Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

@Zone* mene su skroz rebra bolela u trudnoci sa u da sam spavala sedeci i nisam mogla disati,a bolovi su bili jezivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heej! Izvestaj sa UZ - 340gr ima pahuljica,posteljica na prednjem zidu ,dve super.kaze dr za peticu. Hteo da mi ukine Utrogestan ali posto radim,hajde neka me. Ginodaktanol i Globifer forte (i cena mu je takva) . Sa njim se vidim tek u 28./29.ned.,izmedju imam ekspertni kod dr Novakov. Bas mi strasno zvuci ali rekao je da sta god da treba,tu sam! 

Seka je bila unutra,dr joj pustio da cuje srce i dao slicicu. O se izgubila kaze da ce da ide svaki put sa mnom! 

To je too :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se smorih,od jutros u dz radim ogtt 

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja isla za doznake..i bocu..za 5 min gotova. Ako sam dobro racunala u aprilu idem na prvu komisiju. Dr kaze da ima sanse da jednom samo odem do porodiljsmog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 ja sam isla ma dve i to na drugoj mi napisali kad idem na porodiljsko:)

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malisa naseda da desni jajnik kao da noz zabada<_< T je umeo isto na desnoj strani neki zivac da pogodi da mi se skoro noga oduzme...  Nemirni jednako obojica i bas vole da cackaju :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 ja sam isla ma dve i to na drugoj mi napisali kad idem na porodiljsko:)

kaze dr kao daju po 3 meseca kad su dobre volje..hehe nadam se da ce biti. I da me ne zeznu sa obih 45 dana vec sa bude 30 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene od jutros bas boli donji stomak... Ne znam vise na sta naleze. Voli levu stranu da mi stisne pa me prepona bukvalno pece..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vi sto ste pred kraj pa kukate, to vam dodje normalno. 

Kaze mi dr,kao i Maki,da je rano da je jace osecam. Al uvece kad legnemlegnem, krene da lupa i juce kod dr kad sam legla se razigrala. 

Sada espertni nikad da docekam :wub:

Tasa021, mala007 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79 sto radis amino?

zelim da budem sigurna da je sve ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kaze dr kao daju po 3 meseca kad su dobre volje..hehe nadam se da ce biti. I da me ne zeznu sa obih 45 dana vec sa bude 30 sada 

 uvek daju 3 meseca, to je po novom, nema veze da li su dobre volje ili ne, cisto da znas da ne brines

Bole cole i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heej! Izvestaj sa UZ - 340gr ima pahuljica,posteljica na prednjem zidu ,dve super.kaze dr za peticu. Hteo da mi ukine Utrogestan ali posto radim,hajde neka me. Ginodaktanol i Globifer forte (i cena mu je takva) . Sa njim se vidim tek u 28./29.ned.,izmedju imam ekspertni kod dr Novakov. Bas mi strasno zvuci ali rekao je da sta god da treba,tu sam! 

Seka je bila unutra,dr joj pustio da cuje srce i dao slicicu. O se izgubila kaze da ce da ide svaki put sa mnom! 

To je too :wub:

Nanchi, mozda je glupo pitanje ali zasto uzimas Globifer?Mene je doktorka pokusala da nagovori da ih zmem i naravno nisam, obzirom da imaju samo 18mg gvozdja i 400 folne a da sve ostale tablete imaju daleko vise gvozdja a kostaju daleko manje. Oligovit za trudnice od 700 dinara ima skoro duplo vise gvozdja 30mg, cak i Prenatal je bolji

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej,pa sad cu da proguglam malo sastave. Uzimam i Femibion ... Vidim da ove imaju govedji hemoglobin... Sad cu da pogledam koliko cega ima u ostalim preparatima gvozdja. Hvala!^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 uvek daju 3 meseca, to je po novom, nema veze da li su dobre volje ili ne, cisto da znas da ne brines

Ne daju uvek. Komisija moze da produzi bolovanje max.3 meseca ali ne mora. Meni su u pocetku tr dali dva meseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

halo drage moje trudnjace evo i mene malo da prozborim, ja sam napokon opuštena makar delom sto se tice ispita,

polozila sam taj nemački majka mu stara :D

mi smo sad treci trimestar,ja ne mogu da verujem kad pre... 

Venera, Dacha76, neca79 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala,kad cete znati je l idete ili ne? Covece  ti u trecem! :o

mala007 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

23.02 imamo termin u ambasadi pa se nadam da ce brzo odgovoriti da li mozemo ili ne...

Tasa021 i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikako da udjem,sada vas nikako iscitati...

Mi se polako spremamo,svasta smo kupili...,mada imamo jos vremena,aliiiii

Inace,zalihe gvozdja su mi na nuli,videcemo sada kako cu podnositi terapiju...

Cekamo 27.02. za prijem u bolnicu pa sta nam bog da...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.