Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Caoo! Bole,ja sam prala kad sam usla u deveti m. 

Imam neku O posteljinu , imam par sivenih ,mama mi je sila za nju. Planiram da uzmem jos jednu, videla sam na fb neke , imaju jastucice umesto ogradice,videcu... Nasla sam jos neke ali su preskupe pa sam odustala.

Ja sanjala da sam primljena na CR. 

Daco, drzi se! 

Taso,hajde u nedelju u Big ima baby fest. Za trudnice,bebe i mame. Mozda bude nekih snizenja:D

Daca87, neca79, Zone* i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@@nanchika88 ja bila u nedelju u Bigu,imaju fina snizenja,samo meni jos rano za kupovinu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne spominji mi nedeljui Big,znaci,ona guzva nenormlna i koncert...Jedva sam nasla haljinu i cipele...

 

Ovo je bas baby fest sad za vikend, ja htela da vidim sta ima^_^

Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole, rekla je vec Maki. Zaista nije zahtevna posteljina jedino je ne strpam sve zajedno u masinu, bar u mojoj nece lepo da ispere od praska kad ubacim i komplet ogradicu i jorgancic... Lako se pegla... Mi imamo sivu.

Ne znam sta da radim sa jedne strane jeste bacanje para da kupujem novu kad imam vec 2 (sasvim su dovoljne) ali opet kao nesto mi nije fer prema drugoj bebi da ona ne dobije novu :D

Daco bice sve ok, pokusaj malo da se opustis :*

Jao vidim od jutros aktivna tema pite i pituljci i sad nmg da izbacim iz glave kako bih slatko pojela neku pitu. Place mi se! :D

Bole cole i snowhite volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone, i ja cu bebi samo posteljinu i odelce za izlazak da kupim :lol:

Mesi pituuu B)

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila mi danas patronazna sestra, sve se dogovorile :babymommy:. Elem, i meni je svekrva sila 2 kom.posteljine (sve sem ogradica (toboze nije znala da i to treba), pa sad vijamo da kupimo to nakandno). Inace je jedna patrolne sape, a druga sunjer bob. Obe su nebesko plave i preslatke. Nisam znala da se mogu prati u masini.

Elem, @nanchika88, za sam da procunjamo Big-om, jos cemo se dogovoriti. S tim u vezi, koja god hoce sa nama, dobrodosla je :wub:

Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu ici sa mojima i sa cerkom, tako da mi je opusteno da se odvojim od njih, mozemo da vidimo sta ima ^_^

 

Meni je mama za O sila i ogradicu. Imam ja dva kompeta posteljine,ali bih i novu i ne bih roze :lol: Ima dve roze pa ajd npr neku tirkizno belu,sivu,krem...

neca79, Dragana88 i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E bas sam to htela da vas pitam da li moze sve to u masini zajedno ogradica i posteljina. A ono malo jastuce :huh:? Nama je rekla dr na zadnjem ultrazvuku termin 8,9 februar. Pa mi je nesto frka bolje da je operem danas :D. Inace sutra idemo na ultrazvuk pa da vidimo kad cemo i sta cemo. Ja jedva cekam pravo da vam kazem nike mi toliko frka od porodjaja, samo neka ona meni dodje:babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Peri,peri,spremaj:lol:

Bole,gde se poradjas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo gledam sta sa cim da operem:D. Iz Kruševca sam ja:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole ja sam komplet prala u masini. I malo jastuce, sad kontam nije se promenilo nista valjda za 2 god otkako smo mi kupili... Jedino eto nisam (zapravo jesam ali se ispostavilo kao neodgovarajuce :D) prala sve odjednom u masini a masina je 6kg-ska. Sad vidim da imaju drugari i u Parizu, prava spanska serija sa tom posteljinom:lol:

Jao Bole pa ti bas uskorooo:wub:

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao videla sam nju razmisljala sam da uhmem i nju kao drugu ali reko ajde sledeci put nije hitno poato smo se mnogo istrosili sada. Ali ona me je odusevila sa onim jastucetom. Moja masina je 7 kg stavila bih sve bas na ono rucno pranje za svaki slucaj, opet racunam samo ogradica i jastuce ne deluje mi previse.  Jos malooo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to mozes sigurno zajedno, ja sam i jorgancic prala sa tim<_< E nasla sam fine posteljine na fb. I pooovoooljneee. Zapravo od bukvalno istih tih materijala sam vidjala za  7000din sto je po meni previse. A ovi siju za 3500, prosto mi je neverovatno koja razlika u ceni, pa me i strah da porucim :D . Msm da se zovu decije foteljice kraljevo. Ako neko slucajno ima iskustva sa njima neka se javi :P

Dragana88 i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ih gledam vec dugo i hocu da uzmem onu sa jastucima okolo umesto ogradice. Verovatno cu odatle poruciti... Za 3500 je ekstra ponuda! Ima i na strani Minikes slicne...

Dragana88 i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogledala sam ih i ja sada. Prelepe su stvarno jos za taj novac. Nju cu kupiti taman kao drugu. Hvala vam zenske

Zone* i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro zenske :babymommy:

Kako ste?

Vec dva dana bebac se nenormalno rita,a uvece me toliko sve boli ispod stomaka,jajnici,sve da pomisljam da sam krenula da se poradjam,a tek sam usla u 28-mu nedelju,srecom sutra idem na kontrolu kod dr,a i kontrolu zbog pritiska,mada sam prestala tablete da pijem,jer mi je sad stalno ispod 120/70,regulisem ga ishranom,cak sam -1kg manje :)

Dragana88 i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro!

A moje bebe nema pa nema. Ponekad osetim kao nesto lupka malo,ali nista specijalno.Lupnula je par puta do sada. A ja je cekam svaki dan, osluskujem,a ona nista. Mora da je neka lenstinica :D

Cvrky,super za pritisak! Javi sta dr kaze!

Nema nam Dace da se javi iz bolnice!

Kako ste zene? Gde ste?

 

*Cvrky87* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nan tako je i moja beka bila mirna, slabo sam osetila, ali sad vec lupa :lol:

Ja na poslu, nekako radim ;)

*Cvrky87* i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo žene i ja da se javim... Ja isto raduckam, ponekad mi je baš teško da sedim... Moja sad lupa kao luda... Ponedak je kao divljakuša :wub: Juče smo bile na kontroli sve je u redu imamo 950grama :D prilično smo veliki i prilično napredujemo :baby: 

nanchika88, Zone*, neca79 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja na poslu... Ja sve jedva cekam jace lupkanje... Znam da sam cerku kasno osetila,oko 20.nedelje,a i sad ovu malenu cekam da jace lupne. Mozda mi je stomak prevelik :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Da vam pozelim dobar dan.

Ja svoju odavno vec osecam.Oko 16ned je prvo to bilo kao golicanje,u 17ned kao gasovi u 18 i 19 ned sve vise i jace sam je osecala.Sada sam po uz 20+1 a po poslednjeoj m 19+4.Ugkavnom je osetim uvece ili kad legnem da spavam,a posto lezem kasno bice nocna pticica izgleda :wub:

Magican osecaj :wub:

 

Izmenjeno od strane JednaHana
Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja moju osetla jos pre nedelju a sada sam 15 nedelja,sa desne strane kada legnem i primirim se uvece lupka pozadi u rebarca,nekad ne osetim pa dan dva pa me zabrine.U prosloj trudnoci nisam osetila do 19 nedelje

Vi koje radite,divim vam se,ja ionako sam kilava a kuci sam,ne bih mogla na poslu 6 sati da izdrzim pa u prevozu,pa kucne obaveze,svaka vam cast.Znam kada radis bolje se organizujes ali nekako mi je to drugo stanje samo za odmaranje i setanjeSve je do toga kako se u glavi postavis

Dragana88 i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhvati Makija virus 3 dana temp 39 i povracanje a sad suvo kaslje...a sad mene uhvati virus samo mi se slajm pravi. Sva sam malaksala. Smem bese lipu caj? Nana kamilica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E virus je bas mema ko se nije razboleo. Oko mene svi. Hvala Bogu mene nista a i m se razboleo. Ja jutros nosila briseve, pa rucak, pa kod zubara popodne i kod ginekologa posle. A jedva izdrzavam, srecom mama dosla pegla sve i cisti sada da se malo odmorim. Evo smo mi u fazi pripreme

https://imgur.com/a/7iSts

Zone*, MakiJana, Tasa021 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.