Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja sam bas sada porucila kozmetiku Sebamed,nekako mislim da tu ne mogu pogresiti. Nesto nece odmah koristiti,nesto hoce,ali da se ja opremim polako :D A i 20% je snizeno pa kako da propustim :D

Zone* i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zmajica, kao i sveki mi :lol:. Volim sposobne i pametne zene, koje se ne libe da kazu glasno i jasno sta imaju (smatram sebe jednom od njih :)). Sad uvidjam zasto je bas nju htela. Svidja mi se, ima neki snazan vajb :lol:

Dragana88 i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bas sada porucila kozmetiku Sebamed,nekako mislim da tu ne mogu pogresiti. Nesto nece odmah koristiti,nesto hoce,ali da se ja opremim polako :D A i 20% je snizeno pa kako da propustim :D

Gde je sniznje Sebamed kozmetike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam za klinca koristila bekutan, posto mu je tata kao mali imao alergiju na pavlovicevu ( pa preventive radi). Sada nzn sta da uzmem.. meni je ostalo da uzmem odelce za izlazak, uloske i gacice, pelenice, portikle, carapice i neke “patofnice”. U sustini sve imamo. E posto mogu da ubacim sliku sad cu da postavim nosiljku koju sam presvukla. :) jbga nisam u mogucnosti da sve uzmem

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso, Sebamed na Srbotrade-u , danas do 17 h promocija. Nisu izbacili za mart promocije pa ne znam kad ce i hoce li pole biti na snizenju. Verujem da hoce... 

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve preporuke za Sebamed kremu protiv osipa i ojeda! U nasem slucaju pokazala se kao fenomenalna!:)

MakiJana i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve preporuke za Sebamed kremu protiv osipa i ojeda! U nasem slucaju pokazala se kao fenomenalna!:)

POrucena :wub:

snowhite voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Aksu su stigli Chicco-ovi steznici! Sad sam zvala i rezervisala jedan za drugaricu :). Cena im je 2 659 rsd!

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice jos tih akcija sigurno :) Jos nam je rano,kontam dobicemo jos od stvari za pocetak od prijatelja i rodbine tako da ne bih uzimala nista vise osim za izlazak i dva sam jos pre uzela kad su nam na pocetku rekli da je decak iako sam sve do poslednjeg uz mislila da je devojcica i gledala za curice.Ovde u CG je sve tako skupo ali imaju one kartice za buduce mame i stalno neke akcije i poklon pakete za pocetak  i 30% na program za bebe

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videh na sajtu, ajd to ce sacekati malo,taman od tebe da cujem utiske ;)

 

Ima vremena, Hana, ali ja hocu da rasporedim troskove do juna jer do tada radim i imam prihode...

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovoru za Utrogestan, onda jos par dana i prestajem. Taman 6.3.imam kontrolu, pa cu pitati I dr. 

Mmaka slatka je nosiljka :wub:

ja cu se drzati Mustele za svaki sl. :lol: sve sam oprala i opeglala, kupih dva nova kompletica, carapice... uzecu mozda jos koji bodic, videcu... posteljinu eventualno 

nanchika88, Tasa021, mmaka i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso cekamo 12ti! :)  Izvini, ali slatko sam se nasmejala ovom tvom da volis da sve bude u napred isplanirano i organizovano :D Prvo jer sam i sama BILA takva... A onda sam dobila dete :lol: kada se obican izlazak u setnju pretvori u izazov jer bas kada si ti isplanirala da izletis iz kuce i obukla bebu, ona se ukaki pa dok je operes pa i bodic jer je prokakila, onda ipak resi da bi mogla malo i da siki i takooo odes u setnju neka 3 sata kasnine od planiranog. :D Divno je biti majka deteta +12m, skontas kako si se nekad oko gluposti nervirala. 

Meni treba jos koji bodic kratkih rukava, kojakpidzamica ona iz 1 dela i carapice. Sto se odece tice... Prekruvac neki... Cekam da nam majstori skockaju plakar do kraja nedelje pa da narucim posteljinu. :)  I kozmetika, to jos nisam uopste kupovala. 

MakiJana, Tasa021, mmaka i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni od odece nista ne treba,osim za izlazak odela. To cu pred kraj , neko haljince :D  

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je pametno sto kupujes malo po malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Taso brzo ce 12.3 ja tek sad videh tada imas zakazan cr :wub:

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso,razlika izmedju epidurala i spinala je sto se spinal daje dublje(igla,kateter...)a epidural ispod koze. Spinal se daje kolicinski vise(ja mislim da oduzima noge da se tako izrazim,utrnu)a epidural se daje manje,mozes i da setas sa njim. Meninje tako anesteziolog objasnio. Moj deda je operisao bruh u spinalnoj. Mislim nije isto kao trudnoca ali primera radi...i sve je bilo super. 

Dacha76, Tasa021, MakiJana i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@JednaHana sitno, sitno :). @KruelaDeviL, hvala na pojašnjenju. Mislim da će najverovatnije biti u spinalnoj :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso, i to ces sve da mi kazes,ja se sada premisljam oko spinala;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso pa mora spinalna.. to je vrsta anest u kojoj se radi cr... Sa epiduralom bas kako Kruela napisa mozes i da hodas i i osetis sve osim bola. Ali ne verujem da bi bilo bilo prijatno da te seku a osetis, bez obzira boli ili ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puno se ti meni, Nan, oslanjaš na mene :lol:. Ne bih ja sebi verovala toliko :P. Šalim se, naravno, javljam sve, nemaš brige :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sa epi oba puta nisam mogla da maknem noge...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas ste se raspisale ne stizem sa iscitam haha. Jel se porodio jos neko :D

Mi dva puta dnevno na sneg po sat vremena i bas mi je super. Juce sam se sankala i valjala po snegu sa ovim malim kao dete. 

MakiJana, mmaka i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso pa mora spinalna.. to je vrsta anest u kojoj se radi cr... Sa epiduralom bas kako Kruela napisa mozes i da hodas i i osetis sve osim bola. Ali ne verujem da bi bilo bilo prijatno da te seku a osetis, bez obzira boli ili ne

Iskreno, nemam pojma! Kontam da mi je svejedno, u principu. Znam da mora da boli posle prestanka iste, a najbitnije mi je da ću da budem svesna prilikom celog toka porođaja. I, da ću mog Vuleta odmah videti i primiti na grudi :wub::babymommy:. Jeedvaaaaa čekam :babymommy:

mala007, mmaka i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.