Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Taso koji si ti kralj :lol: ja jos mladja ispadoh od od vas a osecam se kao neka matorka sa dvoje dece i trecim na putu :P

mmaka, nanchika88 i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta ruke??? Naduvenost?

Yup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja iskreno ne vidim nikakve nedostatke, samo prelepe trudnice i njihove tibice :wub:

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E meni je danas bas bolan dan po pitanju sutiranja. Legla sam i stavila jastuk ispod guze ne bi li je malo na gore poterala..kao u grlic da udari tako neki osecaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim  vas recite mi, sad sam u vc obrisala se i bila sluz belicasta skoro prozirna... Bez krvi... Osecam ceo dan neke bolove u stomaku al nisam puno bila aktivna i nzm... Sad sam  14ta nedelja.... Dal da se brinem.. Bas sam se uplasila ... I ovako primam progesteron ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim  vas recite mi, sad sam u vc obrisala se i bila sluz belicasta skoro prozirna... Bez krvi... Osecam ceo dan neke bolove u stomaku al nisam puno bila aktivna i nzm... Sad sam  14ta nedelja.... Dal da se brinem.. Bas sam se uplasila ... I ovako primam progesteron ... 

ja to stalno imam. Sekret s pocetka grlica je takav. Nista strasno ne brini se

jelenaana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja to stalno imam. Sekret s pocetka grlica je takav. Nista strasno ne brini se

Za cudo u ovoj trudnoci uopste nemam sekreta... Nista... Zato sam se sad uplasila jer bilo je bas sluzavo i oko 2 cm... Hvala na odgovoru... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yup

slazem se sa Majom... ne vidim ni ja naduvene ruke.... a da vidis ti moj zlob na nozi NEMAM GA!! Haha

Tasa021 i Maja87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da jejto samo sekret...sinoc smo posle duze vremna imali i odnos.. Pa dodatno sam se zbogztoga zabrinula...  U sredu cu na kontrolu pa videcu s dr... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da jejto samo sekret...sinoc smo posle duze vremna imali i odnos.. Pa dodatno sam se zbogztoga zabrinula...  U sredu cu na kontrolu pa videcu s dr... 

ne brini..taman je muz to malo procackao..taj ljigavi sekret je bio unutra a da nisi ni znala ni brinula o njemu..

jelenaana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne brini..taman je muz to malo procackao..taj ljigavi sekret je bio unutra a da nisi ni znala ni brinula o njemu..

Hvala na utesi.... :)sad sam malo mirnija.... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahha,Taso kraljice! Vezbaj vezbaj!! Jedva cekam vesti u pon. I taman da cujem je l ista procedura kao i pre skoro 6 godina. E,da  zza oticanje,normalno je pred kraj..

Matorkee:P

Salim se,pa sve smo tu  ,plus minus. 

Neco,mene je tako O ubijala a ova mala je mnooogo mirnija u stomaku. Pahuljica :wub:

neca79, Venera, Tasa021 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, meni je D bio baš miran u stomaku, ma jedva sam osećala pokrete. Takav je i dan-danas, mirnica i dobrica. 

Anica me je urnisala koliko se vrtela i ritala, mislila sam jadni mi sa njom, ali evo, i ona mi je bubica mirna. 

 

MakiJana i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole cestitamo:) a malena kiflica je preslatka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je Lena ubijala dok je bila u stomaku, a takva je i dan danas- ne mogu ni za glavu ni za rep da je uhvatim :D ako i ovaj mali bude takav - zurka u najavi ;)

mmaka i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj je opet bio miran u stomaku, tek toliko da ga osetim, sve lagani pokreti.. a od kako se rodio ne smiruje se:)  Malenu sada osetim malo vise ali jos nisu jaki pokreti ,videcemo kako ce biti posle, sve se nadam da bude malo mirnija:)

mmaka i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!!! Ja od jutros pokusavam da stvorim sliku gde je dupe a gde glava :) od malene.. al mi ne ide.. samo znam da joj je nesto ispod mojih rebra pa mi bas smeta ( nisam navikla). 

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Tasa021 peru ti se stvarcice. Nemam puno jedna kesa iz Maxi-ja. Jer minje mali zimsko dete, pa sam ti spakovala ono sto mi je ostalo od tanjih stvarcica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka svaki dan pokusavam da skontam gde mu je glava, gde noge :lol: iste muke mucimo

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jja s leve strane osetim jače udarce, kpntam to su noge, desno skroz nisko slabije udara pa kontam ruke su -_-

e da na uz mi dr rece da prednjači glavica, tako da sam za sad dosadna trudnica ;)

mmaka, MakiJana i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Tasa021 peru ti se stvarcice. Nemam puno jedna kesa iz Maxi-ja. Jer minje mali zimsko dete, pa sam ti spakovala ono sto mi je ostalo od tanjih stvarcica.

Ma nisi trebala da se mucis da jos peres stvari! Opusteno, koliko god, koristice :). Hvala ti :wub:

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nisi trebala da se mucis da jos peres stvari! Opusteno, koliko god, koristice :). Hvala ti :wub:

to da ne budem vestica sa metlom :P 

MakiJana i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovaj moj prednjaci glavicom ali lezi na ledjima, kulira, boli ga uvo sto treba da je okrenut sa strane <_< tako da i ja gledam u pasulj cime mi ceprka svaki milimetar desne strane stomaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.