Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Vece, bila sam na dabl danas. .. Ovo malo cudo se okrece ko ludo.... NmgNda verujem koliko je aktivno...  Po dimenzijama msm da je sve ok....

Ali,mene boli stomak imam grceve u donjem delu.. Progesteron na 3dana,utrogestan svaki dan... A i dalje boli..  Kao da neko sakom zavija... 

Venera i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje eto i ovde da javim...mali Luka nam poranio i rodio se u 38+0 na danasnji dan u 19:35 ...zdrav je i prav bebac...hvala bogu. Prirodno sam se porodila...da boli ko sam vrag e vala boli to moram priznati...ali kad ti daju dusu malu...pogotovo malenog kao sto je moj kiflica draga ma nema lepseg osecaja...covek je nekako skeptik dok ne dozivi to ali stvarno nema lepseg osecaja. Nisam pucala niti su me sekli babica extra iskusna dosta mi pomogla tako da sam cela ostala ljubim je...porodila se za 5,5 sati od prve kontrakcije...tacnije kad mi je ispao sluzni cep kod kuce. Kazu extra brzo za prvorotku...nemam pojma.Ljubim vassss :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje eto i ovde da javim...mali Luka nam poranio i rodio se u 38+0 na danasnji dan u 19:35 ...zdrav je i prav bebac...hvala bogu. Prirodno sam se porodila...da boli ko sam vrag e vala boli to moram priznati...ali kad ti daju dusu malu...pogotovo malenog kao sto je moj kiflica draga ma nema lepseg osecaja...covek je nekako skeptik dok ne dozivi to ali stvarno nema lepseg osecaja. Nisam pucala niti su me sekli babica extra iskusna dosta mi pomogla tako da sam cela ostala ljubim je...porodila se za 5,5 sati od prve kontrakcije...tacnije kad mi je ispao sluzni cep kod kuce. Kazu extra brzo za prvorotku...nemam pojma.Ljubim vassss :babymommy:

Cestitam dragaaa. Divnoooo. Da je ziv i zdrav mali Luka i da ste i vi srecni zajedno sa njim . Super kako si prosla, divno je cuti tako nesto. Uzivaj sad i odmori se. Bravooo bravo :babymommy:

PoisonIvy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje eto i ovde da javim...mali Luka nam poranio i rodio se u 38+0 na danasnji dan u 19:35 ...zdrav je i prav bebac...hvala bogu. Prirodno sam se porodila...da boli ko sam vrag e vala boli to moram priznati...ali kad ti daju dusu malu...pogotovo malenog kao sto je moj kiflica draga ma nema lepseg osecaja...covek je nekako skeptik dok ne dozivi to ali stvarno nema lepseg osecaja. Nisam pucala niti su me sekli babica extra iskusna dosta mi pomogla tako da sam cela ostala ljubim je...porodila se za 5,5 sati od prve kontrakcije...tacnije kad mi je ispao sluzni cep kod kuce. Kazu extra brzo za prvorotku...nemam pojma.Ljubim vassss :babymommy:

Cestitke i od mene draga moja:). Drago mi je da si extra prosla! Uzivaj u svom sincicu :babymommy:. Bravoooooo :wub::baby:

PoisonIvy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravooooo,Poison!!!

Uzivajte,mazite se i sikite,a mi smo tu za svaku nedoumicu :wub:

 

Oh,Taso,uvek zaboravim da ti je sveki ViP:lol:

Tasa021 i PoisonIvy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Poison iznenadi me :wub: neka je on ziv i zdrav i super sto si tako prosla. Lep i lak porodjaj i za trecerotku veruj mi ;)

Taso, meni sve upute daje ginekolog. Moze i dr opste ali ne vidim razlog da se cimas do tamo

Izmenjeno od strane MakiJana
Zone*, Bole cole i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivy cestitam draga! :wub::babymommy: Uzivajte, mazite se i brzo kuci da zajedno uzivate. Svako dobro!  Koliki je Luka?

Eto Maki toliko smo pratili foto finis izmedju Alex i Boleta da nam se Poison prikrala sa ledja^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa eto malisa je bio 3110gr i 46dug posto je malo poranio hehe ma vazno da je on meni zdrav i prav...bol je da kazem solidna i sa detetom ove kilaze a kamoli vece a babice seckaju i kad nije bas potrebno i kad je zena elasticna a prvorotka... tako mi sama rece ova sto je mene porodila...nadam se da ce te lepo proci drzim vam figice da sve bude super kao i meni. Pozdrav od Luke i mene :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke od skocka i mene :wub: PoisonIvy porodjaj za pozeleti! Stvarno si extra prosla i expresno se porodila. Ljubim vas puno i mazuljkajte se sad 24h ;)

Meni se L rodila u 38+5, bila 3250gr a duga 52cm, seckali su me i to mi je jedina trauma za ovaj sad porodjaj :( sve se nadam da ce malisa biti sitniji od seke i da me nece morati opet seci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam ti od srca draga PoisonIvy :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo, meni je Anica bila i krupnija i duža od Duleta, pa me s njom nisu sekli. Uglavnom ne seku drugorotke, jer sve ide brže i lakše. Nadam se da će i kod tebe biti tako.

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su sekli oba puta. Bebe 3560 i 51, druga 3460 i 52

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Mardz sada si me malo utesila :wub: Daj Boze da i meni tako bude.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos jednom cestitke od mene :)

Ja upravo sa ultra zvuka.Mozdete da nas obojite u plavo :).Sve je u najboljem redu,ja mu rekla za bol i pokrete koje osecam bas nisko.Kaze nema potrebe da brinem grlic je 40mm.Ja ove mere koje je napisao ne umem da tumacim,dobila sam cd pa cu pokisati da se orjentisem sta je sta :) Utrogestan po potrebi,i dobila sam na svoj zahtev da radim TORCH test imamo macku pa cisto sa budem mirnija.Mada je vakcinisan i ociscen od parazita,kada se cisti posip stavljam ruakvice nudzu cesce vrsi napolju ali eto cisto da budem mrna sto se toskoplasme tice.Ostalo znam da nemam.

E tako,sada sam mirnija kad znam da je sve u redu jos torch da prebrinem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PoisonIvy cestitke! Da ste zivi i zdravi i sto pre da se mazite kod vase kucice. A najlepse ime ste izabrali :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene ni prvi ni drugi put nisu sekli.U porodilistu, u mom gradu izbegavaju epiziotomiju, osim ukoliko je prvorotka a beba krupna. Sada je sa mnom u sobi bila zena prva beba 4100gr i sekli su je.Od nas 10 samo je ona secena.Doktorka se izvinjavala i rekla da je morala jer je beba bila krupna, a porodjaj je vec dugo trajao,nisu smeli da rizikuju

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra u 9h amnio..drzite palceve

Bice dobro Neco:):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pois bas si imala srece i dobru babicu. Ti si se bese porodila u Su? A i beba nije bas toliko mala jeste "kratak" ali tezina je sasvim ok. Moje prvence je rodjeno u 41.nedelji sa 2800 i 48cm i secena sam na dve strane<_< Pisi nam kako se snalazite. Je l siki? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, drzimo palceve samo pozitivno. 

Mi dosli od dr, Nista ospet, nije htela da me pregleda. Samo ctg odradila. I dalje nista ne vidi tu kaze dobar je nema kontrakcija. Pa u petak ona dezura ako ne krene pre u petak sa torbama. Samo da se ne vracam vise. Vec postajem bas bas nervozna 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.