Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hvala zemske :babymommy:

Javi se dr,kaze da ne treba da brinem,da sam blizu,a ja sam opet napeta ko struna,16.03. imam novi pregled,pa cu videti onda sta i kako

Zone*, Majche91 i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dets jos spava :D 

Ali mi kasno lezemo pa nam dodje na isto. 

Taso,i ja sam isla privatno,a ne znam je l taj covek jos uvek ziv:D

Cvrky, cekaj misljenje dr,polako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo sam zavrsila pregled kod interniste. Cuka cuka savrseno :lol:. A pregled u Selekti (bul.cara Lazara 79) kod interniste (najobinaobicniji EKG i izmerila mi je pritisak (by the way, sve sestra radi, dok je Dr samo figurirao<_<)) nam je naplacen 5000!!!!!

Sveki kad je cula, mal' se nije srusila, nije joj zao para vec sto su od nas napravili budale. Doduse, ona je i kriva, nije pitala za cenu kad je zakazivala :huh:

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanjce- da li ijedna od vas cula mozda, da li u bilo kojoj apoteci ima/postoji da se posebno kupi aplikator za vaginalete? Ove Ove poliginex vaginalete su bez aplikatora i prilicno se namucim da ih stavim. Dosada sam koristila vaginalete, ali sa aplikatorom :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso ja ne znam da li ima da se kupi. Ali sto ti je tesko? Msm nije bas da je prijatno ali ne znam, meni to ne predstavlja problem. 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam cula ali treba proveriti.

Zene imate li lek za kicmu,ubi me od bolova donji deo,skroz sam nemocna,jedva se sagnem,jedva okrenem ma uzas.Razmisljam  da lli bi  mi pomogla joga za trudnice,nadjoh neke vezbe na netu ali ne pomaze bas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno je navika cudo u mom slucaju. Ali, nr uspeva mi nikako da se opustim i onda je stavim tako plitko da je ujutru nadjem komplet na vesu <_<. A to onda ni nema nekog efekta, zar ne?

E, sad se setih, neko je pomenuo pre izvesnog vremena da namerava/zeli da ponese svoj kateter, pitala sam akuserku da je to izvodljivo, rekla je slobodno, jer oni imaju samo kineska fus kvaliteta, tako da nosim svoj silikonski :)

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam cula ali treba proveriti.

Zene imate li lek za kicmu,ubi me od bolova donji deo,skroz sam nemocna,jedva se sagnem,jedva okrenem ma uzas.Razmisljam  da lli bi  mi pomogla joga za trudnice,nadjoh neke vezbe na netu ali ne pomaze bas.

Te stvari uspesno resavam belunga jastukom i cestim menjanjem polozaja-ustajem, setam, ne sedim/ne lezim previse dugo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso, pa i treba da iscuri na kraju. To iscure pomocne supstance, ono od cega je vaginaleta napravljena... Ja utrogestan obavezno imam na vesu... Sad glupo pitanje ali koliko je duboko stavis? Ceo prst?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tesko da toliko duboko... Znam otprilike koliko treba da se duboko postavi (i da naravno treba da iscuri), no ne toliko brzo (u roku od svega par sati).

Nebitno, mm je proverio u par apoteka, nema nigde. Moracu malo vise da se potrudim <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tesko da toliko duboko... Znam otprilike koliko treba da se duboko postavi (i da naravno treba da iscuri), no ne toliko brzo (u roku od svega par sati).

Nebitno, mm je proverio u par apoteka, nema nigde. Moracu malo vise da se potrudim <_<

Meni su neke vaginalete brzo curele, neke sporije... Jesi probala da legnes na ledja pa da stavis? Ja sam tako u pocetku radila dok nisam naucila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, poligina je malo nezgodan za stavljanje nekako je debeo, meni je narocito sam ulaz tezak :D ali tu kad prodjem mogu dublje da ga stavim. I sad sam se setila i pored toga mimje jednom ispala cela vaginaleta prakticno netaknuta... Vedzbaj Taso :D

Tasa021 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su neke vaginalete brzo curele, neke sporije... Jesi probala da legnes na ledja pa da stavis? Ja sam tako u pocetku radila dok nisam naucila

Lezeci ih stavljam, ne bih se ni usudila (niti, mislim, znala) drugacije :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad si trudna pa je teze, ali i polucuceci polozaj je ok za te radnje :D

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene koju kozmetiku koristite za vase mezimce? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako ne mozes sama nek ti muzic stavi,ja nikad nisam koristila aplikatore,vec m zeznem :lol:

 

Tasa021 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vec sam mu se najavila za veceras :lol::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda je lakse odma posle tusiranja,tako sam ja sad,gledala da se istusiram pred spavanje,ne preko dana,pa nekako ko da lakse i lizne unutra:)

MakiJana i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da najbolje posle tusiranja, nemoj se skroz obrisati dole, mnogo je lakse... 

Dragana, pisala sam vec, mi koristimo Mustelu Stelatopia liniju zbog atopicne koze. 

Tasa021 i Dragana88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pomislilia Dragana pita za "mezimice":lol:

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pomislilia Dragana pita za "mezimice":lol:

hahahaha... Mislila sam na bebe( mezimce ) :babycrib:

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha... Mislila sam na bebe( mezimce ) :babycrib:

znaci nisam jedina hahahhaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su najodvratnije kansen vaginalete. Kao obicna tableta ona hralava onako ne klizi uopste. Zalepi se na ulazu sva se izgrebem..

Mene muci san..u 4 ujutru ustanem vec par noci i oko 7 tek zaspim...danas me hvata i glavobolja od nespavanja

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene koju kozmetiku koristite za vase mezimce? :D

Mi koristimo Mixa pesunavo ulje za kupanje, i obavezno kad idemo napolje sebamed zastitnu kremu za lice. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.