Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

@@MakiJana boli me stidna kost,ne znam kako ni da se izrazim,uglavnom dole,neku noc sam imala osecaj da su mi se dole kosti odvojile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky verujem da se to telo priprema za porodjaj. Mene su pre 2 dana boleli guzovi, da kazem gde budna kost pocinje. AliAsvakako danas odmaraj.

Pre neku noc nisan znala sta sa desnomdnogom, ono odsecite je nemam  gde sa njom i tupim osecajem u njoj :D

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to i mene sve boli :lol: mislila sam da bas imas one bolove kao porodjajne kontrakcije kada krenu. To je jd sirenja i pritiska na kosti... Ja jedva spavam od bola u guzi, butinama.. uzas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A mene aritmija probudila u 2 i do pola 6...mrtva sam puca mi glava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajd kad kukate da krenem i ja.

Prepone i dole kosti, kao da sam sedela na biciklu danima...

Najgore je kad treba da ustanem!

Je l nam Bole tu?

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

u nedelju sam toliko skuoljala noge da sam mislila rasirim li ih ode beba napolje :lol:

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

pnzhc5H2jVi ste vec prosle korz ovo pa umete da prepoznate "normalnu" bol.Meni je sve novo i svaki put ziva nisam.Za sada zna samo da me zaboli donji stomak i pored lekova.Sinoc me je recimo uhvatio isto kao i ore mesec dana.U ovo vreme sam dobijala pa ne znam da li to ima neke veze sto me bas oko 10og u mesecu boli.Ustajanje iz kreveta ume da traje i po 5min,nisam se ugojila puno ali sve trazim pogodan polaj da s epolako dignem iz straha da me ne presece stomak.Kicma,prepone,noge za sada su ok nista me ne boli samo donji stomak.

 

Izmenjeno od strane JednaHana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajd kad kukate da krenem i ja.

Prepone i dole kosti, kao da sam sedela na biciklu danima...

Najgore je kad treba da ustanem!

Je l nam Bole tu?

evo i mene. U 7 idemo na uz. Ja do sad nisam imala bolove u stomaku uopste celu trudnocu ali sve je to individualno tako da ne mogu da kazem kako boli i sta je normalno. Sem sinoc bas sam pocela da osecam pritisak dole bas nisko i jedva ustala iz kreveta pa pomislila da nesto krece ali ujutru vec nista. I dalje po malo bude vlazan ves ali videcemo vec veceras sve. 

nanchika88, mala007 i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene. U 7 idemo na uz. Ja do sad nisam imala bolove u stomaku uopste celu trudnocu ali sve je to individualno tako da ne mogu da kazem kako boli i sta je normalno. Sem sinoc bas sam pocela da osecam pritisak dole bas nisko i jedva ustala iz kreveta pa pomislila da nesto krece ali ujutru vec nista. I dalje po malo bude vlazan ves ali videcemo vec veceras sve. 

Javljaj Bole novosti :baby:

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanima me da li je neka od vas imala sitnu, visecu bradavicu na areoli? :huh: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage eto i ja da se javim posle nekog vremena, ma u poslednje vreme bas guzva neka umesto da se odmaram dok mogu ali eto visa sila valjda :) ...te mi namestaj neki dolazio, pa skolica pa doktor pa u pon idem u bolnicu na ctg i tako. Ma komedija, kazem to je sad pocelo i nece biti mira jos dugo dugo, jos posle kad bebana pocnemo nosati i na kontrole i svasta nesto...ufff

meni jos 3,5 nedelje do termina videcemo kad bebaroni bude hteo napolje, iskreno da kazem ja bih vec sad da on izadje kad bi samo zeleo haha xD

Tasa021, MakiJana i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@@MakiJana boli me stidna kost,ne znam kako ni da se izrazim,uglavnom dole,neku noc sam imala osecaj da su mi se dole kosti odvojile

mene isto muce bolovi u tom delu.. druga mi je trudnoca i kad trebam da ustanem il da se okrenem ti je strasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Mini_Maus ja imam te tako kao sitne bradavice nekad se stope sa kozom nekad su bas primetne.Isla sam na kozno zbog toga misleci da su virusne  ali rekose mi da su tu ustvari zlezde i da je to normalno,nista opasno.Nije ona klasicna viseca bradavica kao npr oko vrata vec su okrugle i ispupcene nisu bolne,ne svrbe i ne smetaju mi samo estetski je ruzno,ali sta je tu je.Mozda da ides na kozno i proveris ili kod ginekologa.Moja je recimo videla i nista nije rekla pa sam od dr opste prakse dobila uput za kozno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene. Sve je ok dosta plodove vode. Bebac 3.5kg 52 duzina. Dovar ctg. Nema naznaka nikakvih cekamo samo i to je to. Ako ne bude za 7 dana kontrola. Mat II/III, sta bese samo to znaci? Sad videh na izvestaju

PoisonIvy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda posteljica drugi na treci stepen zrelosti?

 

Jesi ti spremna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da mislim da je to rekla. Pa ja jesam u sustini ja bih odmah ne mogu vise jedva cekam :D. Mada meni se bas nista ne desava i dalje, cekamo da iznenadi

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene od jutros kukovi,prepone,ledja razbise. Stomak malo,a beba skace unutra non stop. Odmori malo pa opet. I tacno kad me udara tad i boli.... <_<

mmaka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sam i ja rekla :) ili maminu i tatinu godisnjicu. Decenija 21.02:wub:

Vau, Bole...citava decenija! Svaka cast :wub:. I prvo dete tek sad? Mi godinu ipo dana, od od toga sam trudna vec 8 mesec (mogli smo jos malo da uzivamo sami, slazem se!).

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hah,Taso,tim tempom,za desetogodisnjicu najmanje troje dece^_^

Salim se! I nama ce decenija dogodine!

Tasa021 i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde i ja da se izjadam... Od sinoc prepone, ledja, kolena, desni kuk...ne znam sta me vise boli i nikako da prestane :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vau, Bole...citava decenija! Svaka cast :wub:. I prvo dete tek sad? Mi godinu ipo dana, od od toga sam trudna vec 8 mesec (mogli smo jos malo da uzivamo sami, slazem se!).

Ali decenija veze. Tek prosle godine smo poceli da zivimo zajedno. Skupljali za stan nismo hteli zajednicu i odmah beba. Jedva docekali inace ali mladi smo. Oboje smo 91.godiste

Tasa021, MakiJana, mala007 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vau, Bole...citava decenija! Svaka cast :wub:. I prvo dete tek sad? Mi godinu ipo dana, od od toga sam trudna vec 8 mesec (mogli smo jos malo da uzivamo sami, slazem se!).

Ja sam bila trudna posle 4 meseca veze :D 7 godina braka i eto ako Bog da bice troje dece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.