Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

ja robu narucujem kod Tina Bebic (ima na profilnoj sarenu majcu sa tigricem),ja sam kod nje narucivala za stariju,tako sam i sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necooo:wub: Curica draga! E sada mama smisljaj ime!!

DRagana, gde vodis t? Imas u Betaniji nekoga?

Vodim u Feroni kod dr. Milatovića, ima njega u Betaniji B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam Fb, jel ta tina ima i nesto za bebe 0-3m?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E žene sam da vam javim... Sutra u 7 ujutro treba da se javim na patologiju u Betaniju da ležim tamo par dana da li do petka ili duže ništa se još ne zna... Hoće da provere stanje sećera tj stanje pankreasa kako radi... Nadam se da će sve biti ok... Kakav poklon za 8-i mart :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana jel nesto lose ili ovako? Msm na osnovu cega te zadrzavaju?

Mmaka ima lepih kompletica u HM-u.. i ja isto nekad porucujem taj iz Engleske ali sada sam kupila kod nas. A imas i u Aksi lepih kompletica. Na sajtu nista nema ali kada odes bas moze da se nadje

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki to za Aksu si u pravu.. jer sam usla pre dve nedelje i vidim da su slagali radnju, i da ima dostq..

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Nama su iz Svedske poslalo dosta stvari a u C&A sam sama uzela dva komoletica bili su po 600din na snizenju i 3 boduca za 300din takodje na snizenju bez printa.E sad,ja sam gledala kod jedne zene na Kupujem prodajem ima raznih stvari po ok cenama,komoletici,posteljine,ogradice,torbe ... ostavila bih vam link da pogledate ali mozda nesto i nadjete ali ne znam da smem da ne bude da je reklamiram.Kompletici su prelepi sa zabicama,bunamaricama,pacicima ma ne zna se koji je lepsi od kog.

Takodje  mame iz Beograda mogu da svrate u Tc Pasino Brdo u Bircaninovoj ima prodavnica za bebe kompletici po 500,peskirici 650din,haljinice 700 sve je turski pamuk.Radnja je ispod Tempa u prizmelju

Izmenjeno od strane JednaHana
Dacha76 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su iz Svedske poslalo dosta stvari a u C&A sam sama uzela dva komoletica bili su po 600din na snizenju i 3 boduca za 300din takodje na snizenju bez printa.E sad,ja sam gledala kod jedne zene na Kupujem prodajem ima raznih stvari po ok cenama,komoletici,posteljine,ogradice,torbe ... ostavila bih vam link da pogledate ali mozda nesto i nadjete ali ne znam da smem da ne bude da je reklamiram.Kompletici su prelepi sa zabicama,bunamaricama,pacicima ma ne zna se koji je lepsi od kog.

Takodje  mame iz Beograda mogu da svrate u Tc Pasino Brdo u Bircaninovoj ima prodavnica za bebe kompletici po 500,peskirici 650din,haljinice 700 sve je turski pamuk.Radnja je ispod Tepma u prizmelju

ta sa KP je iz rakovice? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@mmaka da,ali nisam porucivala za sada nista tako ne znam kakvog su kvaliteta stvari ako ti jesi pisi kakvog su kvaliteta l.Ja bi posteljinu sa ogradicom porucila  lepo mi na slici deluje a i nike skupa

Izmenjeno od strane JednaHana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka da,ali nisam porucivala za sada nista tako ne znam kakvog su kvaliteta stvari ako ti jesi pisi kakvog su kvaliteta l.Ja bi posteljinu sa ogradicom porucila  lepo mi na slici deluje a i nike skupa

uzela sam torbu sa zekom, lepa je ali iskreno kvalitet nije neki ( jer je sama torba takva). Inace sam je pitala za te neke kompletice ( zaba, bubamara itd) ali nista nema od toga... ima onaj roze kompletic od 750 din ali meni licno je obican bez detalja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Imas i na fb Decija i bebi garderoba maloprodaja i veleprodaja.Profilna je komplet trenerka decija crveno teget.Ima i tu svega,roba je ista rekla bih kao u prodavcini o kojoj sam gore pisala.I cene su tu slicne mozda je na fb za 50-100din skuplje

Izvinjavam se na slobnim greskama zastitno staklo mi je polomljeno i telefon otkuca pogresno:rolleyes:

Izmenjeno od strane JednaHana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E žene sam da vam javim... Sutra u 7 ujutro treba da se javim na patologiju u Betaniju da ležim tamo par dana da li do petka ili duže ništa se još ne zna... Hoće da provere stanje sećera tj stanje pankreasa kako radi... Nadam se da će sve biti ok... Kakav poklon za 8-i mart :(

Vidimo se draga onda na patologiji u petak :baby:. Samo ne očajavaj, ko zna zašto je to sve dobro...veruj!

nanchika88, Dragana88 i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene. Vidim pisale ste o vitaminima. Ja sam pila premama duo i super su. Uvek su mi svi razultati bili super. A sto se tice nas i dojimo i dohranjujemo se. I dalje je lenja, povuce par puta pa stane i tako sve vreme pa znam da joj bije dovoljno i spremim i dohranu . Napotno je bas ali sta da radim. Ne znam da li je jos neka imala slican problem. I patronazna mi kaze samo da ne odustajem koliko hod da je stavljam da doji pa se mozda nesto i promeni. Problem je sto i ne unam koliko je ona mogla da siki  i da li je dovoljno. Ali skoro uvek pojede dohranu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragana jel nesto lose ili ovako? Msm na osnovu cega te zadrzavaju?

Mmaka ima lepih kompletica u HM-u.. i ja isto nekad porucujem taj iz Engleske ali sada sam kupila kod nas. A imas i u Aksi lepih kompletica. Na sajtu nista nema ali kada odes bas moze da se nadje

pa secer je malo povecan na ogtt testu...

Posle sat vremena treba da je do 10, a moj je 12... Nista alarmantno... Ali posto su moj tata i m insulinski dijabeticari pa da cisto proverimo da se ne salimo sa tim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Dragana88 ja sam radila ogtt test zbog dede i ujaka dijabeticara,a i zato sto sam imala visak plodove u prvoj trudnoci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene. Vidim pisale ste o vitaminima. Ja sam pila premama duo i super su. Uvek su mi svi razultati bili super. A sto se tice nas i dojimo i dohranjujemo se. I dalje je lenja, povuce par puta pa stane i tako sve vreme pa znam da joj bije dovoljno i spremim i dohranu . Napotno je bas ali sta da radim. Ne znam da li je jos neka imala slican problem. I patronazna mi kaze samo da ne odustajem koliko hod da je stavljam da doji pa se mozda nesto i promeni. Problem je sto i ne unam koliko je ona mogla da siki  i da li je dovoljno. Ali skoro uvek pojede dohranu

Bole mozda cu delovati grubo ali cu ti napisati kako ja vidim sve to i kako bih postupila u ovoj situaciji.

Zasto bi se ona trudila i vukla (a treba im snage za sikenje) ako zna da ce na kraju dobiti flasicu iz koje je nemerljivo lakse vuci (prakticno samo curi)? Sad je ona vec ojacala i mislim da joj nece biti nista da je posle jednog, dva a licno bih isla i do tri podoja ostavis "gladnu " odn.bez dohrane, vode... Verujem da ce vec u drugom podoju vise da vuce. Imaju bebe urodjen instinkt za prezicljavanjem nisu one bas toliko nesvesne svega. 

Tako bih ja i verujem da bi upalilo kod vecine beba, e sad nisu sve bebe bas iste ali jedan podoj da probas bez dohrane svakako mozes... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene. Vidim pisale ste o vitaminima. Ja sam pila premama duo i super su. Uvek su mi svi razultati bili super. A sto se tice nas i dojimo i dohranjujemo se. I dalje je lenja, povuce par puta pa stane i tako sve vreme pa znam da joj bije dovoljno i spremim i dohranu . Napotno je bas ali sta da radim. Ne znam da li je jos neka imala slican problem. I patronazna mi kaze samo da ne odustajem koliko hod da je stavljam da doji pa se mozda nesto i promeni. Problem je sto i ne unam koliko je ona mogla da siki  i da li je dovoljno. Ali skoro uvek pojede dohranu

uzmi seme piskavice  u zdravoj hrani. Meni je pimoglo da sa 4 meseca skoro izbacimo dohranu i to za 24h..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole mozda cu delovati grubo ali cu ti napisati kako ja vidim sve to i kako bih postupila u ovoj situaciji.

Zasto bi se ona trudila i vukla (a treba im snage za sikenje) ako zna da ce na kraju dobiti flasicu iz koje je nemerljivo lakse vuci (prakticno samo curi)? Sad je ona vec ojacala i mislim da joj nece biti nista da je posle jednog, dva a licno bih isla i do tri podoja ostavis "gladnu " odn.bez dohrane, vode... Verujem da ce vec u drugom podoju vise da vuce. Imaju bebe urodjen instinkt za prezicljavanjem nisu one bas toliko nesvesne svega. 

Tako bih ja i verujem da bi upalilo kod vecine beba, e sad nisu sve bebe bas iste ali jedan podoj da probas bez dohrane svakako mozes... 

ja se slazem

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Bole i ja cu da dodam ,ona ne moze posisati toliko da bude duze sita, nekad ce manje a nekad vise sikiti ali sad na pocetku povuci ce 2-3 puta i zaspati, i tako mozda cela 24 sata..nema potrebe da joj dajes dohranu, svaki put je stavi na siku, ako place prvo sika pa onda sve ostalo, prvi mesec, sledeca dva-tri su takvi.

Izmenjeno od strane Venera
Bole cole i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, kako si konzumirala piskavicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marg,caj od piskavice ( grckog semena)

 Mislim da je na to mislila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, kako si konzumirala piskavicu?

na litar vode kad prokljuca 4 pune supene piskavice, kuva 5 minuta, poklopim i 4 sata da stoji...pisle sam i mlela pa svezu 1 kafenu kasicicu sa casom vode. Oooodvratno je gorko i pomaze. 

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.