Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Sad me bas pregledao dr jer sam dobila kontrakcije na 2-3 minuta kad ono prc, i dalje dva prsta. Kaze lezi spavaj do 5 prstiju. Jeste sigurno sa bolovima cu moci :D

mmaka i jelenaana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahhahahahaahhahaahaah stvarno sou! sad kad ti za pola sata krene. Nego jel ti ispao cep?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekamo vesti od Maje!!

Maki,bravo za sikenje!!! Kad cete kuci?

Taso,bravo i za vas! Samo se mazite i volite! 

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekamo vesti od Maje!!

Maki,bravo za sikenje!!! Kad cete kuci?

Taso,bravo i za vas! Samo se mazite i volite! 

Ja mogu i danas :lol: otpust sam dobila. Cekam vizitu za Aleksu oko 12h pa cemo videti. Od juce samo sikimo, lepo nam ide ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

majooo jel spavas ili se poradjas B)

 

ja dns u nekim bzvz obrtajima, natovarila nekih sebi obaveza pa.sam sad legla dok cekam I iz predškolskog da sumiram sta je bitno da stvarno uradim :D

MakiJana i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Majo,cekamo lepe vesti do veceras.Drzim palceve

Ja sam prohodala posle sedam dana agonije.Dete kad me videlo kaze :"Jao mama prohodala si:D"!

Izmenjeno od strane Brunda
mala007, zvezda, Tasa021 i 6 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana, sta si uzela? KOja? 

Jao mene prepone razbise od jutros...

Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana, sta si uzela? KOja? 

Jao mene prepone razbise od jutros...

mene prepone kad ne bole ja slavim

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sledece nedelje imam kontrolu,jedva cekam da vidim kako napredujemo.Juce sam se merila kod drugarice i sokirala sam se,ne znam koliko je vaga tacna ali za 5ned ja sam dobila 5kg.Sa 55kgkoliko sam imala u februaru sada sam na 60kg.Nista vise nisam jela nego u predhodnom periodu,zadnjih nedelju dana pojedem red vise cokolade(a inace samo sam po kocku) i dodjoh do citavih 60kg tj +12kg,malo je reci da sam se razocarala jer mi je dr reko do 62kg da je sasvim ok da se ugojim a do kraja imam jos 2.5m pihh...

Maja se sigurno porodila do sad :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Oopeet povisena temp, jos i mm dobio:rolleyes: E sad da sam na Tasinom mestu pa kao ona pravac u karantin :D

Eee da! Opral danas ogradicu i nesto malo bebinih stvari... Showtime ;) 

Mmaka slikacu cim stignem ocekujem svaki cas kurira. I da naravno da cu da budem u minusu zbog AS.. Za nase ako dobijem 3000 ima da se sutam u dupe :D

Hana tako sam ja u februaru odjednom dobila 3-4kg a nemam pojma od cega, skenjala se skroz ali od tada ne mrdam (mozda 1kg jos) iako sve vreme jednako klopam... Mozda je to tako zbog bebe, zadrzavanja vode... Ko zna. 

Majche mislimo na tebe :*

Maki divno za sikenje. Brzo ce on da napreduji sad kad ste uspeli... 

Izmenjeno od strane Zone*
zeklica, MakiJana i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone a jel sediste ili je za bebu? Jer svakako mi treba sediste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ono jaje, nosiljka za bebane msm 0-13kg sto ide. Ako hoces slikacu ti i to pa ako vam se slucajno svidi... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oopeet povisena temp, jos i mm dobio:rolleyes: E sad da sam na Tasinom mestu pa kao ona pravac u karantin :D

 

Drago mi je da vidim da se jos zabavljate na moj racun... znaci, utisak sam ostavila :lol:

@Maja87, zeno, javi se, izgoresmo od neizvesnosti B)        

Zone* i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O preponama necu ni da pricam! Meni je u secanju ostalo da su me bolele pred kraj prve T, a sad su pocele vrlo rano...skupiti noge je misaona imenica a i stomak mi nesto velik! 

Mi za sada samo balavimo, temp.nema da nisam i ja balava pomislila bih da je U samo zbog zubica, jer izlaze 2 cetvorke. 

Stvarcice za bebu sam bas danas nesto premestala iz jednog ormara u drugi, pa se pitam kad da pocnem da ih prebiram, posto mi je sve pomesano. A i ne znam sta ce biti upotrebliivo jer U je zimska beba a ovo ce biti letnja. Plus ne znam ni pol. Nadam se da cu saznati u cetvrtak. definitivni mi je jos rano...

I mm i ja se obracamo stomaku kao da je devojcica...ali meni je vazno samo da je zdravo. 

Hajde @Maja87 navijamo!:baby:

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O preponama necu ni da pricam! Meni je u secanju ostalo da su me bolele pred kraj prve T, a sad su pocele vrlo rano...skupiti noge je misaona imenica a i stomak mi nesto velik! 

Mi za sada samo balavimo, temp.nema da nisam i ja balava pomislila bih da je U samo zbog zubica, jer izlaze 2 cetvorke. 

Stvarcice za bebu sam bas danas nesto premestala iz jednog ormara u drugi, pa se pitam kad da pocnem da ih prebiram, posto mi je sve pomesano. A i ne znam sta ce biti upotrebliivo jer U je zimska beba a ovo ce biti letnja. Plus ne znam ni pol. Nadam se da cu saznati u cetvrtak. definitivni mi je jos rano...

I mm i ja se obracamo stomaku kao da je devojcica...ali meni je vazno samo da je zdravo. 

Hajde @Maja87 navijamo!:baby:

i mene u 2 trudnoci prepone razbijajubod 5-6 meseca.

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ono jaje, nosiljka za bebane msm 0-13kg sto ide. Ako hoces slikacu ti i to pa ako vam se slucajno svidi... :D

nmg da nadjem na netu ta kolica. Daj mi naziv kolica. Treba nam sediste nosiljku imamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, vi koje ste 7+ mesec, da li svi imate ime za bebu? :lol: mi jos ne naziremo... Taman smo se sveli na 2 kad mm juce rece jos 2 a da su nam ok i ja se setim jos jednog danas:lol: luda kuca :D

mmaka, Tasa021 i zeklica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nmg da nadjem na netu ta kolica. Daj mi naziv kolica. Treba nam sediste nosiljku imamo.

Lorelli bertoni aurora air tires (nasa su aquamarine london a imas vise boja). Jel tebi treba sintezis? Koliko ja sad kontam ti i ja se ne razumemo uopste :D ali bitno da caskamo :D

Tasa021 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lorelli bertoni aurora air tires (nasa su aquamarine london a imas vise boja). Jel tebi treba sintezis? Koliko ja sad kontam ti i ja se ne razumemo uopste :D ali bitno da caskamo :D

boze zone, ja msm da ti ne znas sta pises. Ja sam plava pa mi je oprosteno :) :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo imali 3 imena i odma smo odlucili tj Ja :) iakk ne smo znali pol, birali smo ime za devojcicu. Da je decak, nemam pojma kako bi se zvao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.