Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Meni u tim slucajevima najvuse pomaze pantenol krem. Ali obavezno proveri sa lekarom. Ja imam i atopijski dermatitis koji mi se sada u trudnoci bas pogorsao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naja cestitam i zelim ti da lepo prodje trudnoca :wub:

Nan, imas presladak stomacic :babymommy: a kosa, divna... ^_^

.Naja. i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@nanchika88 divan stomak :wub:

Nisam vam rekla da sam bila kod mog Dr juce,sto sam vodila trudnocu kod njega...covek je ostao bez teksta,objasnio mi je da to sto je bila sitnija to je zbog pritiska ili lose prokrvljenosti,a da je ona sebi  vezala cvor kad je porodjaj krenu to porodjajni bolovi ...izbezumio se covek,kaze takve stvari su skoro retake,prosto ne moze da veruje,jer u petak je bila dobro i nije mogao verovati da je ona sebi vezala pravi cvor...tako da izgleda je gospodjica htela da preskoci red  ipak

 

Izmenjeno od strane *Cvrky87*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@*Cvrky87* opet sam se rasplakala. Sedim u cekaonici kod dr, da mi otvori bolovanje i placem. Ljudi me gledaju....prosto ne mogu verovati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@nanchika88 divan stomak :wub:

Nisam vam rekla da sam bila kod mog Dr juce,sto sam vodila trudnocu kod njega...covek je ostao bez teksta,objasnio mi je da to sto je bila sitnija to je zbog pritiska ili lose prokrvljenosti,a da je ona sebi  vezala cvor kad je porodjaj krenu to porodjajni bolovi ...izbezumio se covek,kaze takve stvari su skoro retake,prosto ne moze da veruje,jer u petak je bila dobro i nije mogao verovati da je ona sebi vezala pravi cvor...tako da izgleda je gospodjica htela da preskoci red  ipak

 

Joj Cvrky, kako god, tesko je :( ne znam kako je tako vec velika beba vezala sebi cvor. To se desi dok su maleni i imaju mesta za okretanje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene nemojte plakati,imate vase bebice,imacu i ja opet svoju,nju cu uvek pamtiti...uzivajte vi sa vasim bekama :wub:

Ja sam tu uvek za vas i citam vas :babymommy:

zvezda i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene nemojte plakati,imate vase bebice,imacu i ja opet svoju,nju cu uvek pamtiti...uzivajte vi sa vasim bekama :wub:

Ja sam tu uvek za vas i citam vas :babymommy:

Jaka si Cvrky, divim ti se. I mi smo tu za tebe, pisi :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MakiJana iskreno i doktori su svi u cudu,od ovih u rumi do ovih u s.mitrovici,za 10ak dana ce biti obdukcija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Zone* jesi bila na CTG-u? Ja sutra idem... Tako sam vise nervozna, nista ne mogu da radim, ne spava mi se, ne mogu da se namestim nikako, ledja me rasturaju

Izmenjeno od strane MakiJana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Cvrky, kako god, tesko je :( ne znam kako je tako vec velika beba vezala sebi cvor. To se desi dok su maleni i imaju mesta za okretanje. 

pa tad se verovatno umotala omca a posle se zategla na kraju..nema drugog objasnjenja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Zone* jesi bila na CTG-u? Ja sutra idem... Tako sam vise nervozna, nista ne mogu da radim, ne spava mi se, ne mogu da se namestim nikako, ledja me rasturaju

Idem tek u 14.30 ubi me nestrpljenje. Aktivniji je danas ali opet nema vise onih jakih udaraca kao ranije...

Maki ti imas malo do kraja pa je i razumljivo sto se tako osecas... Ja sam takodje nervozna u zadnjih 10ak dana. Vise nmg ni sa T kvalitetno vreme da provodim. On bi da se igra, meni sve tesko pada pa mi on dodje kao gnjavaza i onda se iznerviram... I tako u krug. Ja jos mogu da spavam, ali mi opet on ne da (izasla nam nocas druga trojka) budi se i kenjka. Ali kao i tebe sve me boli ledja, stomak i noge. Bas sam teska i umorna, osecam se kao neka baba. Kad se setim prosle trudnoce... Ovako sam se osecala mozda zadnjih 2 do 3 dana...

Zene gde nam je @mmaka

Izmenjeno od strane Zone*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sammmmmm. Citam iz ćoska. Ja jos ne sam krenula na ctg tek sl cetvrtak idem na UZ, pa da vidim kolika je. Pa ja kao Vas dve ( zone i maki) nmg nista i isto se osecam kao vi ali bas isto. I meni bukvalno uvece krene da me udara kod pupka, a ovako je mirnija mrdne ili pipne stomak. I jedva cekam da se porodim da mogu da cistimmm. Kuhinja mi je najgora :( posto je na spratu zamislite koliko puta idem gore dole jer mi mali ne ide u vrtic jer nemam nameru da palim auto po ovimvremenu. Ne sam u elemntu uopste nervozna sammmmm

Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, Zone meni je mali na Ctgu bio miran da su me slali u misovic da vide sta je, posto je uvek bio miran. Sve je bilo u najboljem redu prosto je bio takav. Nmg ni malo da poredim njih dvoje, on je imao dva pokreta dnevno a ona je opet aktivnija dosta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javljaj Zone :wub:

Mmaka i moj se tako smesti :D sada sve cesce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javljaj Zone :wub:

Mmaka i moj se tako smesti :D sada sve cesce

ja nzn sta rade tako? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja nzn sta rade tako? 

Istezu se :D imas na yt sta rade bebe u stomaku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas su vam lepi stomaci :wub: Jos ne mogu da zamislim da ce i moj biti tako veliki a bice, imala sam pred kraj bas veliki stomak ali dosta  visoko. 

mmaka jel ti mozda posteljica na toj strani, u prosloj mi je bila sa desne strane i stalno je stomak bio tako u desno vise..a sad mi je posteljica pozadi i tacno osetim veci pritisak na donji deo ledja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas su vam lepi stomaci :wub: Jos ne mogu da zamislim da ce i moj biti tako veliki a bice, imala sam pred kraj bas veliki stomak ali dosta  visoko. 

mmaka jel ti mozda posteljica na toj strani, u prosloj mi je bila sa desne strane i stalno je stomak bio tako u desno vise..a sad mi je posteljica pozadi i tacno osetim veci pritisak na donji deo ledja.

nemam pojma :) tek cu sl cetvrtak znati sve i gde je i kakva je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sacekajte da prodje ovaj sneg pa lepo kad ogreje sunce na porodjaj^_^.

I meni je posteljica na zadnjem zidu al racunam trebalo bi manje da boli pozadi,a ja evo 4 dan nepokretna,na kraju cu u bolnicu pa nek resavaju oni,jer ne znam dal mi gore psihicki ili fizicki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala, lep stomak :wub:

Msm da posteljica nema veze sa oblikom. Meni je beba cas na jednu, cas na drugu stranu vise nagnuta. Posteljica je po prednjem zidu. Inace u sve tri trudnoce je bila na prednjem

mala007 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.