Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

@neca79 cestitke. Bas mi je drago da je sve ok. A sad uzivaj u ostatku trudnoce i neka bude dosadna! 

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco,mnogo je lep avatar i mnogo mi ie drago! Uzivaj,zasluzila si!:wub:

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco super :wub: a sada uzivaj u ostatku trudnoce i da ti bude sto dosadnija ;)

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Necooo cestitam, devojcica divnooo. Sad uzivaj i opusti se:wub:

Ja evo dobro, do sad spavala:D. Zadnjih mesec dana spavam nikad bolje. Od kontrakcija i nekih bolova nista a rekla mi je ako se jave bolovi da odem. A ves vlazan kao i juce kada sam ustala. Nego ako ne bude nista ni danas. Sutra idem svakako kao sto smo se dogovorile, ja se nadam samo da sam se otvorila bar malo

Sad sam se upravo vratila iz Iris Pharma, bojim se da je @MakiJana bila u pravu. Ulosci (trakice) za indentifikaciju plodove vode prodaju se u pakovanju od po 10kom.i kostaju neverovatnih 6500! :( (nije mi jasno zasto, no dobro).

Inace, popusti za trudnice su sasvim solidni-npr.ustedela sam oko 200rsd-a na kesice mg-magnum M6, a vitamini Pre Mama Duo su nesto jeftiniji kao i Eucerin uljana kupka (200ml-600rsd-a). Sve u svemu, ako vam je usput, vredi otici.

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, apropo kupovine za devojčicu, pre neki dan smo bili u prodavnici igračaka i ja se zalepila za barbike. Meni su barbike bile omiljena igračka gooodinama i samo sam rekla mužu - ja sam se nakupovala autića i superheroja, naigrala se fudbala i nabrmbrmisala se bagera i kamiona za ove četiri godine. Uživala sam, ali ne da se radujem šnalicama, lutkama i barbikama nego jedva čekam!

Moja J najmanje barbike i te stvari za devojcice :D ali ja svakako kupujem ^_^

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, apropo kupovine za devojčicu, pre neki dan smo bili u prodavnici igračaka i ja se zalepila za barbike. Meni su barbike bile omiljena igračka gooodinama i samo sam rekla mužu - ja sam se nakupovala autića i superheroja, naigrala se fudbala i nabrmbrmisala se bagera i kamiona za ove četiri godine. Uživala sam, ali ne da se radujem šnalicama, lutkama i barbikama nego jedva čekam!

verujem Mardz. Mi isto sa barbikama ceo zivot. Nas 3 sestre...ne znam sta sve nismo imale. A ja navikla na aute. Jel verujes da imam 5 pampers kutija autica...ne znam kud cu vise. Rekla sam muzu ako bude zensko vala ima da bude muskaraca nemam mesta za lutke :D

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam igracke svugde posakrivane po stanu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam igracke svugde posakrivane po stanu :lol:

ja pre mesec dana sklanjala deo ispod kreveta..ogromne aute ispod kreveca..po ormarima..terasi...al dzaba tu su kako god da okrenes..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco najezih se, cestitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco ceeestitaaaam! :wub: Ako hoces da se menjamo, ja od smizli imam brdo zenskih igracaka, a fale mi muske, kod tebe ce biti obrnuto! :)

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehinachea, dade mi ideju. Evo ako neko moze da otvori novu temu, gde bismo pisale mozda sta nam treba od stvari, nekih zanimljivih igrackica....posebno oni koji cekaju bebu razlicitog pola. Ja imam sve za devojcicu, a sada imam batu.

Mnoge stvari bih poklonila za devojcice,ako nekom treba.:wub:

Ehinacea, MakiJana i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehinachea, dade mi ideju. Evo ako neko moze da otvori novu temu, gde bismo pisale mozda sta nam treba od stvari, nekih zanimljivih igrackica....posebno oni koji cekaju bebu razlicitog pola. Ja imam sve za devojcicu, a sada imam batu.

Mnoge stvari bih poklonila za devojcice,ako nekom treba.:wub:

slazem se, odlicna ideja za temu. 

P.s. Meni fale zekice pa ako bi bila rada da das

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam stvari za decaka, pa ako neko zeli... neka se javi

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam sve u prve razdelila,a dosta je ostalo kod njenog oca u bg-u :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi, izmedju gomile ostalih :lol:,  cekamo decaka :baby:. Pa ako je nesto nekom visak, slobodno prosledite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso, ja mislim da je Jankovic mnooogo povoljniji. Jer imam obe apoteke u mestu (drugarica mi drzi Iris Pharm, iz mog je mesta) Mislim da sam Eucerin platila 570 din. Ja kod njih sve kupujem...

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepa ideja...ja moram pregledati sta je bez flekica pa da to izdvojim i slikam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu da prosledim sve sto imam a nisam planirala za bebu, samo da se brat i snajka smisle da li im treba sta ..<_<

Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Da vas pitam,kada ste radile vag i cervikalni bris u trudnoci da li su bris uzeli samo palcicom ili onako standadardno prvo ti stavi nesto dole pa onda onim palcicama?

Ja sam danas ponovila bris i sad da se obrisem sukrvica na papiru.U Beogradu su samo paliccom sa strane zagrebali a ovde mi je dr (u domu zdravlja ne moj) tako stavio prvo ono kao cevcicu pa posle tim palcicama.Sacekacu jos 30m ako ne stane idem u bolnicu da vide sta je.Mozda me je  povredio jer sam se bas zatvorila zbog utrogestana a mozda je nesto drugo

Izmenjeno od strane JednaHana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi, izmedju gomile ostalih :lol:,  cekamo decaka :baby:. Pa ako je nesto nekom visak, slobodno prosledite :)

ja cu ti pustiti sutra sta sve imam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hana meni je klasicno radjen bris.. moguce da te je povredio, prati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,ja mogu samo da vas podrzim u ideji razmene stvarcica i igrackica za bebe.Stvarno je super ideja!!!Ja sam sve cerkicine univerzalne bebece stvari poslala bratu za njegovog sincica a sada ce on sve stvarcice nase i njegovog sina poslati nama zato sto cekamo batu i seku.Rado bih vam dala sve sto mogu,ali eto situacija je takva kakva je.Drzim vam fige da vam ova akcija uspe!

MakiJana, Tasa021 i Dragana88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prepala sam se bas.Nema vise niceg.Uzimanje brisa je bilo malo bolno verovatno me je ogrebao pa zato jer i kad vrsim malu nuzdu me je peckalo.Al praticu jos ovo

 

Dacha76 i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mmaka superiska :). Mozes poslati PostExpressom. Saljem ti u inbox-u adresu. Hvala ti unapred:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.