Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja sam 21. nedelja sa blizancicima i sada sam na +11.7.

A cerkica mi je bila prilicno mirna dok je bila u stomaku,a posle smo imali problema sa spavanjem.Pedijatar je jos u bolnici na poslednjem pregledu rekao ima temperament,jednostavno je beba koja nece nista da propusti :D Ali zato je sada stvarno super.Proradi joj ponekad temperament pa kada nije po njenom hoce da se svadja ili da vristi,ali to jako kratko traje.Ovo dvoje su u poslednje vreme jako zivahni i stalno se cuskaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malaa,gde ti je 11 kg,zenoo? 

Moj stomak je tu kaokao tvoj. U plusu sam 6 kg danas evo bas merila.

Taso,uzbudjena sam zbog tebe. Hoces onda znati dan porodjaja krajnji?

E necu u Aksu ,imam casove, cekam od njih porudzbinu u utorak :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto ne kazete da je otvorena sezona foto sešn-a :D evo i ja cu da se slikam

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam +3kg u 21. Nedelji. :huh: Izgleda da sam zakrzljalja.:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam +3kg u 21. Nedelji. :huh: Izgleda da sam zakrzljalja.:(

ahhaahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao nanchi butine su mi ogromne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam +3kg u 21. Nedelji. :huh: Izgleda da sam zakrzljalja.:(

Ja sam bila +6 u 38 nedelji:D

Kad sam dosla iz porodilista -1, a sada Bogme +4

MakiJana i Megi86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka ja sam ko ti 33 + 17kg,ali mislim da mi je profil veci :lol:

A sa u sam se ugoila 15 kg i svih 15kg otislo na porodjaju 

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 36 nedelja sada po pm.tako da mi je ok ovih +12. Mada na prosli porodjaj sam otisla sa tim "viskom".

Lepe ste trudnice :wub:

@mmaka tvoja beba je poprecno jel? Veliki ti je stomak kao i moj.

mmaka i zeklica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prosle nedelje, tj.u 16 bila +3. medjutim od ove gripe otisle i te 3kg. Sva hrana mi se gadi, zivim na vocu, supi i nekim siricima...U prvoj t sam bila +18. Samo 9 je otislo na porodjaju Jos 5 sam uspela da skinem. 

@Bole cole predivne ste mackice!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u 24 ned +7.Najvise sam dobila u predelu kukova i zadnjici.Pocela sa 48kg.Racunam da cu bar jos toliko da dobijem do kraja Doktor kaze da je sasvim ok za sada.

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam 36 nedelja sada po pm.tako da mi je ok ovih +12. Mada na prosli porodjaj sam otisla sa tim "viskom".

Lepe ste trudnice :wub:

@mmaka tvoja beba je poprecno jel? Veliki ti je stomak kao i moj.

daaa od bubrega do bubrega hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u 24 ned +7.Najvise sam dobila u predelu kukova i zadnjici.Pocela sa 48kg.Racunam da cu bar jos toliko da dobijem do kraja Doktor kaze da je sasvim ok za sada.

i ja sam pocela sa 48kg. Neces jos puno dobiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam na +12 (32.nedelja) tako da sam 62. Uspela sam od 10.januara do 10.feb da ne dobijem ni kg i onda za sedam dana 3 kg. Uopste mi ne ide uuglavu kako jer nisam toliko drasticno pocela da zderem. Msm za to bas moras da zderes. Ali def imam vode pojavio mi se celulit cak i na nadlakticama. U prosloj tr sam otisla na porodjaj sa 11,5 kg viska.

Divne ste trbe :) 

mmaka i zeklica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tadodje puna vode,celulit nisam imala (na zadnjici malo) a sada krece od kolena i listove kad masiram vidim da pocinje i tu.Strija za sada nemam bas nigde a vodu bas pijem.Samo mi nije jasno kako nalazi krvi pokazuju da imam manjak tecnosti u bubrezima.Od pocetka trudnoce je tako a preko 2l pijem dnevno.Inace sada sam i anemicna a ne osecam nikakve simptome  anemije da nisam vadila juce krv ne bi znala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

https://postimg.org/image/cfhl3gya3/

33 nedelja +17kg :)

u prvoj trudnoci na porodjajnotisla sa +13kg

Vau, jel ti je to trajna tetovaža? Totalno sam te zamišljala drugačije :lol:.

Da, @nanchika88 u sredu bi trebalo da znam tačan datum dana "D" B). I ja sam uybu]ena ybog toga, a najviše mi je što mi je sveki juče rekla da će mi dotična akušerka raditi novi uz (III expertni je bio davnih dana 19.01. i taj je Vule bio težak oko 2g-mrvica), sad kontam da barem ima oko 3,5kg :lol:, koliko mi je rapidno postalo teško. I ruke sam primetila da mi otiču, da li zbog viška belančevina (nosim u pon. i urin čisto da se to proveri), a možda je i zbog količine vode koje unosim (oko 3l dnevno)-nisam pametna. I, dam, naravno proveriće i stanje grlića i prikačiti me na CTG. Kontam da sutra veče neću moći da zaspim od uzbuđenja :rolleyes:

mmaka i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam na +12 (32.nedelja) tako da sam 62. Uspela sam od 10.januara do 10.feb da ne dobijem ni kg i onda za sedam dana 3 kg. Uopste mi ne ide uuglavu kako jer nisam toliko drasticno pocela da zderem. Msm za to bas moras da zderes. Ali def imam vode pojavio mi se celulit cak i na nadlakticama. U prosloj tr sam otisla na porodjaj sa 11,5 kg viska.

Divne ste trbe :) 

ja sam prva 4 meseca samo povracala.. e onda sam pocela da jedem i jedem i jedem ( a realno nisam gladna) i ja imam celulit po butinama, msm da je to nesto sto necemo moci nikada da zaobidjemo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vau, jel ti je to trajna tetovaža? Totalno sam te zamišljala drugačije :lol:.

Da, @nanchika88 u sredu bi trebalo da znam tačan datum dana "D" B). I ja sam uybu]ena ybog toga, a najviše mi je što mi je sveki juče rekla da će mi dotična akušerka raditi novi uz (III expertni je bio davnih dana 19.01. i taj je Vule bio težak oko 2g-mrvica), sad kontam da barem ima oko 3,5kg :lol:, koliko mi je rapidno postalo teško. I ruke sam primetila da mi otiču, da li zbog viška belančevina (nosim u pon. i urin čisto da se to proveri), a možda je i zbog količine vode koje unosim (oko 3l dnevno)-nisam pametna. I, dam, naravno proveriće i stanje grlića i prikačiti me na CTG. Kontam da sutra veče neću moći da zaspim od uzbuđenja :rolleyes:

jeste, trajna je. To je ruza ( pupoljak) za mog klinca, a onda ce se dodati i za klincezu jos jedan.. zamisljala si me kao vesticu hahaha 

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka otprilike sa sve metlom :lol::lol::P. Ma, šalim se, naravno! Ali, definitivno kao smeđokosu i malo stariju. Šta su ti steoreotipi ccc. Valjda zato što imaš i klinca starijeg (koje si god.?). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka otprilike sa sve metlom :lol::lol::P. Ma, šalim se, naravno! Ali, definitivno kao smeđokosu i malo stariju. Šta su ti steoreotipi ccc. Valjda zato što imaš i klinca starijeg (koje si god.?). 

e babo haah 86to

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.