Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hana i i vi ste mnogo slatki :wub: bas ima razlicith oblika trudnickih stomaka, fascinantno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala.Mala sam bas svega 160cm i sve je u u stomaku i porasla mi i zadnjica.Svakog jutra oko 5h ujutru me probudi bol u kolenima i nema mi spavanja.Samo se kotrljam levo desno.Mogu da zamislim kako je vama.Sada verovatno imam 8.5kg od pocetne kilaze,brzo se zamorim i cesto mi se desava da mi srce brze lupa jer ostanem bez daha pa se zakasljam.Moracu to da napomenem dokotru (ne znam sta je normalno a sta ne).Jedva cekam pocetak aprila i sledecu kontrolu :wub:

 

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmakamasala bas ti je velik stomak.Mozda ce i moj biti toliki i ako bude nece mi se isplatiti da ustajem iz kreveta jedva se i sad namestim hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmakamasala bas ti je velik stomak.Mozda ce i moj biti toliki i ako bude nece mi se isplatiti da ustajem iz kreveta jedva se i sad namestim hehe

obim mi je 106cm :) :) ne ustajem ni ja samo bas kada moram.

Tasa021 i JednaHana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Zone sta uradi na pregledu?

Izmenjeno od strane mmaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene nisam stifla da vam javim, jurila kuci jer je T dobio povisenu tt. Sve ok. Ctg super danas, jedva smo uhvatili malisu za ocitavanje jer je bio nemirko. 

mmaka, broccoli, mala007 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije bas ok. Svaka 4 sata skidam sa preko 39.5 lek +tusiranje... Ne spusta se ispod 38.3, opste stanje je lose. Najgore sto baas slabo vodu pije. Videcemo kako ce teci u toku dana.  Ne znam da li ako ostane ovako ima smisla da ga vodim kod dr ili ce mi reci da sacekam 3 dana da prodju... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije bas ok. Svaka 4 sata skidam sa preko 39.5 lek +tusiranje... Ne spusta se ispod 38.3, opste stanje je lose. Najgore sto baas slabo vodu pije. Videcemo kako ce teci u toku dana.  Ne znam da li ako ostane ovako ima smisla da ga vodim kod dr ili ce mi reci da sacekam 3 dana da prodju... 

prati to opste stanje... ako ti jako malaksao deluje, vodi ga odmah...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky kako se osecas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Probaj sok da das.Moa kad ima temp.nece vodu al sok hoce,pa daj sta das.Kazu ako posle 48h ne pocne da pada,mora kod lekara.

Konacno da otopli,ja 5dana nisam izasla iz kuce zbhog isijasa al sam jutros na nogama otisla u wc,jeste da je trajalo 5 min.ali uspela sam.Sutra ce fizijatar neku traku da mi stavi,kaze moze u trudnoci

Venera i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno vladsju virusi. Stariji mi je imao prosle nedelje, mladji sada. Vadili dmo i ks i crp i kazu virus.

@Zone* nisam ispratila koliko ti je staro dete? Probaj bilo koji sok da mu das, caj, vodu sa limunom....sta god ti padne napamet samo da unosi sto vise tecnosti. Ja szm cak znala i kompot da skuvam iako nema proliv i tu vidicu da im dam. Stalno izmisljamo, kupovala razne cevcice, case, flase, lepila kolaz na postojece samo da ih nateram da piju. Mladji mi je sada bio pred infuziju ali smo uspeli izmisljanjem da to izbegnemo. Znam da ti je sada tesko, em dete bolesno em ti trudna, al cim pocne da pije puno tecnosti pocece i temp da spada. Srecno!!!

inace i mene hvata, steglo me nesto u plucima, osetim slajm a ne mogu da ga iskasljem pa se razmisljam da uzmem neki sirup. Dr mi je na pocetku trudnoce dozvolila a sad ne znam ni da li smem jer ssm 26/27 nedelju. Sta vi mislite?

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strasno vladsju virusi. Stariji mi je imao prosle nedelje, mladji sada. Vadili dmo i ks i crp i kazu virus.

@Zone* nisam ispratila koliko ti je staro dete? Probaj bilo koji sok da mu das, caj, vodu sa limunom....sta god ti padne napamet samo da unosi sto vise tecnosti. Ja szm cak znala i kompot da skuvam iako nema proliv i tu vidicu da im dam. Stalno izmisljamo, kupovala razne cevcice, case, flase, lepila kolaz na postojece samo da ih nateram da piju. Mladji mi je sada bio pred infuziju ali smo uspeli izmisljanjem da to izbegnemo. Znam da ti je sada tesko, em dete bolesno em ti trudna, al cim pocne da pije puno tecnosti pocece i temp da spada. Srecno!!!

inace i mene hvata, steglo me nesto u plucima, osetim slajm a ne mogu da ga iskasljem pa se razmisljam da uzmem neki sirup. Dr mi je na pocetku trudnoce dozvolila a sad ne znam ni da li smem jer ssm 26/27 nedelju. Sta vi mislite?

meni u apiteci nisu hteli nista da daju onim decijeg sleza..nisam ga kupila vec sam kuvala caj od korena belog sleza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zvezda meni rekli pastile.Panthenol da uzmem, mene grlo boli uzasno, pa ispirem slanom vodom, pijem cajeve, med, limun i taj panthenol sisam. sreca nemam temp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 iskreno sad  znsm kako je ljudima koji su nadrogirani,ovo je strasno sastavim mozda 5 sati da sam budna,ostalo spavam,pod velikim dozama sam tablets,jos sam dobila nesto za mokracu jer su mi nasli bakteriju neku i opet pijem referum zbog gvozdja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky87, procitala sam tek juce sta ti se desilo. Jako, jako mi je zao. Ne postoje reci kojima bih te utesila sada. Grlim te. :babymommy:

*Cvrky87* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,pored svih muka,udjosmo u 9ti...

Napredniji smo za nedelju ipo dana,imam pripremne kontrakcije i to je to...

Kao mecka sam,nema spavanja,nema sedenja,piskam na svakih 10min i takooooo.,.

Jos malo :wub:

Kako ste mi vi bembelice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki! Jesi li se ti porodila?? :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jao pa nisam mogla da skontam jesu to mere iz stomaka... 

Aaaa! :) Cestitam draga:babymommy: Neka je misic zdrav i veseo decak, ponos svojoj porodici.  Sve najbolje vam zelim. :wub:Cuvajte se, cuvaj svoje malo blago:wub:

Moras mi otkriti kako si uspela ovako na brzinu. Pisi nam sve:kako ste, kako je sve teklo... 

Ljubim vas puno! 

Izmenjeno od strane Zone*
*Cvrky87*, Venera i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki pa sve cestitke :) maleni dobrodosao :baby: Cekamo izvestaj i ja mislila to mere iz stomaka:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.