Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Bole,ja cu uzeti Chiccov deterdzent i omeksivac^_^

Super je poroditi se na prolece. Mart,april. Al ne da mi se, samo rakove emotivne radjam

Potterboater i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mebi se bas svidja a sad ti je u Aksi na akciji da znas. Ja idem ovih dana po krevetac i kolica pa cu da dokupim i sve te stvarcice. Za kolica sam se odjednom skroz predomislila kada sam videla chicco trio sprint, bas su mi se svidela i cena je super tako da 99 % uzimamo njih. Ima li ih mozda neko?

nanchika88 i Potterboater volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

To je sistem slican Cam combi tris cini mi se. Mi smo Camova imali, na tu foru ali nisam bila zadovoljna sportskim sedistem. Kolevka je bila super. Konstrukcija onako, malo je skripala... Koja si htela kolica da kupis pre tih?

Izmenjeno od strane MakiJana
Potterboater i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A meni Cam oooodlican... Doduse, samo Pretty Cross imam,nemam kolevku,sediste... A planiram njihovo jaje da uzmem. 

Tasa je uzela neki Chicco sistem, pa ce davti kaze koji. (Sad reci da ne pamtim :P)

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cam smo bas hteli. Ali nekako mi nema neke razlike u odnosu na ova chiccova, cak mi se i vise svidela a jos i jeftinija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi bili na uz, sve je super, bebana narasla , sutra vec 10 punih nedelja:wub: Za dve nedelje prvi ekspertni i da se odlucim koji test jos da radimo, dr. mi predlaze harmony test. A ako bude uz los onda samo ac. Tako da verovatno cu tako i uraditi. 

Danas mi je ipak propisao neki lek za gorusicu pa po potrebi da uzmem, mada sad je vec za izdrzati kako je bilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda si Chiccova i bolja. Nan i meni se jako svidjaju Cam kolica ali da li je samo do tog modela ili sta nemam pojma... Inace ja obozavam da kupujem kolica :lol:

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahah Maki,ti mozes kupujem prodajem kolica da otvoris :lol:

 

Da znas :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo meee!

135gr, supet smo,sve po merama,besprekoran uz ekspertni . Pitao me je l hocu da uradim neinvazivni,ja rekoh da necu i to je to.

Devojcica smo :wub: Za 4 ned kodkod njega pa uu 24.kod dr Novakov EUZ. 

Utrogestan samo uvece i mogu da ga popijem. Oko 24.06. CR ce biti zakazan , rekoh ja da racice radjam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika čestitaaam. Samo neka sve bude uredu.

 

Ja danas čitav dan odmaram, citav dan me s vremena na vrijeme me je probadalo blizu stidne kosti, sad je učestalo, i on se dosta pomjera. :baby:  

Kako ostatak ekipe?

 

Bole ja sam se razbolila, pogotovo zadnjih mjesec dana kad sa baš prikupila sve, pošto nisam htjela ništa prije.:wub:

 

Zone*, Venera, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sjajno Nan, curicu si i zelela :babymommy:, cestitke!

Evo mene, vracam se iz skolice. Doslo nas je surnajst (milina za videti :)), pa nas je Tanja samo rasporedila u 3termina (sat ipo teorija pa onda vezbe), 2x nedeljno. Kontam da to nije strasno.

nanchika88, Zone* i Potterboater volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Bole cole:wub:

@MakiJana  uzela sam 56icu...fali mi svega ali kao sto pisah pre koji dan narocito tih bas prvih stvarcica i to ove deblje, punije stvari.... Ipak je T letnja beba :) Danas razmisljam sta da radim za jaknicu odn. Nesto za napolje jer ume maj da bude nezgodan a opet mozda ne obuce ni jednom...:rolleyes:

Inace pronasli smo i krevetic danas,  jeeej! Pocinje da se zahuktava :D Kupicemo za koju nedelju, ali odabran je :)))

Inace nista nusmo jis resili za kolica :( bas sam taj dan kada si me pitala pricala mm da cete vi blizanacka... Pametna nisam. To je super resenje ali ja sam sitna zena, T kad goram po plocicama (tipa u prodavnici) odn. gde tockovi ne slusaju bude komedija a kako cu tek sa tolikim kolicima i teretom :D

Venera, nanchika88 i Bole cole volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam ipak otisla danas kod doktora.U toku dana sam osecala napetost i dalje u donjem delu stomaka kaze materica je napeta.Dobila sam Utrogestan 2x1 do daljneg.Dobila sam brdo analiza da uradim kks,crp,biohemiju,urinolulturu,vag i cervikalni  bakterioloski bris i testove hemostaze.Sa bebom je sve ok,teski smo svega 205gr i dugi 12cm.Po uz sam 18+1 a po datumu poslenje m 17+3.Nisam je pitala za pol al sama je rekla da misli da je devojcica jer nije videla testise.Sad sam malo mirnija da nisam otisla ne bi ni znala da trebam opet Utrogestan da koristim.A ove nalaze sam radila jos u 8nedelji i nije mi reko da treba svakog meseca da ih radim,a ova doktorka kaze da trebam.

Izmenjeno od strane JednaHana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hana dobro je sto si otisla,makar si sada mirna. Ja kks,secer,urin uk i gvozdje radim jednom po trimestru,ne svaki mesec.

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Nanchika:) a jel devojcica isto u junu rodjena? Moji vole avgust:D a sinu stvarno ni velike vrucine ne smetaju..

Zone, mozda neka fleece jaknica ne mora biti bas mala, meni su te fleece najbolje za tako prelazne periode.

Zone* i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ipak otisla danas kod doktora.U toku dana sam osecala napetost i dalje u donjem delu stomaka kaze materica je napeta.Dobila sam Utrogestan 2x1 do daljneg.Dobila sam brdo analiza da uradim kks,crp,biohemiju,urinolulturu,vag i cervikalni  bakterioloski bris i testove hemostaze.Sa bebom je sve ok,teski smo svega 205gr i dugi 12cm.Po uz sam 18+1 a po datumu poslenje m 17+3.Nisam je pitala za pol al sama je rekla da misli da je devojcica jer nije videla testise.Sad sam malo mirnija da nisam otisla ne bi ni znala da trebam opet Utrogestan da koristim.A ove nalaze sam radila jos u 8nedelji i nije mi reko da treba svakog meseca da ih radim,a ova doktorka kaze da trebam.

sta su testovi hemostaze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

I mi cemo tako:baby:, mislim nikad se ne zna ali tako bi trebalo..razlika u nekoliko dana po terminu..

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@neca79, koliko ja znam to su testovi zgrusavanja krvi. Nista spektakularno. I sama ih radim na svakih par meseci, zato sto i dalje pijem jace antikoagulante (zbog m.udara).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko sam citala na netu u testove hemostaze spada vreme zgrusavanja krvi appt test i ima jos neki test.

 

Nan,cestitam devojcicu si zelela i zelja ti se ostvarila :wub:

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta su testovi hemostaze?

To je valjda aPtt i jos neki test.Tako sam procitala na netu.Znscu sutra pa cu napisati tacno sta je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sam ja radila pre CR to se secam!

Jeste Hana,ostvarila nam se zelja :wub:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Bole cole:wub:

@MakiJana  uzela sam 56icu...fali mi svega ali kao sto pisah pre koji dan narocito tih bas prvih stvarcica i to ove deblje, punije stvari.... Ipak je T letnja beba :) Danas razmisljam sta da radim za jaknicu odn. Nesto za napolje jer ume maj da bude nezgodan a opet mozda ne obuce ni jednom...:rolleyes:

Inace pronasli smo i krevetic danas,  jeeej! Pocinje da se zahuktava :D Kupicemo za koju nedelju, ali odabran je :)))

Inace nista nusmo jis resili za kolica :( bas sam taj dan kada si me pitala pricala mm da cete vi blizanacka... Pametna nisam. To je super resenje ali ja sam sitna zena, T kad goram po plocicama (tipa u prodavnici) odn. gde tockovi ne slusaju bude komedija a kako cu tek sa tolikim kolicima i teretom :D

A T ti spava u kreveticu jos? Msm sto kupujes? D je isto letnja beba ali bilo je hladnjikavo brzo. Ja sam mu duksice na kopcanje sa kapuljacom oblacila za napolje. Jaknice su mi nekako neprakticne za te malce.

i ja sam razmisljala duze za ta blizanacka, gledala, ne deluju mi velika ta Maxi Cosi sto hocu da uzmem. Opet mozda ni D nece hteti da se voza pa bzvz dam tolike pare. To cu jos sacekati dok ne uzmem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.