Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Majo drzim fige :baby: 

Zone siki on po malo, krece mi tek mleko, uvek mi krene 3,4 dan.. donose ga na podoj, pa posle mu daju dohranu... Nadam se da ce vam kolica odgovarati, meni su sjajna.. koje as prodajes?

mmaka, Zone* i Maja87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majoooo daj malo brzi hod :) Samo setkaj, pa javljajjjj 

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo drzim fige :baby: 

Zone siki on po malo, krece mi tek mleko, uvek mi krene 3,4 dan.. donose ga na podoj, pa posle mu daju dohranu... Nadam se da ce vam kolica odgovarati, meni su sjajna.. koje as prodajes?

dok ti nadodjeeee :) jel čupavac ili ćelavko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo,ajde da se sto pre porodis i sto bezbolnije. :baby: Ja se nesecam kako ide to racunanje,izasla iz ovog meseca,usla u sledeci,uvek me je to bunilo. Zaboravila sam,a porodila sam se pre 8 meseci. :D

zvezda i Maja87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa bas sam hepi, bice u Misovicu i druga bebicaaa. Nasla sam vezu, a babica koju sam trazila se razbolela i ne radi vise. Tako da sam hepi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao kako ste krenule do aprila cu bit u top 5 B)

 

Samo da su zivi i zdravi bebci a mi lavice da sve izdržimo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao kako ste krenule do aprila cu bit u top 5 B)

 

Samo da su zivi i zdravi bebci a mi lavice da sve izdržimo :wub:

vidis da me ufatila prpa pa jurim.. salim se samo polako sve cemo biti top 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krnule su bebicee! Mada neki (ja) imaju da guraju jos ...

Taso,pisi,kako si nam? V?

Standardno smo superiška. Još uvek se privikavamo jedno na drugo. Sisa i bolje nego što sam mislila da će. Zaista je zlatno dete. Znala sam ja @MakiJana-o da ćeš ti preko reda se poroditi :lol:. Neka, samo kad je sve prošlo ok. @Maja87, sad si ti na redu. Želim ti lak i brz porod. A, ti @nanchika88, imaš još "da guraš", ali ne brini, tu ćemo biti i kad dođe na tebe red :lol:. Samo hrabro...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Standardno smo superiška. Još uvek se privikavamo jedno na drugo. Sisa i bolje nego što sam mislila da će. Zaista je zlatno dete. Znala sam ja @MakiJana-o da ćeš ti preko reda se poroditi :lol:. Neka, samo kad je sve prošlo ok. @Maja87, sad si ti na redu. Želim ti lak i brz porod. A, ti @nanchika88, imaš još "da guraš", ali ne brini, tu ćemo biti i kad dođe na tebe red :lol:. Samo hrabro...

Uvek ja preskocim red :lol: ne znam sta mi ti decaci zure. Devojcicu sam rodila 40+2

mala007, Dacha76, bepce i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam zene :wub: daj Boze da sve bude dobro i da se brzo porodim. Buni me sto sam jutros na prvom pregledu bila pola prsta otvorena, a posle nepunog sata dva prsta, ali na silu. Doktorka me ubila :D sada nemam neke bolove, vise kao pritisak neki dole. Samo da se ne zatvorim ponovo hahahha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vise me nista ne moze iznenaditi :D

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo brz porodjaj ti zelim.Bice to za dan dva i gledaces svoju bebicu:baby:

Maja87 i MicaZoki(LUKA) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahah Majo ti kao da imas vrata sa posebnim kkjucem hahah otvori/zatvori

Maja87 i MicaZoki(LUKA) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maja nam sigurno na stolu i ceka da guraaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bar da jesam :D u depresiji sam, imam upalu misica od setanja, kontrakcije izmedju 50 i 60 a ni b od bolova. Sad sam u tripu da se nikad necu otvoriti :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bar da jesam :D u depresiji sam, imam upalu misica od setanja, kontrakcije izmedju 50 i 60 a ni b od bolova. Sad sam u tripu da se nikad necu otvoriti :P

jesu te pregledali skoro koliko si sad otvorena? Joooooj:wub:

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lezi, spavaj majooo ujutro ces to lakse :babymommy:

Zone* i Maja87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Neco nisu, valjda ce ujutru. To me isto izludjuje jer ne znam da li se jos otvaram ili stoji tu gde jeste. Da vidim da li treba pojacati tempo :D

MicaZoki(LUKA) i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sezame otvori se heh :D

Do jutra neces sigurno:wub:

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha, Majo, tako je meni bilo pri prvom  porodjaju, termin prosao, primljena na patologiju.  Pregleda me jedan dr kaze otvorena dva prsta, pregleda me kasnije drugi, prst i po. Pa rekoh, sta je ovo, da li se otvaram ili se zatvaram?! :lol:

Porodila sam se istog dana, uvece. 

 

leni, Maja87 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bar da jesam :D u depresiji sam, imam upalu misica od setanja, kontrakcije izmedju 50 i 60 a ni b od bolova. Sad sam u tripu da se nikad necu otvoriti :P

kakav sou. Zajeba ti i mene. Ti tei koraca pa brzo trcanje pa opet u krug

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Neco nisu, valjda ce ujutru. To me isto izludjuje jer ne znam da li se jos otvaram ili stoji tu gde jeste. Da vidim da li treba pojacati tempo :D

Ja sam otisla u bolnicu u 4h ujutru,jer je curelo iz mene,kao da poskim,plodova voda. Pregledali me a ja prst ipo otvorena. Smestili ne u sobu,tek oko 14 h ne opet pregledali,a ja prst ipo,doktorka me sirila da budem dva prsta otvorena,vauuuuu. :D Nisu me pregledali do 3,4 ujutru,jer sam imala onako bolove,a ja 4 prsta,mislim se hocu li se poroditi ove nedelje... :P Pregledali su me sledeci put oko 7 ujutru,bila 5 prsta,stavili mi klizmu i odveli u salu. Tako mi dali infuziju i onda ocas posla u 15 do 10  sam se porodila. :baby: To mi je prva beba. A to koliko si otvorena zavisi od debljibe prstiju doktora koji te pregleda .Nebrini sve ce to brzo da prodje,nije strasno. Do sutra uvece ces se poroditi. Drzim palceve da se brzo porodis i sto bezbolnije. :wub:

Dragana88 i Maja87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.