Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

To i ja mislim. Delimicno sam mirna jer su ostali parametri porasli kako treba, a za ovo verujem da nije dobro izmereno. Imam u sredu u Misovicu uz pa cu videti kako stoje stvari ^_^

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole drzimo fige da bude sve najbolje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To i ja mislim. Delimicno sam mirna jer su ostali parametri porasli kako treba, a za ovo verujem da nije dobro izmereno. Imam u sredu u Misovicu uz pa cu videti kako stoje stvari ^_^

jesi odlucila gde ces poradjati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, svaki dan menjam u svojoj glavi ali bih i dalje najradije u Misovic. Samo ako budem imala srece da porodjaj krene posle otpusta porodilja i da bude vikend, to mi je jedina sansa da upadnem :D

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, svaki dan menjam u svojoj glavi ali bih i dalje najradije u Misovic. Samo ako budem imala srece da porodjaj krene posle otpusta porodilja i da bude vikend, to mi je jedina sansa da upadnem :D

majo, meni ja sam usla u 20:30 u misovic.... ako si od pocetka ( najkasnije 3mesec) kod njih, nece te vratiti.. samo ti zelim da ti babica Saska bude tada tu ( predivna zena )!!!! Ukoliko odes u Misovic..

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ja sam ostala. Pukao mi je vodenjak skroz kako je stavila ruku i idmah prijem. Ali jos bez kontrakcija. Smestili me lezim i cekam:rolleyes:

Bole, polako krenuce to. Verovatno ces primiti neku stimulacju da ubrzaju malo, bar je tako meni bilo,posto nisam imala bolove

Javi mi podatke za pumpicu u poruci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene porodila sam se sinoc. Ukljucili indukciju ali sve vreme 3 prstra i na kraju carski. Jos je nisam videla cekamo jos bebe. Na porodjaju voda zelena i sad cekam da mi kazu da li beba nema neku infekciju. Ipak bolje da sam se pre javila. Ali bice valjda ok. Kazu da je ovako sve dobro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeeeej :babymommy: Cestitke draga moja :baby:. Samo pozitiva, sigurna sam da je sve ok sa bebicom. Kako se, ono bese, zove? Kako se osecas posle cr? Jel bio u totalnoj ili spinalnoj? :babycrib::wub::wub:

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene porodila sam se sinoc. Ukljucili indukciju ali sve vreme 3 prstra i na kraju carski. Jos je nisam videla cekamo jos bebe. Na porodjaju voda zelena i sad cekam da mi kazu da li beba nema neku infekciju. Ipak bolje da sam se pre javila. Ali bice valjda ok. Kazu da je ovako sve dobro

bravo draga..cestitam :wub:

Uvek je bolje javiti se pa kako dr kaze ali ne brini nista nije strasno. Meni je sa prvim bila zelenkasta a nije pukao vodenjak. Bebi nisu dali terapiju sve je ok bilo. 

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tea, teski smo 3.650 i 51cm dugi. Totalna, nisu me ni pitali kako bih. U sustini nisam znala gde sam od bolova. Bila na indukciji satima. Ujutru kad sam dodla bila je bistra voda ali u medjuvremenu dok ssm cekala je verovatno postala zelena. Da sam znala bolje da sam odmah carski ne bih se namucila pre toga ali dr je bas bila za prorodno. I sad one ustaju setaju, jedu a mi ovde nista. Sad dok lezim nista ali cim se pomerim bas boli. Ustala samo ovde par metra i to je to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole cestitam:babymommy: Drzi se draga, najgore je proslo. Uskoro ces se mazuljiti sa svojim divnim, mirisljavim zamotuljkom. Brzo ce bol proci a rezultat je najvece blago. Cuvajte se

Bole cole i KruelaDeviL volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi povracala? Nista, odmaraj samo i gledaj da se pomeras sa levog na desni bok. Sto sad, u prvo vreme, budes bila aktivnija (sto se tice pomeranja sa str.na stranu), lakse ces kasnije na noge ustati. Ne odustaj, samo hrabro :wub:. Tea, prelepo ime za malog andjelcica :baby::angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tea, teski smo 3.650 i 51cm dugi. Totalna, nisu me ni pitali kako bih. U sustini nisam znala gde sam od bolova. Bila na indukciji satima. Ujutru kad sam dodla bila je bistra voda ali u medjuvremenu dok ssm cekala je verovatno postala zelena. Da sam znala bolje da sam odmah carski ne bih se namucila pre toga ali dr je bas bila za prorodno. I sad one ustaju setaju, jedu a mi ovde nista. Sad dok lezim nista ali cim se pomerim bas boli. Ustala samo ovde par metra i to je to

sutra u ovo vreme bices mnogo bolje ne brini. 

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

majo, meni ja sam usla u 20:30 u misovic.... ako si od pocetka ( najkasnije 3mesec) kod njih, nece te vratiti.. samo ti zelim da ti babica Saska bude tada tu ( predivna zena )!!!! Ukoliko odes u Misovic..

Nisam od pocetka, od pre dve nedelje sam, ali sam tako isto i sa prvim detetom, pa sam upala na porodjaj bez problema jer je bio vikend i nije bilo navale. Nema veze koliko si, znam zene koje su bukvalno od pocetka trudnoce tamo pa kad je doslo vreme porodjaju poslali su ih u drugo porodiliste jer nije bilo mesta. A dok sam lezala tamo bilo je 2-3 porodilje koje su samo dosle tu na porodjaj, bez ijednog pregleda. Sreca je kljucni faktor ovde na zalost... Nemam pojma koje su babice bile prvi put ali su obe bile divne ^_^ cak je i cistacica stajala pored mene, bodrila me i pricala njeno iskustvo sa porodjaja :D

Bole bravo, cestitam ti i zelim brz oporavak :wub:

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi povracala? Nista, odmaraj samo i gledaj da se pomeras sa levog na desni bok. Sto sad, u prvo vreme, budes bila aktivnija (sto se tice pomeranja sa str.na stranu), lakse ces kasnije na noge ustati. Ne odustaj, samo hrabro :wub:. Tea, prelepo ime za malog andjelcica :baby::angel:

 

Hvala svima. A ja mrdnula nisam samo da ne boli. Ali ako je tako bolje onda cu morati da se pomrenem malo. Povracala sam dok sam bila na indukciji i posle porodjaja ovde cim sam legla 

Tasa021 i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole cole cestitamo od srca, da se sto pre oporavis i mazuljkas sa bebom. Predivno ime. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam od srca Bole :wub:

Bice sve ok i bitno je da ste i ti i Tea dobro.Bol se brzo zaboravi kada je bebica uz tebe.

Lagano pomeranje i lagano ustajanje i setnja pomazu kada je cr.Samo nemoj preko svojih mogucnosti i trazi da ti daju nesto protiv bolova obavezno.Ima puno lekova koje mozes da uzimas i jos da dojis bebicu.

Sve najbolje i brz oporavak i odlazak kuci vam zelim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Bole :wub: zao mi je sto si se namucila, brz oporavak ti zelim :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Bole i brz oporavak :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole, cestitam ti od srca! Da ste zivi i zdravi! Brzo da se oporavis! Ajd zene koja je vec imala carski dajte savete za brzi oporavak. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole cestitke i od mene! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole,svaka cast.Bice sve u redu:babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.