Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Majo bas htedoh da ti napisem. Dobar je Multi Mam ali skup. Ja sam bila bas zadovoljna onim iz Dm-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuuhhhhuuuu da li je neko procitao moje pitanje za lanolin? :D

Multimam sam koristila, bio je ok ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necu dati pare na multi mam nema sanse. Dm,-ov ce biti sasvim dobar:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ja se dvoumim izmedju multimam i tog iz dm-a. Nesto mi u glavi da je multi mam bolji, valjda zbog cene, a molim Boga da mi neko kaze da sam debil i da i drugi jeftiniji rade posao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Maki to je to :* ja na brzinu juce trazila po netu pa ne nadjoh...

Majo i meni je sasvim ok bio taj iz DM, stvarno je spasavao tako da msm da mozes slobodno njega. 

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel koristila neka mamica ovaj

r0tq9y.jpg

Nasla sam ga u Aksi i ok mi je cena, oko 500 i nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taj nisam. Multi mam i onaj iz Dm-a jesam. Nemoj bacati pare, iz Dm-a je super... 

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam i prosli t koristila dm ov i sada i super je.Sad ga mazem u trudnoci na bradavice da me manje bole,koristim i onu njihovu kremu za stomak,nemam strijebpo stomaku,na butinama imam puno celulita ali to mi je oduvek,bas me nervira sto su mi noge ko kod babe,al tako i moja mama ima pa valjda mi to nasledje.Inace,meni su zubi super,nemam bas nikakvih briga oko njih.

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caao bembelice drage,evoi ja da se javim...

Jos malo i ulazak u 9ti (frka,panika)....

U sustini sve spremno samo da operem i ispeglam...,kolica kupljena,krevetac ovih dana sklapamo,torba na pola spremna...

Nego,nadjene mi bestije mico i ureoplazma...

Dr se boji da mi da terapiju da nebi skodilo bebi...,danas idem privatno po jos jedno misljenje i da vidim koliki smo ...

 

Zone* i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja dosla od doce. Zakazan UZ za kraj meseca, posle njega pripreme ( analize ), odmah sam uzela doznake i otvorili porodiljsko od datuma koji je naznacen.. 

inace danas sam u osecaju - dole mi pucaju kosti -.

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gotov pregled, super smo, nema kontrakcija na ctg-u, bebac je dobro, po ctg ocitavanju, nije mi radila Uz.. grlic i dalje isto stanje.. kontrola ponedeljak, a sutra konsultacije sa anesteziologom za epidural

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas samo sto ne pojedem mastan papir i sto je najgore ne smeta mi nista. Kiselina ni na vidiku, pa ko ce me sada zaustaviti?! Buahaha

MakiJana, Dacha76, Venera i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego,bila mi je snajka kod Belopavlovica na ekspertnom i kao na srcu ima nesto (posle sam citala da je fiziolosko) ali nistanista joj nije objasnio

Ona ili dete? :huh: Čudno, meni je baš sve u sitna crevca objašnjavao... mada, mora da je zbog sveki :rolleyes:.

Što se tiče zuba, nemam nikakvih problema sa njima, a pre pregleda (pre oko mesečak dana) nisam bila kod čika Zube punih 5 godina (pored Boga, jedino se još njega plašim :lol:).

Što se strija tiče, nikad u životu nisam imala problema sa istim, a varirala sam u težini i do 7 kg. Celulita sad imam (doduše jedva vidljivog) na guzi i unutrašnjoj strani butina, ali to ću sve fitnesom da se sredi (inače ga praktikujem poslednjih 5 godina 3x nedeljno i extra se osečam+ pijem po 3l vode dnevno i ne brinem).
Kupila sam Multi mam i komprese i linolin, jednostavno po forumima ga baš hvale (što ne znači da su drugi manje dobri- jednostavno nemam iskustva, za sad <_<).

Danas mi je bila keva i popeglala silne stvari koje smo dobili za klinca (a koje su se osušile). Sutra sledi ostatak...
Sveki je javila da sam "negativna" B) na svemu tj.da su mi svi nalazi superiška. Baš me zanima šta će mi anesteziolog u petak reći....

*Cvrky87* i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beba da ima nesto na srcu, napisali joj da ide kod geneticara i u fazonu-Sve ce vam vas dr objasniti. Dve reci nije progovorio. Ni on ni sestra <_<

Za 5 dan prijem,za 6 si mamaaaa? :wub:

MakiJana, Tasa021 i Dragana88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beba da ima nesto na srcu, napisali joj da ide kod geneticara i u fazonu-Sve ce vam vas dr objasniti. Dve reci nije progovorio. Ni on ni sestra <_<

Za 5 dan prijem,za 6 si mamaaaa? :wub:

Tako nekako :babymommy:, ako me @MakiJana ne pretekne :angry::lol::wub:

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zemske da li vas vase bebice sutiraju ili se samo "razvlace" po stomaku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I sutira i razvlaci i kida

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja se slabo rita,samo je osetim kad se namesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, meni kad se namesta tad mi stisne i besiku i jajnike i sve moguce tetive. A sutira me levo a rukama me udara tacno kod pupka.. fuj! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da Vam kazem kakvi sam “djubre”! Ahhaah 

vrtim ja instagram, i znate kako poznate napisu: “ hvala za divan poklon tom i tom”. I ja  kazem ajd bas da vidim da li su velikodusni i sa nama bednicima. :) napisem ja poruku kako mi se svidelo to ali nisam u mogucnosti da kupim pa da li zele da mi poklone...? Iiiiiii naravno dobijem odgovor:” mi smo novi nismo u mogucnosti da poklanjamo”. Ja odg- a poznatima mozete? Divno Vam je lice.. 

eto jesam “djubre” ali velikog srca.

mala007, MakiJana, Zone* i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka e kraljica si:lol:

Seka se uvek na insta hvali,dobila to i to od tog i tog

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi dobiju jer onda dele reklamu,ali isto tako mislim da si veci covek ako das onome ko ne moze da priusti. Jbt ja se kao vecina krpim sa 25iljada....  i onda - porodila se Natasa bekvalac- PAAAAAA? Jel rodila zlatno dete?? Eto porodila se Ivana, i Ana i ko zna koja jos zenica anonimna! Ne bi bilo lose da se napravi casopis ili ti neko obavestenje na Bebcu. 

 

Dragana88 i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako nekako :babymommy:, ako me @MakiJana ne pretekne :angry::lol::wub:

i da te preteknem, opet ne znam kako ce to uticati na cinjenicu da ces biti mama za 6 dana :P a ne brini, necemo mi da zurimo... sada smo spakovani i spremni, nije mu vise zanimljivo da zuri :D moj se uglavnom razvlaci i isteze, zna i da sutne, ali sve manje 

mmaka i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i da te preteknem, opet ne znam kako ce to uticati na cinjenicu da ces biti mama za 6 dana :P a ne brini, necemo mi da zurimo... sada smo spakovani i spremni, nije mu vise zanimljivo da zuri :D moj se uglavnom razvlaci i isteze, zna i da sutne, ali sve manje 

zatisje pred buru

Tasa021 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.