Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Dragana, mislis pojaseve? Ja sam nosila onaj kao traka na stomak, Cariwell,iz Akse. Bio mi je dobar u prvoj t, a sad jos nisam pocela...

da to :wub: hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo zeneeee :D

Evo ja napokon da se javim,da pozelim dobrodoslicu novim trudnicama:babymommy:

Bebac je superiska,raste:wub: 

Ja pijem tabletice za pritisak i ma dijeti sam do porodjaja zbog jako visokog pritiska,ali se drzim;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi vadila krv, neco? 

 

Da,da, Taso, ne bih na psihofizicku pripremu kad cu na CR ,znam sta me ceka :lol: Ajd ovo nega novorodjenceta to da se podsetim ,to mi je ok....

jesam vadila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesto nam tiho na temi. Mora da je zatisje pred buru :P

Ja ovih dana prilicno aktivna i umorna. Ali ne zalim se,  lepo spavam nocu :D  Sutra idem da radim malo, treba da skupljam podatke za izvestaje iz 2017. 

Inace sve ok, dosadno malo...na pregled tek negde oko 30.nedelje. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej! 

Ja radim, kiselina standardno muci! 

Cerka i ja setale danas dosta, bile u nabavci povrca, svega se opremile...

Koliko je ekspertnih u trudnoci-2.3?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila 2,moja dr ne salje na treci a vidim da neki rade i taj pa vrv zavisi od lekara. Inace Nan (pitala si pre neki dan)  moze u 23+ da se ide to je neko optimalno vreme da se sve vidi lepo... Jesi ti zakazala 2.eksp.?

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam,za 14.3.,tad cu biti 24+4. Vidim da na sajtu pise njihovom do 25.ned.se radi sve rekla sestri,pa sad.... Nadam se da zna:D

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi bili na pregledu... Lepo napredujemo, samo karlicno je okrenut sto me je zabrinulo malo. Ovo dvoje su vec oko 27.nedelje zauzeli lep polozaj... I lose sam spavala zbog toga, mada znam da ima jos vremena

Tasa021, nanchika88 i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opusteno @MakiJana, zauzece bebica vec poziciju kad bude bilo vreme. Zna ona to kako treba, samo uziva ovako :wub:. Pozitivno razmisljanje je pola odradjenog posla :babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opusteno @MakiJana, zauzece bebica vec poziciju kad bude bilo vreme. Zna ona to kako treba, samo uziva ovako :wub:. Pozitivno razmisljanje je pola odradjenog posla :babycrib:

Uh draga moja, nadam se... Ali velika je to vec beba za takvo okretanje.. ma kako bude..

mmaka i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Okrenuce se,Maki. Koja si ti sada nedelja? 

Jutro,zene! Spremam se na posao,pa lagano...

Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Okrenuce se,Maki. Koja si ti sada nedelja? 

Jutro,zene! Spremam se na posao,pa lagano...

30.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi vadila krv, neco? 

 

Da,da, Taso, ne bih na psihofizicku pripremu kad cu na CR ,znam sta me ceka :lol: Ajd ovo nega novorodjenceta to da se podsetim ,to mi je ok....

jesam vadila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro prelepotice!

Mene rasturaju sinusi. Puca mi glava. Nemam sline samo me boli jedna polovina glave. Prvo je desna pa sad leva. Celo i arkada i slepoocnica i iza uva. Kao i oko iza oka..i leva strana nosa. Parila se zalfijom al ne pomaze

Potterboater voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da upadnem, Maki već 30. nedelja :o uh ala leti vreme. Moja ova azdaja je dugo bila karkicno sreca okrenula se ali je bila sitna mrva mala mada sam ja imala bas mali stomak. Isto su se prvo dvoje rano namestili a treca malo kasnije. Mislim da postoje neke vezbe za okretanje a vremena ima jos. Zelim ti lagan i brz porodjaj, to ce biti ekspres em je trece pa jos za kratko vreme posle drugog samo ce da izleti :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro žene i od mene, ja cu sl.sedmice napokon na pregled, bas mi se nesto oteglo nikad docekati. 

Nas dvije same pa nam dosadno dok se ne naviknemo bez taje opet... Jedva cekamo da budeno skupa -_-

 

Potterboater voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro cure, evo i menee.

Jos se uklapamo u ritam Danijevog spavanja pa me nema. Ko bi rekao da biti mama moze u jednom trenu dovesti i do plakanja i do smijanja. Spava mi uglavnom po 2 -3 sata pa se budi, sto i nije lose. Pupak nam jos nije otpao, a kontrola tek u ponedeljak, pa sam malo zabrinuta, kud nosic jos uvijek radi svoje. Osim toga ja sam mami lijep i miran djecak.

Kako je ostala ekipa?

 

Eh mala007 kad samo pomislim da nas tata u martu opet ide na posao 1000 km daleko dođe mi da se skupim u cosak i placem.

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki, ima ona vezba ,, macina poza,, tako nesto. Mislim da je ona za okretanje bebe. Ali i ja mislim da ces amo da osetis buuum i da ce bebika da se namesti!

Neco,kad su rez?

Mala, hocete li konacno saznati pol na sledecem pregledu?

Potter, najteze je prvih par nedelja,bice sve lakse! Ima ovde dosta mama na caskanju beba do 6 m , ako zelis da caskate o malenim bebicama. Ali,ako ti je lakse, kuckaj i ovde ^_^

Potterboater i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U ponedeljak...mada mozda ne odem po njih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro buduce mame i sadasnje.Ja hvala bogu lepo spavam nego me smorise ovi stalni odlasci lekarima,svakih par dana kod lekara,te uput za laborat.,te doznake,te za lekove.E da,merili su me danas,ugojila sam se 1kg,15 nedelja uskoro.Koliko ste vi do sada u plusu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zene. Ja bolje da ti ne pricam koliko sam se ugojila ali me cudi da me niko od dr nije upozorio kao obicno. Tek sad kad sam isla za epidural da se dogovorimo pita koliko sam se ugojila i kaze pa sta si jela to i ja kad sam nabrojala pa kaze bas sve sto ne valja i sto samo goji. Pa reko sta cu a ja tako navikla oduvek tako jedem a sve nam je super i ja se tako dobro osecam. Inace pojedem jutros mandarinu i toliko me od nje kiselina ubila da sam ustala i povratila odmah nju. I pre par dana isto kad sam pojela mandarinu. Ne mogu da verujem da mi voce ne odgovara, navikao zeludac na ovu nezdravu hranu :D. Mi smo juce sve uzeli. Krevetac nam je namesten pored mame i sinoc lezim i ne verujem da ce sad tu pored mame da spava bebac mali. Lakse mi je sad sto smo vecinu kupili jer sam se bas iscimala par dana sta i kako kupiti.

 

Inace zene imate u Aksi na akciji bodice za 250 din. Prelepi su sa svakakvim natpisima a bas jeftini. Pa ko moze neka skokne. Ljubim vas sve

Dacha76, Zone* i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brunda bas sam jutros mislila na tebe. Sta si resila za Misovic hoces tamo voditi trudnocu ili u Frontu? Porodjaj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otisla kod doktorke jutros da zakazem termin za front,kad tek pocetkom meseca pustaju termine pa cu u februaru.Kod J.idem 31 januara,posle tebe.Nema mi smisla da idem u M.kad mi trudnocu vodi doktor koji radi u Frontu.

Da li ste sve prelezale varicele.Kod deteta u vrticu se pojavile,odmah sam je povukla ali sad sam na iglama naredne tri nedelje da ih nije zakacila od nekoga.Mene mama kao dete vodila kod rodbine da dobijem ali ni sestra ni je nismo dobile.Radim sa decom,pa sam cesto bila u kontaktu kada im izbiju,nisam dobila.Ne da mi mira,pa odem uradim test iz krbi,pokaze antitela,ali opet me muci pitanje sta ako ona dobije sta ce biti sa mnom.

Inace,za male boginje sam cula da u institutu lezi mnogo trudnica,neke sa tezim komplikacijama,neke ne.Te bar znam da sam prelezala a i dete vakcinisala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brunda pa vaksinisani mogu dobiti. Neka si je povukla a sto vise joj daj vit c i cedi sokove. Imunitet da ojaca sto vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nan i osetila sam kada se ovako okrenuo. Msm sada znam da je to bilo to. Za raspust :D ne prija mi odmor i eto :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.