Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Krevetić stigao :baby::babycrib:, mm ga je brže-bolje namontirao, a ja konačno skontala kako da uploadujem fotku (bivša plavuša, šta ćeš :lol:).

https://imgur.com/kPFNkzf

Ogradice tek trebam da operem. Konatam da ću to krajem februara i onda ću da vežem sve, čisto da mi ne pada prašina bzv. Evo, slikala sam izbliza i posteljinu najnoviju koju smo uzeli:

https://imgur.com/JCP7JCl

A, evo i mene sa sve stomakom :babymommy::

https://imgur.com/9TFOd9M

Kao što vidiš Maki, nije da se nešto spustio, samo se udvostručio :baby::lol::wub:

Zone*, Bole cole, Venera i 7 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso tebe sam zamisljala kao crnku :lol: super je stomak, lep velik i jos visoko ;) ja mogu dve sake da stavim izmedju grudi i stomaka :D

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene pomagajte. Sad kad sam se kupala osetim na guzi nesto kao bubuljica vece, pretpostavljam da je sulj. Nikad nisam videla ne znam kako izgleda ali sta moze drugo vas na tom mestu. Sta da mazem kako leciti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zene pomagajte. Sad kad sam se kupala osetim na guzi nesto kao bubuljica vece, pretpostavljam da je sulj. Nikad nisam videla ne znam kako izgleda ali sta moze drugo vas na tom mestu. Sta da mazem kako leciti

gde tacno? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso, divna si nam:babymommy:

Da li na tom kreveticu moze da se spusta stranica? Moram da ti kazem da se menimvise svidja ova forest (msm da se tako zove :D ) posteljina. I jos nesto, ali da se ne ljutis, da li planirate tu da stoji krevetic?

Nama ove nedelje treba da stigne plakar za spavacu, sve sam vadila iz ormana mm i drugar ih prebacili u drugu sobu i vracala u njih. Crkla sam!

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze, moze i stranica i dusek (na 3 nivoa-stanardno). Podesen je na najvece (najvise), zaro sto smo i mm i ja visoki. Da, tu smo ga "uglavili", jer zivimo (nazalost) u garsonjeri. Nema druge opcije (sem na terasu :lol:).

Nije ni meni svejedno, ali druga opcija nam je da ili zivimo sa njegovima/mojima, doduse mnooogo komotnije, ali smo odlucili da nas mir nema cenu. E, sad koliko cemo istrajati u tome-videcemo... Nemam sta da se ljutim, najvise bih volela da imamo posebnu sobu za dete, a posebnu sobu za nas dvoje, ali Boze moj, za sad je tako kako je <_<.

Boze Maki, de si me zamisljala kao crnku, plava sam prirodno, a vec godinu dana se farbam u ljubicastu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Nadam sesda ce beba imati cvrst san :) ali u principu jedina moja "zamerka " se odnosi na televizor. Ali sve razumem i znam da bi bolje tj.drugacije, da moze. :) 

Izmenjeno od strane Zone*
Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole sad ne sme nista od medikamenata, nekima je pomogla svinjska mast pa eventualno to da probas. Ja se patim jos od 1.porodjaja znaci vise od godinu i po. Jedino sto mi pomqze je ishrana ali u tr se tesko kontrolisem<_<

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso, stigle stvarciceee:wub:

A tiba velika, a ti predivna. Zamisljah te kao crnku,takodje:lol:

Posteljinice prave momacke!

 

Tasa021 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso bas su slatke stvarcice..i nase su tako slicne..eto ja sam te tako nekako  i zamisljala ali  vise plavu i pomalo strogu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda ce da prodje. Ja reko izbegla sam to posto prodje termin mada i na porodjaju cesto izadju cula sam. Ali sta cu. Taso i ja te zamisljala takodje kao crnku ne znam sto :D. Posteljina mi se bas svidja:baby:

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole, mozes Factu mast da koristis slobodno. 

Dragana88 i Ragdoll85 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas na anusu

nekako ogledalom utvrdi sta je moze i dlaka gadno da u raste. 

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso bas su slatke stvarcice..i nase su tako slicne..eto ja sam te tako nekako  i zamisljala ali  vise plavu i pomalo strogu:)

Hahahaha, slatko se nasmejah :lol:. Ozbiljna sam i stroga po neki put i previse!

Hvala vam zene na pohvalama, sve je to stvar ukusa (govorim za izbor posteljine i tsl.).

Upravo mi se mm vratio od ginekologa, dobio papir da mi je otvoreno porodiljsko i uput za Higijenski da se radi test na hepatitis i uput za Betaniju- za lezanje tj.porodjaj (a ja macka zakazala telefonom lekarku opste praxe misleci da ona daje upite te vrste :huh:) i zakazao mi je CTG za sledeci ponedeljak kad misli i da mi da uput za CR da zakazem u Poliklinici <_<.

I svekrva mi je javila (kako sam ih sve organizovala :D) da se dogovorila sa akuserkom koja ce me poradjati da se vidimo 28.02. takodje ce mi odraditi CTG, a onda cemo odrediti tacan datum kad ce se raditi sekcija. Nadam se @nanchika88 da si sve pribelezila, propitivacu kasnije :lol:

Venera, nanchika88 i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...Taso i ja te zamisljala takodje kao crnku ne znam sto :D.

Verovatno zbog stereotipa da su crnke strozije i ozbiljnije! Kad ono medjutim :lol:

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso kraljice :D stvarno si mislila dr opste daje uput ;) jok jok... A sto se prostora tice, bolje da zivite u garsonjeri nego sa tvojim/muzevim roditeljima... Uvek je bolje sam biti, lakse mnogo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@Bole cole ne preporucuje se bas Faktu, proveri sa svojim ginekologom najbolje ne treba ti sad bas neka alergijska reakcija. 

Screenshot_20180219-190159.png

Izmenjeno od strane Zone*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso kraljice :D stvarno si mislila dr opste daje uput ;) jok jok... A sto se prostora tice, bolje da zivite u garsonjeri nego sa tvojim/muzevim roditeljima... Uvek je bolje sam biti, lakse mnogo

A uput za koprokulturu? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sutra idem kod dr svakako pa cu nju i da pitam. Koleginica koja je kmala mi je bas rekla da nije nista koristila rekla joj dr da saceka da prodje trudnoca pa da se vidi stanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Bole, nisam ti napamet rekla, da meni moj ginekolog nije rekao da moze ne bih ni ja tebi, naopako! Ali eto bolje pitaj tvog, za svaki slucaj

Izmenjeno od strane Maja87
Bole cole i Dragana88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam normalno, procitah i na netu sad da preporucuju nju. Pa pitacu i ginekologa sutra i da kupim. Hvala tebi

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam koristila Faktu, isto po preporuci gonekologa. Slobodno.

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ne mozete tako napamet savetovati nekog ko moze sutra da se porodi. Zamislite osip da se pojavi i da takva stigne u porodiliste. Pa od cega je dok se utvrdi... Moze da bude od masti a ne mora. Zato sam rekla da pita dr. I ja sam ga koristila u toku dojenja jer je dr dala zeleno svetlo da je veca korist od rizik... 

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahah, Taso , sve sam zapamtila. Ali najvise da dr opste prakse sve daje :D Nego, dr opste prakse moze da ti da uput za krvnu grupu, moze i za kopro ja mislim... Ali dobices spisak analiza koji ti treba pred CR da doneses (ako nisi do sada radila,mogu ti iskuckati sta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.