Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Pozdrav drage, eto i ja da se pridruzim komplimentima...bas ste nam lepe mamike Bole i Nan :wub:
Ova nedelja danas je bas za spavanje, tmurno gadno ma bezveze, tj kao sto ste rekle cela zima je takva, bljak.

Dacha pa eto meni su dali da pijem od 100 ujutro i uvece, zbog prethodne trudnoce koja se zavrsila spontanim. Utrogestan je poznat i kao cuvar trudnoce, za zenice koje su krvarile na pocetku i tako to da kazem koje su u rizicnoj "grupi". I pijem ga do 36te nedelje, jos malo pa freeee hvala bogu vise vec mi dosadilo, nisam ja navikla na lekove.

Drzite se , ljubim :)

Dacha76, Venera i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zemske divnice ste:wub:

Ja sam juce bila na krstenju i home majstorski odigrala kolo,a koleginica koja radi sa mm i samnom pitala ga sta mi je to uradio i da li smo sigurni da je jedna beba,posto joj izgledam ko da cu explodirati :D:lol:

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky tu smo sa stomacima :lol: mozda je tvoj i veci.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvrky, daj mi tibuuu! Divna si! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima drage moje na odgovorima.

Nisam znala da li uopste doktori tu daju prenatalne vitamine,a vidim i cujem da dosta trudnica imaju problema sa krvnom slikom.Ovde su oni obavezni i kada se planira trudnoca i u toku trudnoce,a posle zene mogu da ih uzimaju u zavisnosti da li doje bebe.Ja koristim Elevit pronatal i stvarno nemam problema sa krvnom slikom,a obicno imam problema sa gvozdjem :)

A i cula sam od mojih prijateljica i mladjih i koje pri tom nemaju ni krvarenja i nikakve probleme u trudnoci,a i da nisu imale prethodno spontane,da im doktori daju Utrogestan da uzimaju i po celu trudnocu.Zato sam htela da vidim da li se nesto promenilo u poslednjih par godina i drago mi je da jeste i da sada daju Utrogestan trudnicama kojima je zaista potreban.

A svima vama koje ste poslale slicice zelim da kazem da ste predivne trudnice i bas blistate :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste? Nisam otisla na posao, bas me uhvatilo kijanje, glava.. plus mi i D i J bolesni.. odveo ih muz kod dr. 

Jel i vama smeta donji ves kao meni? :lol: tacnije gace me ubise.. gledala one posebne za trudnice u Aksi ali majko mila cene.. 1700 kom, uzas... A cak sam kupila i broj vece, nisam se toliko ni ni rasirila ni ugojila jer i helanke i farke nosim isti broj.. ali gace me bas nerviraju... Sto modela sam probala, uvek ista prica

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caoos! Joj ne znam sta mi smeta,mislim da grudnjak pobedjuje gace. Drapam se kao sugava! Krece i stomak i donji deo ledja da svrbi. Kad ustanem posle lezanja kao rasrafljena, prepone ubise . 

Dobro pa si ostala kuci . Sta za grlo uzimas? Ja prsnula par puta Tantum onaj sto i deca smeju, od juce me bolucka.  

Nema nam Tase,danas je predavanje u Aksi...

Dacha76 i Potterboater volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Grlo ispiram zalfijom. A znam da Pantenol sme. Mada mene grlo ne boli, nego kijanje ubi plus glava. Kinem po pet puta i onda stomak boli od napora.. jadan bebac, mora da misli zemljotres :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mame sve ste lepe i slatke sa stomacicima, Bole prava lepotica a verovatno je i najmladja:) Nan boja haljine odusevljava , ja takvu neku trazim malo drugacijeg kroja bi samo. Cvrky sijas prosto.

Ja moram priznati da nisam redovna sa vitaminima, pijem femibion, ali kao da mi lose pada na zeludac , pa nekad zaredam stalno a onda i po deset dana pauza, mada gledam da svasta nesto ruckam , tako sam i prosli put. A dok sam dojila pila sam redovno, cim sam zaboravila osetila sam da mi fale, mali sisavac uzimao sebi..

Dacha76 i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos mi donji ves ne smeta a secam se da jeste, pa ocekujem od maja da cu bez da hodam:D 

I mi smo prehladjeni vec par dana a taman se adaptirali u vrticu i sad opet prekid..bice opet veselo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vec negde napisala da ne volim da me bilo sta steze,a gace mi smetaju evo vec mesec dana unazad.S'obzirom da sam imala 47- 48kg na pocetku sada sam negde oko 53 54 pa mi pritiskaju donji stomak.Uzela sam cak i 2 broja vece,dobre za stomak al smetaju za prepone jer su velike pa mi se tu skupile :lol:.Brus je posebna prica,odmah sam uzela onaj sportski prvo i to broj veci i bio je dobar jedno 7dana.Odna su grudi naglo porasle i uzela sam onaj babski bez sundjera i zica.Ne steze me ali grudi su toliko opustene u njemu da sve mislim da ce ostati  takve...bapske :lol:Sad gledam za trudnice da uzmem neki jos samo kad bi znala gde u Beogradu moze da se nadje ves po povoljnoj ceni za trudnice i porodilje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni smeta haos. Kupila sam sve one ogromne jer ne podnosim da me stiskaju ali onda su i dublje i samo se urolnaju ispod stomaka i sa strane i opet smeta<_<. A brus ne nosim uopste od pocetka, nemam nesto velike grudi pa samo nosim one pamucne prazne i top kao u osnovnoj skoli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje su bile bas male,devojcice/devojke  u osnovnoj mislim da su imale vece ali sad su ohoho.Onaj sportski je 85br sad mislim da bi lagano mogla i u 90 da stanem.Nadam se da nece ostati ovolike.Ja malecka,i dalje idu prvo grudi pa stomak i na kraju  se pojavim ja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja palitrex pijem i dobila jos 15 inekcija. Juce i prekjuce krvarila crveno pa braon...vise sam tako umorna ljudi moji a tek je pocetak..kada ce senovo smiriti vise. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Venera hvala :wub:

Ja sa gacama nemam problena stvarno,a nosim one koje sam nosila sa 57,a sad imam 75,moje nijesne nemaju uzane ranfle,skoro pa ko kupaci su,a sto se grudnjaka tice nosim najsire i sa d korpama,ali one sto imaju mekano punjenje,nisu pushup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Neco, pa bas nikako da ti stane to krvarenje :( beba je dobro?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda..nije mi uz radila..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Gacice mu ne smetaju iako sam se dosta rasirila. Zapravo ima koje su mi male te ne nosim a ove sto imam kao bez ruba bonatti ni ne osetim. Grudnjake cim zatrudnim menjam jer su inace 75-ica a grudni kos mi se rasiri odmah u 2.mesecu. Zato mi nocu smeta majica ako je sira pa se uvrti oko mene ili digne... Histerija :D

Zaboravika sam stomacice da pomenem. Milina jedna zene:wub:

Izmenjeno od strane Zone*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ciao zene, ja danas kao da je nedelja odmaram, opet me neka pospanost muci. meni smeta samo brus, gace su jos podnosljive. 

a svi stomačiči :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni te bonatti bez ruba odgovaraju. Brus uglavnom ne nosim...lelujam..i mnogo mi lepo :D

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene :)

Nazalost mm mi se juce naprasno razboleo (viroza klasicna ga je sastavila sa sve temp.grlom+nosem i malaksaloscu u misicima), pa smo se brze bolje reorganizovali (on je otisao kod svojih u "karantin", a ja kod mojih). Epilog cele price je da sam otisla posle skolice jutros pravac kod mojih. Nisam otisla do Akse :(. Ne znam kako vi, sa bolesnom malom decom kod kuce, se ne zarazate? Svaka vam cast!

Vezano za iznet problem donjeg vesa, licno nemam problema sa istim (nosim isti broj gacica kao i pre trudnice, naravno pamucni, bez jakih guma (preferiram Bonatti, Etam ili Woman's secret (ne parim od brenda vec od kvaliteta!!!), a od ulaska u 8-mi mesec koristim iskljucivo tzv. Babeci brus (pamucni bez zica) 95C i extra mi je! Kupila sam ga u lokalnoj carapari po ceni od 750rsd-a. Inace redovno nosim 85 ili 90C ili D korpe, blago postavljene ali sa zicama (za ovaj sad, trenutno, nemam osecaj da ga uopste imam). 

Nisam ni stigla da prokomentarisem slike, extra ste mi drage moje. Svaka je lepa na svoj nacin :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.