Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ahahha mmaka. Pa to je normalno jer nisu mirne, nisu jos naucile da poziraju (bar vecina, ima ih koje odrade to slikanje profi:lol:). Ovaj moj decak u tibi bas nece da pozira, skroz su mi bzv slike koje smo do sada dobili... Nego, ctg uredan... Rekla dr da mi beba bas pritiska grlic a ona kaze: pa sad je to vec normalno:huh: toliko o pregledu... Ali sam je naterala makar vris da mi uzme i to zato sto sam slagala da sam imala na pocetku tr streptokoke... Ajd bar nesto. Ali iskreno imam celu tr problem sa hemoroidima i plasim se da nisam nesto pokupila sad pred kraj jer sam bris radila jos u decembru. I da, dobila sam da radim hepatitis B i antitela. 

zone ti si 2 dana posle mene :P bar po spisku 

*Cvrky87* i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me da li imate odnose? Msm na mame koje su pred kraj?ja imam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me da li imate odnose? Msm na mame koje su pred kraj?ja imam

Ja da podelim svoje iskustvo kada sam bila trudna. Ja nisam mogla da ih imam tamo od 8. Meseca sto od svog stomaka,sto od stomaka mm,nijedna poza nam nije odgovarala. :D A moj ginekolog mi je rekao jer sam ja stalno kukala kako bi volela malo ranije da se porodim,rekao mi je da ima resenje za to,a to je da uhvatim mm tamo od 36. nedelje i da imamo cesto odnose i da ce to pokrenuti da se pre porodim. Nisam brobala,tako da neznam. Ali mnoge babice i ginekolozi to pricaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemamo :( sigurnono vec neke 3 nedelje. Nekako mi sve sabijeno dole i ne prija mi. A to za odnos i porodjaj sam i ja cula ali naravno samo ako zena dozivi O jer on izaziva spazme a valjda i nesto iz sperme izaziva... Tako citala probala nisam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi probali i ništa, tacnije nismo ni prestajali i opet sam bila skroz zatvorena, i posle 24h kontrakcija dole sve kao zalepljeno. Tako da ni to ne deluje uvek. Ali probajte, ne može da škodi ;) 

mala007 i MicaZoki(LUKA) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni kod nas nije delovalo..bukvalno smo svaki drugi dan..

A poza bocno ili kuceci sto bi se reklo...sve ostalo otpada:D

MicaZoki(LUKA) i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kontam i ja da ga moze ubrzati orgazam, al prosto od prirode se ne moze :) meni sve nesto u glavi da od Org.. ne zgnjecim dete hahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to je sve sto ti treba da doneses... Ostalo eventualno potpises i popunis

A kopija izvoda dece, overene zdravstvene? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kontam i ja da ga moze ubrzati orgazam, al prosto od prirode se ne moze :) meni sve nesto u glavi da od Org.. ne zgnjecim dete hahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kontam i ja da ga moze ubrzati orgazam, al prosto od prirode se ne moze :) meni sve nesto u glavi da od Org.. ne zgnjecim dete hahahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

A kopija izvoda dece, overene zdravstvene? 

A to kada se porodis.. kopije izvoda i ocitane zdravstvene kartice... Koliko se secam..

Zone ta tvoja dr nije normalna :mellow: ja mojoj kad god kazem da osecam jak pritisak na grlic ona me pregleda... Da nije slucajno poceo da se otvara

Mi nemamo odnose od kako sam zatrudnela, imala sam krvarenje, hematom, pa mi je dr savetovala da nemamo... Sada mi vise nije do toga :D

Izmenjeno od strane MakiJana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A to kada se porodis.. kopije izvoda i ocitane zdravstvene kartice... Koliko se secam..

Zone ta tvoja dr nije normalna :mellow: ja mojoj kad god kazem da osecam jak pritisak na grlic ona me pregleda... Da nije slucajno poceo da se otvara

Mi nemamo odnose od kako sam zatrudnela, imala sam krvarenje, hematom, pa mi je dr savetovala da nemamo... Sada mi vise nije do toga :D

eeed mukeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemamo ni mi odnose od pocetka.Takodje braon iscedak u pocetku,pa utrogestan,pa su mi rekli da imam blage kontrskcije da me zato stomak boli nisko,pa.opet ukljucen utrogestan i tako.Bolje da se suzdrzimo ovo malo nego da nesto krene naopako

MakiJana, mmaka i MicaZoki(LUKA) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene ista prica. Nista od kada sam saznala da sam trudna. A nije bilo ni hematoma ni krvarenja :D jednostavno nemam zelju, a i nije mi nesto zao mm-a. Dzubre sam <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene ista prica. Nista od kada sam saznala da sam trudna. A nije bilo ni hematoma ni krvarenja :D jednostavno nemam zelju, a i nije mi nesto zao mm-a. Dzubre sam <_<

hahahahahhahahaaha

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi bas nemamo zadnjih mesec i po dana, al ne zato sto ne bi hteli nego smo pre bili u manjem stanu i tanki zidovi, a u gostima mi je rodjaka koja cuva bebu. Sad smo se preselili u veci stan, ali sam ja pocela da radim pa ili zaspim ja ili mm ili beba nece da spava u svom krevecu pa se useli izmedju nas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel se samo ja ovde sexam?:D

Naravno,svede se na dva puta nedeljno odradjivanje,ali Boze moj! 

Meni je stalno u glavi da jr beba manja i tako motam filmove kao debil...

mmaka, mala007 i MicaZoki(LUKA) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha  ha,blago vama sto imate.Ni mi od pocetka nemamo,probali ali oboje smo bili u nekom grcu i nije to to,a posle me jos boleo stomak.

Bili smo na uz i doktor se svo vreme odusevljavao kako je lepa beba te ima lepe usi,te lep nos pa kad rece ima dobre i glasne zice.Pri tom je bila i neka asistenkinja pored njega isto odusevljena a ja gledam u uz,ma meni dete lici i dalje na vanzemaljca.Ja nista ne videh lepo.

Inace beba ima 520g ,22 ned.i dva dana,tako da nanchika tvoja je dobra po merama.

I da,konacno nas obojite u roze,sreca sreca radost bas sam se obradovala

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel se samo ja ovde sexam?:D

Naravno,svede se na dva puta nedeljno odradjivanje,ali Boze moj! 

Javi se nan kad budes koju nedelju pred porodjaj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imala sam prosle nedelje ili pretprosle i evo celo vece vijam mm,ali on odbija da se ne bi porodila,a mene ubijaju hormoni:lol:

Reko u subotu nista od prve bracne noci:(:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam,Maki,ostavila sam izvestaj u fioku i resila da ga ne gledam i ne tumacim. Verujem da jeste sve ok ali dzabe,luda glava... Muz me nagovara da idemo kod mog dr da vidi i on a ja kontam necu,neka necu da panicim. I sama dr N.mi je rekla za 4 ned kod mog da idem. Da je neka frka merili bi je na dve. Mozda lupetam ali sta znam... 

MakiJana i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

sta pijete za gvozdje ,vi kojima je u padu.Meni je u blagom padu,kaze doktor sada ce da pada brze i prepisao mi globifer forte,kad videh da je 3000din u apoteci nije mi bilo dobro.

Izmenjeno od strane Brunda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.