Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

E, ovo zovem produktivnim (nedeljnim) jutrom! Do 06h biti istusiran, izmene temp.,pritiska, pulsa i prikacen na CTG!!! :lol::baby:.

Jaoj, sto me pice euforija i adrenalin- Za nekih +-16h postajem mama Tasa :babycrib::babymommy:

Zvuci nestvarno, ali prelepo :wub::wub::wub:

Moj je drugi levo krevet, do prozora :P . Ne odgovori, zeno, koje godine :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::):o:lol::P

jutro

ja se.tek probudila i gladna, evo odmah doruckujem, ni u wc nisam isla :lol::lol:

a bbas sam kontala dns malo da odvalim duze u krevetu...

Taso slucajno te citiram, tel me zeza :mellow::mellow:

e da Nan se porodila 2012 ;);)

Tasa021 i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tasooo,divno je sto si tako vesela. Ja s.dan pre bila uzas zivi. I to jutro:D Tek sasam uu 12 dosla na red a u 5 budjenje! Danas sta pojedes,to ti je :D

2012.sam se porodila! Sestrice su na patologiji bile skroz super!

Tasa021 i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaa nocima ne mogu da nadjem polozaj.Sklonili smo i Dormeo nadudsek jer citava propadnem u njega i pritiska mi stomak.Noge me bole u toku noci,onaj celulit o kome sam pisala sada de spustio i u listove,kontam da je voda cipele mi postaju vec tesne a inace nosim maji br 36.Kada legnem imam osecaj da mi je koza tesna na stomaku i malo me bolucka nisko stomak,ali i malisa je aktivan bas kad legnem krene sa aktivnostima.Ponekad me bas zaboli imam osecaj kao da se odbacuje o nesto koliko zna da zaboli.

Tasa jos malo mama :wub: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeeeeste, jeeeedva cekam :babymommy::babycrib::angel:

Kupila sam Chicco-ov steznik i nameravam da pocnem da ga nosim cim mi konce skinu (tebi su vec skinuli pretpostavljam?). Sve se da izdrzati za tvoje cedo :):wub:

to onaj iz akse sto je 2659? Ja bih neki provereno dobar pa ako mislis na njega da posaljem muzica da kupi:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav buduce mamice i mamice,

Vec duze vreme vas citam i nikako da se pridruzim temi  drugi trimestar. Meni je termin 28.6. i cekam treceg decaka po redu.

Da li vama smeta utrogestan kada popijete? Pila sam ga i u prve dve trudnoce i ni malo mi nije smetao, a u ovoj imam strahovite vrtoglavice, propadanje....a kad ga stavim samo mi se strasno spava. Problem mi je taj pre podne sto stavim, jer tada moram da odlezim, a to je malo problem sa dva zivahna decaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to onaj iz akse sto je 2659? Ja bih neki provereno dobar pa ako mislis na njega da posaljem muzica da kupi...

Jeste, jeste :). Uzela sam L velicinu. Citala sam da je taj najbolji. E, sad videcemo koliko cu i da li biti zadovoljna :).

@nanchika88, daleko je bila 2012.-ta godina :lol:

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav buduce mamice i mamice,

Vec duze vreme vas citam i nikako da se pridruzim temi  drugi trimestar. Meni je termin 28.6. i cekam treceg decaka po redu.

Da li vama smeta utrogestan kada popijete? Pila sam ga i u prve dve trudnoce i ni malo mi nije smetao, a u ovoj imam strahovite vrtoglavice, propadanje....a kad ga stavim samo mi se strasno spava. Problem mi je taj pre podne sto stavim, jer tada moram da odlezim, a to je malo problem sa dva zivahna decaka.

Dobrodosla :babymommy: upisi se na spisak trudnica ako zelis.

Ne bi trebalo da ti se spava ako stavljas vaginalno, tada nema nikakvih nuspojava. To si pospana od trudnoce... A i meni je smetao da ga pijem, uzasno sam se osecala.

Koja si nedelja? Koliki su ti ti decaci? I ja cekam trece dete. Imam devojcicu od sskoro 7 god i decaka od 19 meseci

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla :babymommy: upisi se na spisak trudnica ako zelis.

Ne bi trebalo da ti se spava ako stavljas vaginalno, tada nema nikakvih nuspojava. To si pospana od trudnoce... A i meni je smetao da ga pijem, uzasno sam se osecala.

Koja si nedelja? Koliki su ti ti decaci? I ja cekam trece dete. Imam devojcicu od sskoro 7 god i decaka od 19 meseci

Hvala na dobrodoslici!!!

sada sam 24+3. Moji decaci su od 6 i 4 godina.

kako se obradujem kad vidim da jos neko ceka trecu bebicu!!! Ja sada jedva cekam, malo mi se oduzila trudnoca i nekako mi je daleko jun ali mislim da kad krene lepse vreme da ce proleteti

Dragana88 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici!!!

sada sam 24+3. Moji decaci su od 6 i 4 godina.

kako se obradujem kad vidim da jos neko ceka trecu bebicu!!! Ja sada jedva cekam, malo mi se oduzila trudnoca i nekako mi je daleko jun ali mislim da kad krene lepse vreme da ce proleteti

Hoce. Ja sam u 38.nedelji i dani su kao vecnost :D najvise jer ne mogu vise normalno da funkconisem, za sve mi treba pomoc pa je bas nezgodno.. ali jos malo ;)

mmaka, zeklica, Zone* i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Zvezda ja sam na utrogestanu od pocetka,sad ga koristim po potrebi.Kada sma ga pila nakon sst vremena bih zaspala i nakon 2ned oralnog koriscenja(ujutru a uvece bi ga stavljala vaginalno) postala sam razdravljiva da ne ne kazem da me je polako hvatala i blaga depresija.Mislila sam da je zbog hormona ali kada sam procitala uputsvo videla sam da su pospanost,vrtoglavica,depresija itd  nus pojave.Onda sam presla na vag primenu ujutru i uvece  i od tada de osecam mnogo bolje.Mi smo u istim terminima,meni seta od 13 do 25.6.Sada sam 25+6 a kao vtp mi pise 18.6.

zvezda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni seta termin. Po menstruaciji je 28.6. a po uz se seta 20, 21. 06.

izgleda da se samo meni desava da kad ga stavim posle nekih 45min strahovito mi se spava i spusta mi jos vise ovaj moj nizak pritisak. Ja sam stvarno.mislila da mi se spava od trudnoce ali sam probala i u razlicito vreme da ga stavim i posle 45min ne bude mi dobro. Ali eto lakse mi je sto vidim da mnogima smeta, jer sam se prvo uplasila jer u prethodne dve trudnoce nissm imala ni jednu nus pojavu od leka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pijem uvece ii nekad ne zaspim odmah ali nisam primetila neke vece nuspojave. Nadam se da ce mi ukinuti. 

O,pa vi ste tu kod mene blizu,meni je termin 30.06.-01.07.ali ce biti ranije posto ce biti CR. 

Je l setate? Taso,kako si?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvalaaa:babymommy:

Sutra Tasa,a kad cu ja?!:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tasa je posle popodnevnih poseta se komirala :lol:. Dobila je flexiparin injekciju,  obrijali su je skroz :huh:, oko 21h popila bensedin i komirana ide jos jednom do wc-a i leze da spava :lol:. Ustaje u 5h pije je lekove za stitnu, sledi klistiranje potom tusiranje i vizita, a potom se premesta u porodjajnu salu, gde joj uvode spinalnu anesteziju i konacno postaje mama :wub::baby::babymommy:. Nije gladna, iako nista nije jela od 12h samo se nalivala! Euforija i uzbudjnje su na veoma visokom nivou! Sutra je d dan. Jedva cekam :babycrib::baby::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso mislimo na tebe. Uskoro ti stize najvredniji poklon koji ces dobiti u zivotu. :babymommy:

Mene bas zanima kakav je to filing kad znas tacno kada ces se poroditi, kad ces zagrliti svoju mrvicu... Moram da priznam da malo zavidim zenama koje imaju tu privilegiju ;) Ne kazem da je to bas dobro, ali opet nekako mozes u napred da se radujes, uzbudjenje raste... 

Tasa021, *Cvrky87* i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone i im zavidim :D ja bila na kontroli, prst otvorena, ali grlic se nije skratio... U petak opet kontrola

Dacha76, mmaka i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam juce kupila i kompletic i sve za moju torbu, tako da smo spremni. U C&A sam uzela sve, a u Aksi neki bebino kompletic ( kapica, bodić, i donji deo) 500din. Polako ali sigurno idemo gore, sada smo 5mesto :) 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad cete i vi jos malo,zene,samo da Tasa otvori sezonu! Cekamo vesti od nje!

Ja sam uzasno spavala,imam nocne more non stop,ne pamtim kad sam nesto lepo sanjala.

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad cete i vi jos malo,zene,samo da Tasa otvori sezonu! Cekamo vesti od nje!

Ja sam uzasno spavala,imam nocne more non stop,ne pamtim kad sam nesto lepo sanjala.

Nan ja sam proslu trudnocu imala nocne more, sada ponekad, nije cesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odakle mi scenario,divim se svom mozgu. 

Onda me neka frka panika ihvatila kako cu ja to sve ispocetka... Ma,sva sam polupana!

mmaka i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.