Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Cuvajte se zene,cuvajte vase bebice :wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky mnogo mi je zao :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cuvajte se zene,cuvajte vase bebice :wub::wub:

jel zavrsen porodjaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Crvky mnogo mi je zao. 

Zar nisu cideli otkucaje srca?(izvini,sto ispitujem a nisam ni aktivna na temi ali,zar nije bilo sve u redu...:( )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,grlim te...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U petal su se navodno videli srcani otkucaji i da je beba aktivna,same nije rasla pocela da zaostaje u razvoju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je ovo realno :( Cvrky, mnogo mi je žao :(  ali mi stvarno nije jasno kako doktor vidi da nešto nije ok beba ne raste i ne smesti te u bolnicu???? Ne porode te??? A beba je očigledno dugo imala čvor dok se nije  skroz stegao. Ti si dušo sad u šoku, stići će te tek. Nemoj da guraš bol u sebe, izbacuj. Urlaj, plači, samo nemoj da zakopavaš u sebe, kad tad će da izađe. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, bez teksta sam. Potpisujem sve sto je kikiriki napisala. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko ti je vodio trudnocu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( Uh Cvrky nemam reci.Mnogo mi je zao...Ma to je strasno!!!!!!!!!Kada sam procitala tvoj post nisam mogla da dodjem sebi...Nije mi jasno kako nisu ranije primetili da nesto nije u redu...Ljubim te i budi jaka,bice jos bebica i ne odustaj nikada i posle svega sto se desilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u petak plakala i nice,danas kad niko nevidi,ali su i babice plakale sa mom...mitrovic u rumi mi je vodio....jos pre dve nedelje on je primetio da se beba nerazvija za svoju starodnu dob,pa je rekao da dodjemo za dve nedelje i bila ja u petak,nije napredovala dve nedelje,tipa (lupam) obim stomaka bio 64 pre dve nrdelje u poetak 65 i kao da u ponedeljak odem hitno na dopler da se proveri dotok krvi...posteljica je pocela da se raspada,dr posle porodjaja posteljice morala da me cisti i midlim da je to najgori bol u mom zivotu bio...mislimo mm i ja da je umrla jutros pre dolaska kod Dr  ili nocas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam u petak plakala i nice,danas kad niko nevidi,ali su i babice plakale sa mom...mitrovic u rumi mi je vodio....jos pre dve nedelje on je primetio da se beba nerazvija za svoju starodnu dob,pa je rekao da dodjemo za dve nedelje i bila ja u petak,nije napredovala dve nedelje,tipa (lupam) obim stomaka bio 64 pre dve nrdelje u poetak 65 i kao da u ponedeljak odem hitno na dopler da se proveri dotok krvi...posteljica je pocela da se raspada,dr posle porodjaja posteljice morala da me cisti i midlim da je to najgori bol u mom zivotu bio...mislimo mm i ja da je umrla jutros pre dolaska kod Dr  ili nocas

jel dopler pokazao da nema dotoka? Ili se cvor video tek na porodjaju?

Izmenjeno od strane neca79
Slovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Crvki,mnogo mi je zao.Reci utehe ne postoje,boli i kada se desi u pocetku a ne zelim da zamislim kako  je to kad si pri kraju.Izdrzi draga,ako Bog da bice jos beba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( zao mi je, neponovilo se.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam procitala srce mi je preskocilo :( Izdrzi draga sve smo uz tebe :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dopler bi tek sutra uradila,a cvor smo videli posle porodjaja,ali pre porodjaja su mi rekli da je mrtva,a videla sam na uz da joj nekuca srce,dr u porodilistu nije morals nista da kaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dopler bi tek sutra uradila,a cvor smo videli posle porodjaja,ali pre porodjaja su mi rekli da je mrtva,a videla sam na uz da joj nekuca srce,dr u porodilistu nije morals nista da kaze

znaci samo je to krenulo..bolovi sukrvica...

drzi se draga. Tu smo da saslusamo, utesimo koliko je moguce...da znas da imas i nas kao rame za plakanje...svaki je gubitak tezak kakav god bio i kad god. Pocetak, sredina ili pred kraj..

dopler definitivno treba da bude dostupan non stop jer ovakve stvari se mogu odmah otkriti..

MicaZoki(LUKA) i *Cvrky87* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesu ti dali da vidis bebu?

Unapred se izvinjavam ako je nepristojno pitanje i ako ne zelis ne mroas nu da odgovoris,ali prosto obo mi je mnog9 strasno. Pogotvo sto je pred kraj...mada kao sto neca kaze gubitak boli kad god da se desi.

MicaZoki(LUKA) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su sa punih 18 pitali da vidim i to 3 puta..verujem da ona tek jeste morala. Objasnili su mi posle da moraju jer posle optuze za kradju beba. Odmah sam potpisala da necu onako izgubljena bukvalno 30 sekundi kako je izleteo iz mene. Mislim se ko da krade bebu od 18 nedelja koja je umrtvljena pre rodjenja..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj majko mila :( 

Jako, jako mi je zao :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitali su me da li zelim da je vidim,videla sam je dok emo jos bile povezane,videla sam cvor,a ona kao da spava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(    mnogo tuzno....mnogo....pogotovo ako je moglo da se spreci.. drzi se. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zene samo da vam javim da nema bebe,Anastasija je umrla,pupcanik je bio vezan u cvor i nismo preziveli....dobro sam,bolje nego svi moji

Pitali su me da li zelim da je vidim,videla sam je dok emo jos bile povezane,videla sam cvor,a ona kao da spava

Zaplakah......:(:(:(

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.