Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hvala puno svima. Setala sam, oprala koliko sammogla i vec mi je mnogo lakse. Bila mi je priceza malo mazile se a ja jos nisam svesna. Sve vas ljubim

https://imgur.com/a/ZmEak

Bole draga, preslatka je :wub: a i ti super izgledas, ne delujes iscrpljeno, sto je super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo, BoleCole.:baby:  Cestitaaaam.Divne ste. :angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno svima. Setala sam, oprala koliko sammogla i vec mi je mnogo lakse. Bila mi je priceza malo mazile se a ja jos nisam svesna. Sve vas ljubim

https://imgur.com/a/ZmEak

kako su je zavili,kao da je roda donela hhah uzivajte 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divne ste @Bole cole izgledas bas sveze kao da se nisi porodila :) a zamotuljak je meden. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi da li je naucno dokazano da beba koja non stop skace u stomaku posle budr mirna i spava :D

Ne mogu da vam opisem koliko puta dnevno se obrne, protegne,sutne...nocu me probudi udaranje..ali bukvalno. Nocas u pola 5

Dacha76 i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi da li je naucno dokazano da beba koja non stop skace u stomaku posle budr mirna i spava :D

Ne mogu da vam opisem koliko puta dnevno se obrne, protegne,sutne...nocu me probudi udaranje..ali bukvalno. Nocas u pola 5

Nije :D takav je moj D bio u stomaku. Nije bas mnogo mirovao i spavao kada se rodio ^_^

Dacha76 i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije :D takav je moj D bio u stomaku. Nije bas mnogo mirovao i spavao kada se rodio ^_^

joj kuku lele...hahahah sad se pomerila na levu stranu i tu mi je stomak kao kvrga neka.. a jos plus na malom stomaku to je presmesno. Bas je posebna ovi decaci nisu bas tako

Dacha76, MakiJana i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece da moze Neco :P Ista situacija kod nas :) I ovaj drugi djipa konstantno tako da mi se smesi opsti haos:lol:

neca79, Dacha76, MakiJana i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljudi da li je naucno dokazano da beba koja non stop skace u stomaku posle budr mirna i spava :D

Ne mogu da vam opisem koliko puta dnevno se obrne, protegne,sutne...nocu me probudi udaranje..ali bukvalno. Nocas u pola 5

nije haha meni je klinac bio miran bas bas, a sada je pravi djavolak. I meni mala , udara, okrece se... non stop

Dacha76 i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slikacu vam stomak sledeci put jer se pimerila sad. Kako preko tel da ubacim sliku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slikacu vam stomak sledeci put jer se pimerila sad. Kako preko tel da ubacim sliku?

ja nzn :( juce sam ubacila snimak al corak.. plavusa na kub

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozes preko postimages.org da aploudujes. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Bole cole lepotice :wub: Tea ti je preslatka :baby:.

@nanchika88 necu moci u ponedeljak do Akse, vodi me sveki do Betanije da uradim sve analize za cr. Da budu spremne do srede. A, posle idem do neurologa da uzmem misljenje. Ti planiras da ides? Da li ti je stigla poruka sa nekog 062 br.da im potvrdis da dolazis? Ako budes isla, javi mi utiske :)

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boleee,cestitam! Divne ste,ti si super kakva sam ja bila posle CR:D:wub:

A za oporavak, ustajanje najvise,ali kad ti dozvole. Bukvalno trening . svaki sledeci put je sve lakse i dok ne krenes kuci vec si skoro skroz oporavljena. Iako boli i tesko je,ustajanje,tusiranje ,setnja i to je to. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merila sam se sada, imam 70 kg. Do sada u plusu 12 kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U je bila nemirna u stomaku,a otkako se rodila nema mira ni kad spava :lol:

 

A ja sam +13,mada mi ogroman stomak i otecena sam sva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Okacicu cu vam ovih dana sliku da vidite sta je stomacina :lol:

Koleginica sa posla pitala mog m sta mi je to uradio i da li smo sigurni da je jedna bebe :lol:

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa meni stomak nije nesto veliki msm u prvoj je bio dosta manji, pa je i ovo.napredak :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.