Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Mi smo veci po butnoj kosti, dugonog malisa :lol: ne brini Majo, verujem da je to samo lose izmereno.. javi nam obavezno :babymommy:

Izmenjeno od strane MakiJana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je Lenina butna kost bila isto velika i jeste se rodila dugonoga ^_^ zatozato se sad brinem za malisu, mada tata im nema duge noge ko mama, mozda je na njega :D jajvljam se obavezno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole, polako krenuce to. Verovatno ces primiti neku stimulacju da ubrzaju malo, bar je tako meni bilo,posto nisam imala bolove

Javi mi podatke za pumpicu u poruci

poslala sam ti podatke, ne znam da li ti je stigla poruka? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi u petak uz :):wub:

Javljaj obavezno :baby:

@Tasa021 javi se danas da cujemo kada beba stize :wub:

@mmaka kada ti ides da vidis jel se okrenuo bebac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja osecam vec nekih nedeljak dana... :o

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam od juce po lekarima...pocelo oko podneva kao da me malo zglob na vilici boli, da bi do 17 sati cela leva strana glave tako pocela da me boli i pulsira da sam mislila da me neko strikacom iglom u oko bode.. odem do kucnog lekara on kaze nisu sinusi nije infekcija verovatno migrena. Nocas oka nisam sklopila i osetila sam da mi kao pulsira u vilici i skontam da je zub mozda... ali opet sve sam pre vto proverila sve bilo ok... evo sad cekam kod zubara i mislim se o koju vrbu da se besim ako ovi bolovi nastave :( 

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam u fazi trazenja igraonica Uni mi rodjendan sad u nedelju :) a uvek haos za njen rodjendan,uvek sve zauzeto

MakiJana i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam trenutno na AB bas zbog upale sinusa, koja je nastala kao posledica gripe. Koji su to bolovi uzas zivi. Tek sad malo popusta, 3.dan od pocetka terapije. Tako da @Neon saosecam s tobom. Ceo vikend sam se pitala jesu sinusi, zub ili nesto trece. Boli me levo oko, leva strana glave, pola nosa i cela gornja vilica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam trenutno na AB bas zbog upale sinusa, koja je nastala kao posledica gripe. Koji su to bolovi uzas zivi. Tek sad malo popusta, 3.dan od pocetka terapije. Tako da @Neon saosecam s tobom. Ceo vikend sam se pitala jesu sinusi, zub ili nesto trece. Boli me levo oko, leva strana glave, pola nosa i cela gornja vilica.

isto! Sve pulsira, oko mi poluzatvoreno, uvo, levi zglob vilice :( najgore me boli kost ispod oka , ali mi je nos prohodan, i kucni lekar kaze nisu sinusi :(

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam trpala maramice u nos zbog bola i kad pukne kapilar u nosu onda mi bilo lakse,nekih nedelju dana su me ubijali sinusi,samo sto jos kasljem,a ja sam we inhalirala pantenolom i fizioloskim i bilo mi lakse

bepce i Neon volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

isto! Sve pulsira, oko mi poluzatvoreno, uvo, levi zglob vilice :( najgore me boli kost ispod oka , ali mi je nos prohodan, i kucni lekar kaze nisu sinusi :(

drzim palceve da cim pre otkrijes sta je, jer bol je nesnosan!

Neon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke na savetima.. evo kod zubara sam, nadam se da ce nesro da se poboljsa jer moj lekar nece da mi daje nikakvi terapiju, rekao mi samo lezanje i to je to... a ja necu vise izdrzati ove bolove...:( 

Pokusacu sa tim inhaliranjem, ne moze da skodi sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene kad ste pocele da se spremate za bebca? Ja jos nisam nista oprala,sem kolica,korpe i nosiljke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutrooo!

Cekamo vesti od Tase! 

Cvrky, ja sam za O u 8.mesecu prala i pripremala,da do 9.sve bud spremno. Tako cu i sada verovatno, da docekam prolecno sunce vise. Imam osecaj da cu biti trudna godinama kad pogledam ovaj sneg. 

Juce mi je stigao meki pult, deterdzent i omeksivac...

Juce nisam stigla da napisem Zone diiivna :wub:

Zone*, MakiJana, Dragana88 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se uopste ne secam kad sam ja to sve sredjivala. Znam da me je mm terao i u shoping i sve, meni stalno bilo nekako rano. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene sa problemima zbog sinusa... Sto vise inhaliranja, nana je odlicna ali pazite najvise na nagle promene temperature. Takodje ugrejete so pa u krpicu i na bolnu polovinu lica...  Napolju se dobro umotajte. Ja imam par godina problema, prakticno od kako sam usla u period da se AB ne preporucuju (I tr, dojenje...). Prvi put sam i ja bila sva izdeformisana pa sam dosta istrazivala, jedini lek je preventiva (cuvanje) ako ne zelite operaciju ili AB. 

Neon, Venera i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@*Cvrky87* imam kontrakcije, uvece uglavnom. Mada i dalje koristim utrogestan. Do kada se on koristi? Nisam juce pitala, sva sam sam sludjena...

Ja evo sada sve spremam jer me je dr natripovala da dodjem sa stvarima 6.3. Inace bih oko 10.3.pocela sa pripremama. Sutra cu da vadim vadim krv za sve te analize, zbog epidurala ih ima vise. Plus muz mora da odradi briseve ako ce da bude na porodjaju. Cekam ugovor za maticne celije i tako... Polako spremamo. Mada mozda i prebacim termin. To tako kada ti kazu ranije ces, uglavnom ne bude :D

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MakiJana sutraaaaa :) osecam ja da se okrece/vrti po stomaku, posto ima mesta. Videcemo sutraaa. Posto nisam malog vodila u vrtic zbog ovog vremena ( bolje da se valja po snegu ) idemo zajedno kod doce

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

poslala sam ti podatke, ne znam da li ti je stigla poruka? 

nije stigla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upravo stigoh sa kontrole. Hvala Bogu sve je u redu, svi parametri su lepo porasli, cak i butna kost. Tezak je oko 2815 ^_^ sledeca kontrola 21.3.ako ne krene ranije. Okrenuo se sa strane, vise ne lezi na ledjima. Namestio se gospodin :wub:

Neon, mmaka, *Cvrky87* i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene koje silikonske bradavice da kupim koje su najbolje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.