvica90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mislim da su to odlicni rezultati.Meni je slicno bilo i rekli su da je odlicno.Sta su ti rekli doktori.

Cvrky87 da nam se brzo oporavis pa u nove pobede.Jesam li dobro razumela da vec imas jedno dete,sigurno ste se pozelele.

*Cvrky87* i smokvica90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.