Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

E slatko se ismejah. Za Seku i poklon. Pa oni to zbog reklame dele a ne sto su velikodusni :D nisi ni djubre ,a jbg i oni gledaju da zarade. Lakse im pokloniti nesto idobiti reklamu. Nego da zapravo reklamu plate. 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kako se malo nezeznu pa nama udele,dobili bi i bolju reklamu :lol:

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel istina da sada ide prijava bebe elektronski? I kako ide kada nistr vencani? Jel se samo pise tata taj i taj ili tata treba da da saglasnost neku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka elektronski je samo u par gradova,e sad u frontu dolazi maticar iz opstine i pita da li ste vencani ili ne,ako ne onda pita da li otac prihvata dete,ime i prezime,kako ce se zvati i prezivati i onda posle 30 dana ides u opstinu tj zajedno ako niste vencani da prijavite dete

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je sistem pao kad sam se ja porodula i nismo mogli iz bolnice da zavrsimo to .Nego smo posto smo iz Barajeva (tad smo tamo ziveli) otisli u Barajevo u opstinu i preko njih elektronski prijavili dete Nismo isli za Bg. Na kucnu adresu je sve stiglo i prijava prebivalista i izvod,posle desetak dana cini mi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka ti ces elektronski sve odraditi,samo ti treba ja mislim tvoja licna karta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fala. Jer za klinca je bilo u misovicu popune papire pa odes u savski venac i onda posle ba svoju opstinu.. smor.. al tad sam bila udata hahahaah znaci sada sve zavisi od toga di cu se porodim..

cvrky nadam se da ce bidne tako

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka hehehehe kod mene ce biti obrnuto,stariju sam rodila nisam bila udata,a sad posle prvog braka,sad cu drugi put stati na ludi kamen po drugi put za dve nedelje...svi me zezaju za trecu srecu :lol:

mmaka i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee ludih li zivota

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daaaaaaaaa a i malog ne guram od tate. Mi smo se razveli bez alimentacije tako da to govori kakav nam je odnos.

Tasa021, neca79 i *Cvrky87* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mmaka, ide isto. Prijavis ti dete ali oni moraju da traze saglasnost od tate. Pa kada on potvrdi da je otac, dobicete papire. E sad ne znam gde je zazivelo to elektronsko, kod nas je odavno, sada i roditeljski sredjujemo odmah u pprodilistu, isto elektronski

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kad bi bilo kod nas tj s.mitrovici bilo bi super

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma salim se malo @MakiJana :lol:. Naravno da nista ne menja cinjenicu da cu za 4 dana postati mama :babymommy::wub::wub::wub::babycrib:. Jeeeedva cekam !!!!!!

Kod nas, u NS-u, ne postoji jos el.sredjivanje papira :rolleyes::angry: (kao da smo neka zabit, a ne gl.grad AP Vojvodine-crnjak teski), vec sve funkcionise po sistemu dostavljas papir po papir-na salter-licno -_-. Jedino, sto je neka vec napisala, sto ti dodje maticna sluzba u porodiliste....

Elem, popizditisa, mm opet fasovao temp.i ja sam od  sinoc opet kod mojih :(, a nisam jos popeglala i sortirala sve stvarcice za bebca :(. Malo je reci da sam poludela kada mi se javio da mu nije najbolje sinoc posle posla. Bio je sav smrljav poslednjih par dana. Rekoh mu da ce na jesen Boga mi, pelcovati, ne zvala se ja Tamara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zrenjanin je vodeci u elektronskoj upravi, dzaba

glavnog grada AP Vojvodine :P:P:P a ti se odmah u karantin stavis Taso :D draga, on je sirio viruse i pre nego sto je pokazao znake bolesti, nemoj se puno nervirati...

Tasa021 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam ja to sve, al' 'ajd se ti sa njim kreni da raspravljas :rolleyes:. A, biologicar crnjaka, sta li taj decu uci :lol:. Da me cuje hihihihi.               

MakiJana i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zrenjanin je vodeci u elektronskoj upravi, dzaba

glavnog grada AP Vojvodine :P:P:P a ti se odmah u karantin stavis Taso :D draga, on je sirio viruse i pre nego sto je pokazao znake bolesti, nemoj se puno nervirati...

Zivela Vojvodina:PI kod nas u Pancevu isto sve zavrsavas u porodilistu, papiri  stizu  na kucnu adresu.Odlicno

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam neki dan gledala sta sve treba za roditeljski i prijavu bebe. E,moja Taso,kakva smo mi prestonica AP:angry:

Te idi kod maticara,te u sup. Kad krenu papiri za roditeljski... Ja to odmah da predam kad se muz vec cima po ustanovama...

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj ludi tel citira li citira... ja vas citam, kontam imam jos mesec pa da se i ja zvanicno spremim za bebanu... Ova moja em se rita em se razvlaci, okrece ili sta vec radi nekoliko puta dnevno, nekad je bas bolno, jutros u pola 6 me probudila kako god legnem ne smiruje se, na kraju sam morala ustati kao zombi i šetati po kuci da se smiri, taman legnem zvoni alarm Iv ide u predskolsko, bas sam se smorila 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja klinca ne vodim u vrtic jer ne sam sposobna :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moj ludi tel citira li citira... ja vas citam, kontam imam jos mesec pa da se i ja zvanicno spremim za bebanu... Ova moja em se rita em se razvlaci, okrece ili sta vec radi nekoliko puta dnevno, nekad je bas bolno, jutros u pola 6 me probudila kako god legnem ne smiruje se, na kraju sam morala ustati kao zombi i šetati po kuci da se smiri, taman legnem zvoni alarm Iv ide u predskolsko, bas sam se smorila 

Je l smislila seka ime ? Joj pa vama se blizii.

Ne mogu da docekam sunce i prolece :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosla sam anesteziologa, kaze mogu da mi daju koju hoce anesteziju :D znaci spremni smo za sve opcije.. 

Nan, ti to cekas da se porodis :P polako, imas jos... Jel ti velik stomak? Radis? 

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slikacu ga posle^_^ Evo me na poslu, deca kazu da je kao lopta :D Imam jos mart,april i maj (s tim da su mi tu raspust i prvomajski praznici)

E ne zuri mi se nego mi je lakse kad sija sunce :D 

mmaka i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se od jutros cini da mi se spustio stomak.. kad moram tako da se “odrazim” ahahh sike mi nisu na stomaku ahhah 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili na ctg-u, malisa bio uspavan pa me poslali da jedem i da se setam pa posle da dodjem. Zavrsih i to, sve je u redu, rezultati briseva, urina, urinokulture su super, jedino mi krvna slika malo losija. Dala mi heferol da nastavi  da pijem do porodjaja. U pola 1 imam razgovor sa anesteziologom pa da vidimo sta kaze. Povisen mi je bilirubin, dr kaze da nema pojma zbog cega. Citah posle da hoce to ako beba gura jetru i da nije bitan parametar za trudnocu.

Venera i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.