Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Taso meni sve muz sredjuje oko doznaka... Kod nas moze... A ogradica na 40 stepeni

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ogradica na 30,40 . Sliku da nam stavis,to se podrazumeva :wub:

Kad ides na UZ? 

Jesi sve popakovala? Ne znam jesi videla,poslala sam ti pp vezano a Chiccov steznik. Da li si ga nasla i kako si odredila velicinu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole sve najbolje :-*

Ja danas kupila dve bebece majice i čarapice I`m super girl :wub::wub::wub::wub:

Nisam mogla da odolim...

Dacha76, Bole cole i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj i mene hvata da kupujem al sreca jos ne znam pol hehe..al cim saznam kupujem bar neku sitnicu

mala007 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvoj trudnoci kad-kad sam mazala stomak sa Saljicevim melemom/striet i imala sam 3male striJe. Sada sam kuoila taj Eucerin i nisam bas zadovoljna (ja barem) jer imam 6 za sada... tako da se opet vidim logikom, genetika i rastegljivost koze. Moja mama je rodila nas 3, i imala je 56kg, sa par striJa.. a u to vreme ne verujem da su se zene mackale.

ja sada za malenu cu kupiti minimalno garderobe, jer imam od klinca i od kume. Nzn probacu da okacim sliku, posto sam nosiljku od klinca “presila” u drugu boju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene zene, ctg dobar ne vidi bas neke kontrakcije. Ali kad me pregledala kaze promenilo se stanje od prilse nedelje. Grlic skracen, smeksan i uloziv celom duzinom. Tako da u subotu u 8h ujutru idem u bolnicu kod nje ako budem otvorena 2 prsta ostajeeem a ako ne kuci pa za par dana opet. Ja se nadam da hocu. Imam tremu :wub:

Zone*, Dacha76, *Cvrky87* i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ogradica na 30,40 . Sliku da nam stavis,to se podrazumeva :wub:

Kad ides na UZ? 

Jesi sve popakovala? Ne znam jesi videla,poslala sam ti pp vezano a Chiccov steznik. Da li si ga nasla i kako si odredila velicinu?

Naravno :babymommy:, to se podrazumeva!

Nemam vise zakazanih UZ, jedino kad budem isla (najverovatnije privatno) sa svekrvom kod ginekologa akusera iz Betanije da se dogovorimo oko tacnog datuma sekcije. Iskreno, ja bih volela da vidim kakvo je sad stanje :babymommy:.

Sad sam proverila, odgovorila sam ti jos 07.02. proveri. Inace, nema Chicco-ovih steznika vise nigde ni po gradu, a ni u BG-u, licno sam zvala zbog drugarice koja takodje htela, jer je odusevljena mojim. Kazu da se ocekuje novi kontigent krajem February, pocetkom marta.

Za porodiliste je odavno sve spremno, tacno cu spakovati za koji dan. By the way, uzeli smo i nosiljku <_<, zasto nemam pojma (svekrva zapela, pa ne pusta  :lol:).

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso kakvu nosiljku? Tvrdu ili meku? 

Bole, samo hrabro :wub:

Ja planiram kupovinu od 1.3. :D msm krpice, posteljinu, dude i te sitnice. Kupila sam samo jedan kompletic na Winie Pooh-a i i to vel.62. a planiram malo 56 da uzmem

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

majo koji doca ti vodi trudnocu?

u Misovicu Ilija Golubovic, a u Frontu Marija Stanojevic. Mene ima svuda ^_^

Inace, jos nisam nista kupila, muz sve nesto sujeveran, kao nemoj jos, a ja slusam ^_^ od 1.3. cu krenuti polako, moracu, krajnje je vreme :D

Izmenjeno od strane Maja87
MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meka je nosiljka, nasli smo je vrlo povoljno tu kod nas u komsiluku (3000 rsd-a, imas raznih, kakvih ti dusa iste), domaca je proizvodnja- mislim da se Nikka zove. Tu smo nasli svega i svacega za dete, vrlo su pristupacni. Iskrene preporuke :). Inace, be kontam ni sta nam, kad moramo imati za kola AS, no dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, jos nisam nista kupila, muz sve nesto sujeveran, kao nemoj moj, a ja slusam ^_^ od 1.3. cu krenuti polako, moracu, krajnje je vreme :D

i moja tazbina je bila, ali sam izvrsila pritisak, morali su da popuste :lol:

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ko ce mi kupovati ako necu ja :D:D

 

i moji su dosta jao pa rano ovo ono, ja jos necu da uzimam kolica, jaje i tako vece stvari jer jos ne znam gde cu biti, a ovako sitnice cu da uzimam to je lako za seliti ;)

Tasa021, Zone* i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, jos da se istog dana porodimo pa ko bliznakinje hahaha :D

Ja sam za prvo dete ranije kupila garderobicu i te sitnarije, a krevetac, kolica i tako to krupno porucila u Aksi pa muz otisao po to posle porodjaja. Sada vecinu imam od L. Mada moram nesto i malcu kupiti da ima novo, nije lepo da mu bas sve sekino dam :D i naravno da necu da popustim da mi kupuju kad ja odem u porodiliste, mora to kroz moj skener da prodje.

PoisonIvy, Tasa021, Zone* i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni fale neke stvari samo za bebca,danas nasla brdo bebece odece od starije,sad samo da perem,mada cemo prvo kreciti sobu pa praviti raspored za u i bebu :)

Venera, mala007, MakiJana i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam pocela sa kupovinom. Nema sanse da bih to propustila da izaberem i operem i namestim...

I nas ceka krecenje,kontam posle Uskrsa. Nemam pojma kako cemo se namestiti :o:o

Taso,ja ne videh:o Izvini!

Znaci,da znam da li ce ih biti pa da uzmem i njega...M vel.,za svaki slucaj :lol:

neca79 i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam neki, doduse nije explicitno steznik za posle porodjaja ali je steznik. Kontam planiram prirodan porodjaj pa cu moci...Nanchi jel dozvoljen steznik posle carskog, zbog rane i to? Meni neki govorili da se ne sme  pa sam se istripovala ako bude tako za nedaj boze necu moci. :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste,ja mislim ... Ne znam samo kad se stavlja,posle koliko kad se skinu konci. Nisam nosila posle prvog pa bih sada da popravim stanje. A prija rani da se stegne,obuhvati,pa sam ja mrezaste gace npr nosila sve dok sam imala konce i previjala ranu jer su duboke i lepo je obuhvate. 

 

PoisonIvy i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam cula misljenje dva dr da steznici ne valjaju jer omlitave misice. Kao vestacka potpora i telo onda ne zateze misice nego ih pusti. E sad... Ko ce ga znati.. nisam ga nosila ni posle jedne trudnoce. Posle J stomak mi je bio perfektan posle nekih godinu i po, nisam vezbala. A posle D mi se nije skroz zategao a zatrudnela sam opet. Ali vec posle sest meseci ga skoro nije bilo.. inace imam ravan stomak skroz, uvek mi se vide misici, iako nisam neki fan vezbanja

Izmenjeno od strane MakiJana
Maja87, Venera, Zone* i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam pitala ginekiloga za steznik prosli put,i rekao mi ne nikako..upravo da se misici brzo aktiviraju a ne da imaju potporu pa se opuste..kegelove vezbe obavezno i lagana gimnastika posle porodjaja. 

Tasa021 i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi polako 16 nedelja, sledece nedelje kontrola, jedva cekam, a malena je od valentinova bas postala aktivna :wub: 

mmaka, Maja87, Zone* i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vreme bas brzo prolazi.Ja sam usla vec u 6m po ultra zvuku a po posled joj m 18og.Za manje od 1h imam ekspertni uz.Bas imam tremu,nadam se da je sve dobro i kako treba,udara ko ludo zadnjih 5dana.Valjda se nece uspavati bas za vreme pregleda  i da cemo konacno saznati sta smo pa polako i mi da pocnemo sa kupovinom:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni mama nabavila steznik za prvu trudnocu,ali ga nisam nosila jer mi posle porodjaja bio ravan (nemamam plocice :)),ali sav ogroman stomak je nestao posle porodjaja :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.