Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Meni je drugarica nahvalila bademovo ulje. Ja sam ga mazala pre ... Sad uzela Eucerin ulje i super mi je,za sada... 

Venera i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam cula da je bademovo ulje fantasticno.Ja evo u obe trudnoce koristim Weledino ulje za trudnice i nisu mi se jos pojavile strije.Ja bih vam ga preporucila makar da probate.

Venera i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni uskoro stize patronazna sestra:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam danas i u Misovicu na kontroli. Kaze dr da jeste beba sitnija ali da nije nista strasno i da on tu ne vidi nikakav problem. Po UZ smo 33+3 a po poslednjoj menstruaciji nedelju dana vise. Tezak je 2 kile i 50 grama. Zakazao mi je kontrolu za dve nedelje i razgovor sa anesteziologom.

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam danas i u Misovicu na kontroli. Kaze dr da jeste beba sitnija ali da nije nista strasno i da on tu ne vidi nikakav problem. Po UZ smo 33+3 a po poslednjoj menstruaciji nedelju dana vise. Tezak je 2 kile i 50 grama. Zakazao mi je kontrolu za dve nedelje i razgovor sa anesteziologom.

Kod nas slicna situacija. Moj je sitniji od 3 do 5,6 dana, kako kad :D ali moja dr tu bas nikakav problem ne vidi

Maja87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja to o okretanju nemam pojma , meni O valjda bila namestena ,a od kada pojma nemam.

Bole,hoce biti dan zaljubljenih ili decenija veze?

Taso ,kako si?

 

ne znam sta ceka ovo malecko :D. Sutra idemo kod dr. Htela za danas da zakazem ali ajde rekoh da ne zutim kad mi vec nije nista a rekla za 7 dana.  Za sad nista. Malo me boleo stomak kao blag mentrualni bol ali 5 min i to je to. Bas nista drugo ne osecam sem sto je i danas nemirna bas pa videcemo valjda necemo jos puno da je cekamo :D

Maja87, Zone*, Tasa021 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

citam vas a nikako da napisem.

Bole cole,sad ce za koji dan.:angel:A sta kaze ctg,jel ima kontrakcija?

Meni dete prehladjeno,ima temperaturu 5 dana pa jedan dan prestane pa danas izmerim opet,do kada ce pitam se.propustila je i casove baleta i engleskog i sad samo kuka da hoce iz kuce ali kako da je pustim kad je jos slabog imuniteta.Mene hvala Bogu nijedan virus ove zime nije zakacio a i bas se cuvam,ne pribilizavam se virusnim niti idem kad cujem da je neko prehladjen.

Izmenjeno od strane Brunda
Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas slicna situacija. Moj je sitniji od 3 do 5,6 dana, kako kad :D ali moja dr tu bas nikakav problem ne vidi

Maki, ti i ja cemo izgleda pod ruku pa na sto za porodjaj :D moja ne znam sta vidi, a sta ne vidi, ali znam da me sad 3 lekara na 3 razlicita mesta prate pa valjda ce neko biti u pravu majku mu staru ;)

Tasa021 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Virus i dalje vlada, svi oko mene su bolesni, ja samo slinavim nista strasno. A ctg prosle nedelje videla kontrakcije i onda kad me je pregledala rekla da su ipak lazne. Sutra idem u 5 da radim opet ctg i na pregled pa videcu sta ce da kaze ja se nadam da ce ubrzo. Ja i setam i sve normalno ali nista da se desi. Ne bih se ja ni nafala da mi ona nije pricala celu trudnocu da cu ranije jer je dete uvek bilo naprednije za 10ak dana. Jos i m uzme odmor zato ali nista bzvz sedi kuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad se setih kako je mm uzeo GO dan dva pred porodjaj moj, plus bolnica i dosli mi kuci,a on za 2 dana na posao. Sad mu rekoh- Neces ,vala,opet tako :D

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa mi smo tako i planirali ali isao bi na put 7 dana i reko sta ako se bas tad porodim a hocu verovatno bolje pisi sad. I ovo malo nece tera nam inat :lol:

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekoh ti Bole, tako su meni u prve dve trudnoce, krupnije bebe, ranije ce. A prva prebacila termin. Odmaraj ti, uskoro pocinje zurka :D

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oatrozna nagrdila m zato sto sam zbog njega pasivni pusac:lol:

Rekla mi sto manje da se zamaram i setam,jer nosim nisko i zbog bolova,da su mi pritisak i kilaza super :)

Moj dobija 5 dana kad se porodim,a inace bebac je napredniji za nedelju dana i jace,pa cemo videti :)

Po poslednjoj mens trevala bi da sam sad 31,a ja sam sad nekih 32+3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste mi zene? 

Ja nocas imala zurku :D Juce sam popila kafu posle duzeg vremena i to oko 17c, prvo nisam ja mogla da zaspim i taman kad me je san nekako savladao krece moj bebisa da igra kosarku u tibi :) bukvalno mi je stomak odskakao :D siroce dobio kofein pa ne zna sta ga je snaslo :))

Danas divan dan pa me moji dzentlmeni paze i maze:wub:

@MakiJana kako nam je drugar, je li mu bolje? 

MakiJana, Megi86, .Naja. i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone srecan rodjendan draga :wub: da si ziva i zdrava sto godina jos i da u zdravlju docekate mrvicu :babymommy:

D je malo bolje, hvala na pitanju. Jos je pun slajma i urla kada ga inhaliramo ali nadam se da ide na bolje. U nedelju nam je kontrola pa cu videti jesu pluca bar malo bolje...

A jedva cekam i bebecu kontrolu, mada nemam osecaj da se dasa okrenuo :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone,srecan rodjuuus! Uzivaj danas:wub:

Ja sam kao slonica,kad treba da ustanem,kosti pucaju! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone, srecan divan dan :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Zone*, srecan rodjendan i od mene :). Sve najlepse ti zelim od srca :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone, srecan divan dan. Da si ziva, zdrava i uvek vesela i nasmejana. Uzivajtee:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala cure mnogo na lepim zeljama. :babymommy: Uzivam, danas su bas puni iznenadjenja^_^

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam danas i u Misovicu na kontroli. Kaze dr da jeste beba sitnija ali da nije nista strasno i da on tu ne vidi nikakav problem. Po UZ smo 33+3 a po poslednjoj menstruaciji nedelju dana vise. Tezak je 2 kile i 50 grama. Zakazao mi je kontrolu za dve nedelje i razgovor sa anesteziologom.

majo koji doca ti vodi trudnocu?

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan rodjendan Zone

Ja sam skroz zaboravila da dz ne radi danas i sutra..sad ce biti jurnjava da u pon sve zavrsim..a nemam zakazano jer nije bilo termina...veselje u najavi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecan rodjendan Zone

Ja sam skroz zaboravila da dz ne radi danas i sutra..sad ce biti jurnjava da u pon sve zavrsim..a nemam zakazano jer nije bilo termina...veselje u najavi

Cuti, i mene ceka isto :lol:. Rekao mi ginekolog da dodjem u ponedeljak poslepodne (kad god 'ocu) da mi da doznake za otvaranje porodiljskog. Nesto mi se cini da mi sledi ceeeeeeeeekanje. Zna li neko, mogu li da posaljem nekog umesto mene? Nerviram se unapred :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, podsecanja radi, sta ste rekle na koliko mogu ogradice da perem u masini? Na 40c? Oprala sam sve sinciceve stvarcice, slede mi dani peglanja :baby:. Krevetic nam stize u ponedeljak, tako da zelim da sve bude oprano i popeglano do tad, pa da mm montira. Jeeeeeeeeeeeedva cekam :babycrib::babymommy::wub:

Dacha76, Venera i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.