Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Nismo kuci :( vratila nas ponovo pedica.Kao rezultat moje slabe plodove vode poslednjih dana dijetetu je pokacen CRP na 19,ima neku infekciju.To nije tako puno al nije ni sjajno.Ja sam se bas razocarala,al najvise uplasila jer niko mi nije u pocetku nista hteo reci samo kao zbog dobra dijeteta sjedi.Prepala sam se,istresirala dok ssu mi rekli sta je ustvari u pitanju.

Joj Ummu brzo da padne crp pa da idete kuci. Ne brini, to zaista nije visoka vrednost. Ali verujem da si se prepala.

Neco moj D je avgustovska beba, veruj mi da nam je trebala odeca. Kada smo izasli on je bio malecki i onako hladnjikav, termoregulacija losa, pa sam ga oblacila. Posle je brzo jesen stigla. Videces vec kakvo ce vreme biti. Bodici nisu na odmet, uvek ih mozes ispod obuci bebi

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prepisali mu jesu ab,Gentamicin.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja cu kupovati to malo sto mi fali pred sam kraj..vecinu imam ali jedva cekam..pa kad operem se..pa zamirise na bebece joooj

Venera, Bole cole, Ummu i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ummu drži se, biće dobro.

 Cure, kako ste sta radite?

Muz i ja legli da gledamo neki film, a ja jadna ne mogu se uštimati, i taman kad se naštimam onda moram u wc, tako da sat vremena filma gledamo sat i po. Ubila sam svu romantiku.

 

Ja sam danaa nakupovala igrački plišanih, srce mi igra kad ih gledam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prepisali mu jesu ab,Gentamicin.

Moj bebac je imao crp 20, 5 dana terapija ab i 5.dan pusteni kuci. Isto mu davali sugavi gentamicin. To mi je bilo uzas! Bila sam uplasena, jer mi ga nisu donosili ni na podoj, a treci dan mi nista nisu ni rekli kako je. Nije bilo nista strasno, al verujem da se ti grozno osecas. Proci ce, samo misli, jos koji dan i svi cete se zajedno maziti. Nadam se da ti je bar drustvo u sobi ok, da lakse preguras dok ne prodje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvi,sa jednom Albankom smo u sobi,niti ona zna Makedonski niti ja Albanski.Bezveze bas.

Zao mi djece kuci,bas sam ih pozelela.I oni me traze,nadala sam se da cemo veceras svi biti zajedno ali eto.Samo da malome bude dobro pa bice .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ummu pa i nije ti toliko lose :) imas cimerku koja ti je sigurno ispricala svasta :) al nisi sigurna da tebe prica..

to je bas uzas, jer onda bolje da si sama u sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas, vratili se svako svojim obavezama, maleni opet protestuje nece u vrtic, bas mi to tesko padne..krenuo je u septembru i dugo je trajala adaptacija, tek u decembru je bilo sve ok, i sad opet ponovo;)

Neco i ostale zene kako mucnine i kiselina? Meni je malo bolje, jedem po malo vise puta,  onako suvlje stvari, nadam se da je najgore proslo..2kg sam smrsala ali doce to opet, ali kao da je donji stomak se vec napupuljio :)

Potter jos nista..ima jos vremena:P

Ummu nadam se da cete uskoro kuci,da se bate upoznaju..

 

Potterboater voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Venera evo meni se smanjuju, nisu nestale skroz. Sinoc razmisljam i shvatim da 3 dana tj noci zaspim bez rupuruta. I da izvinete kakim 10 dana najnormalnije svako jutro u 9 hahaha. Kao sad. Ishrana nista posebno izmenjena. 

Do sanas pupu da ne ureknem nemam nocne more kao pre. Verujem da je ovaj put sve ok. Jedva cekam 18ti idemo na uz. 

Krvarenja nema od NG ali cim sam aktivna boli me nisko. Onda se primirim

Venera, Maja87, mmaka i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, krajnje je vreme da promenis avatar.

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene sa kontrole. Sada smo 28+5, teski 1150gr i sve je u redu, hvala Bogu. Nego me isprepadala dr u domu zdravlja, pita da li sam radila double test, reko jesam. Dam joj rezultat kaze ona pa i nije bas najbolji. Srce mi stalo. A dr kod koga je radjen kaze da je sve super. Svi rizici su u zelenoj boji, odnosno jako nizak rizik. I kome sada verovati? Samo da nisam mirna :mellow:

Potterboater i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro cure, kako ste?

 

Venera neće još nigdje izgleda, sad miruje, samo da me nerviraa.

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene sa kontrole. Sada smo 28+5, teski 1150gr i sve je u redu, hvala Bogu. Nego me isprepadala dr u domu zdravlja, pita da li sam radila double test, reko jesam. Dam joj rezultat kaze ona pa i nije bas najbolji. Srce mi stalo. A dr kod koga je radjen kaze da je sve super. Svi rizici su u zelenoj boji, odnosno jako nizak rizik. I kome sada verovati? Samo da nisam mirna :mellow:

Mozes sada raditi tripl ako bas hoces. Mada sto doktora, sto tumacenja. A pisale smo o tome vec, statisticki test, nema veliku vrednost u stvarnoj dijagnostici.

mi danas kuci, od sutra vrtvrtic, i ja ocekujem kao Venerin mali da ce i moj D, u plakanje... Ali dobro, jos malo pa cu pporodiljsko.

Venera i Margaritta volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potterboater ne bih da te demoralisem ali bez obzira na svu moju aktivnost u 1.tr beba nije htela napolje... Nedelju dana posle vtp sam se porodila;) tako da samo ti uzivaj i cekaj da ti da znak bice to sve ok. Jel bese cekate decaka? 

Potterboater voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosledila sam u Narodni Front rezultat pa cu da vidim sta ce oni da kazu. Ne ocekujem bas da kazu da treba da se reaguje jer je nizak rizik. Mislim da mi je najbitnije da se smirim i da ne razmisljam o tome koliko je to moguce.

MakiJana, Ummu i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo,a sta je problem sa dablom? Rizici,hormoni? 

Neco,je l pijes/stavljas Utrogestan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro cure, kako ste?

 

Venera neće još nigdje izgleda, sad miruje, samo da me nerviraa.

Hoce pred kraj da se umire..ceka da prodju sva slavlja i da ima svoj dan:)

Potterboater voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

nanchika88 evo da probam da ti ubacim sliku.

fkmesm.jpg

Ne mogu da je okrenem, jbga, ali navodno je videla problem u ovom gde je oznacila olovkom 1:959

Izmenjeno od strane Maja87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neco, krajnje je vreme da promenis avatar.

Sad sam ja to htela da napisem kad iscitam sve.:lol:

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nanchika88 evo da probam da ti ubacim sliku.

fkmesm.jpg

Ne mogu da je okrenem, jbga, ali navodno je videla problem u ovom gde je oznacila olovkom 1:959

Je l ti predlagala neki neinvazivni?

Mislim,to je sve statistika. Meni je sa O bilobilo 1:650 ,sadsad 1:1050 . U fazonu je na tebi,ako hoces da ti budes mirna a ne dr.

Ja mom nosim u cetvrtak rez. Ako bude trazio tripl,uradicu ali to ce biti sve. 

Nego,je l momoguce da sam osetila bebicu? Lezala sam,O je pricala sa bebom i mazila stomak i samo lup lup. Blago,dole,creva nisu sigurno :wub:

Zone* i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malog nestašnog dječaka, ako ne budu se prevarili, pošto su naši ginekolozi ne daj Bože nikome, ako mi vjerujete da ne znam koliko je težak i dug, kaže mi doktorica ne znam ja to mila. Šta da vam pričam dalje.

 

Jutros ulazim u bebac i kad nisam srčku dobila, piše lijepo zdravo Majo još 1 dan do porođaja, pa kad prođe???:huh:

 

Ummu, Zone* i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, posto sam po tim parametrima u zelenom polju. Rekla je nije ni los a nije ni dobar, ali nista nije predlagala, samo mi vratila papir i rekla dobro. Ja sam na svoju ruku nasla vezu za Front i dala da sutra pogledaju tamo lekari, pa videcu sta kazu, a do tada necu biti ziva.

Potterboater voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne mogu ti oni reci nista specijalno. Mislim,rizik je dobat. Meni je dr rekla sada drugi put da su rizici dobri ali zbog povisenog hormona da idem ili u gen.savetovaliste ili na nipt. Nisam nista od toga uradila.

Potter a kad ti bude pisalo Uzivajte u roditeljstvu a ti jos ovde :lol:

Tasa021 i Potterboater volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malog nestašnog dječaka, ako ne budu se prevarili, pošto su naši ginekolozi ne daj Bože nikome, ako mi vjerujete da ne znam koliko je težak i dug, kaže mi doktorica ne znam ja to mila. Šta da vam pričam dalje.

 

Jutros ulazim u bebac i kad nisam srčku dobila, piše lijepo zdravo Majo još 1 dan do porođaja, pa kad prođe???:huh:

 

Za decake kazu da su lenji da izadju napolje, pa u odnosu na devojcice cesce prebace termin. Eto da te utesim :D

Potterboater voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.