Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Kod nas kad dodje vreme,ako Bog da da se dete upise nastace opsti haos.Svi imaju neki predlog,moji su neutralni ali podrzavaju moj izbor,muzu se svidja izbor njegove majke ali meni ne.Oni bi neko starinsko ime koje ima lepo znacenje al meni se nikako ne svidjaju.Malo je lepih a modernih muskih imena koji se meni svidjaju,sozbirom da smo mislimani oni bi ona tipicna imena dok se meni svidja Damir,Emir,Denis,Edin neko koje nije toliko staromodno.U slucaju da je doktor pogresio i da je ipak devojcica zvace se Sara a njima se svidja Iris i tu je izbor kratak ali Sara bi pobedila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hana, zelim ti srecu sa imenom. Onda neka ima dva imena hahah pa da svi budu zadovoljni :)

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hana, zelim ti srecu sa imenom. Onda neka ima dva imena hahah pa da svi budu zadovoljni :)

tako smo mi, ja sam htela Una a mm Aleksandra. pa je nastala Una Aleksandra. :wub:

Venera, Tasa021, mmaka i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Hana evo mi imamo u drustvu nekoliko decaka sa imenom Emil , zvuci lepo , ne znam sta znaci.. 

Kod nas ce biti Helena(Ena joj tepamo):wub: sa brzim izgovorom.

Izmenjeno od strane Venera
bepce i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo ime od pocetka. Po mami mm-a. O nosi skracenu verziju imena moje mame,a beba ce biti skracena verzija imena njegove- Mila! 

mmaka i MicaZoki(LUKA) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pojma nemam sta cemo mi kad dodjemo do imena. Ako bude decak bice nesto od Aleksandar, Aleks, Aleksa...jer nam se to jedino oboma svidja. A ako bude devojcica ne znam sta cemo jer smo oba imena iskoristili za prvo dete. Jos mm tvrdi da i druga beba mora imati 2 imena da ne bude ljubomorna na prvu! 

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo Emila,tako mi se zove mladji brat sestra i ja smo mu dale ime I tada je bilo Emil ili Denis :) Ne znam koje je znacenje imena.Pogledacu jos neka ako mi se prisvidi ali tesko,samo da nema neki bzv nadimak heh

Una,Helena,Ena,Ema i ta mi se svidjajuSestra ceka devojcicu i premislja se izmedju ta tri.Kazem ako bude ipak devojcica jer su mi u Bg rekli u 18ned da je zeno ovde dr od pocetka zapeo musko pa musko :)  Videcemo.

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bepce,tebi  jos nisu rekli sta cekaa ili nisi pitala?

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pojma nemam sta cemo mi kad dodjemo do imena. Ako bude decak bice nesto od Aleksandar, Aleks, Aleksa...jer nam se to jedino oboma svidja. A ako bude devojcica ne znam sta cemo jer smo oba imena iskoristili za prvo dete. Jos mm tvrdi da i druga beba mora imati 2 imena da ne bude ljubomorna na prvu! 

hahahaha

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodi se Georgina jutros oko 9 :D stigao nam Stefan, 50cm dug i 3080gr tezak. Namucio me haos, vise od 10 sati sam se poradjala, ali je proslo ^_^ malo sam secena, porodjaj nije stimulisan i eto :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana, sta si uzela? KOja? 

Jao mene prepone razbise od jutros...

Bebetto Holand 

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodi se Georgina jutros oko 9 :D stigao nam Stefan, 50cm dug i 3080gr tezak. Namucio me haos, vise od 10 sati sam se poradjala, ali je proslo ^_^ malo sam secena, porodjaj nije stimulisan i eto :wub:

bravooo jel on ok? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majooo cestitam!:babymommy: Brz oporavak vam zelim. Da sto pre idete kuci i mazuljite se svi zajedno:wub: Uzivaj sad u svom zamotuljku :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majoo,bravo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodi se Georgina jutros oko 9 :D stigao nam Stefan, 50cm dug i 3080gr tezak. Namucio me haos, vise od 10 sati sam se poradjala, ali je proslo ^_^ malo sam secena, porodjaj nije stimulisan i eto :wub:

Cestitamo :wub: oporavi se sto pre draga :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo sve cestitke :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke Majo, dobro nam došao Stefane :babymommy:

Brz oporavak želim:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Majo od srca,da se sto pre oporavis i da uzivas sa bebcem. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodi se Georgina jutros oko 9 :D stigao nam Stefan, 50cm dug i 3080gr tezak. Namucio me haos, vise od 10 sati sam se poradjala, ali je proslo ^_^ malo sam secena, porodjaj nije stimulisan i eto :wub:

Cestitke draga moja :wub: .Neka ste zivi i zdravi. Brz oporavak ti zelimo V i ja, i onda da uzivate kod kuce zajedno :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Majo,sve najbolje vam zelim :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.