Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Ne treba mi pomoc, samo Mir :rolleyes: inace sam zajebana, ne bih mogla da trpim bas nista

kao da sam ja napisala :D

Tasa021, Venera i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potter,ja sam u devetom ispucala . Sunce oko pupka :lol: Koliki mi je stomak bio i ne cudi me !

Potterboater voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Potter ,pisale su zene da su za dan dobile pred kraj, eto ja nisam a nisam se ni mazala jedino se uljanom kupkom tusiram a bilo je toliko vruce kad sam se trebala poroditi da nema sanse da bi se mogla jos i mazati. A imam po guzi iz mladosti koje se vise i ne vide, ili ih ja ne vidim:) Ti se mazi kako vec i jesi..i valda nece doci.. Ja u trudnoci dobijem divnu kozu i kosu, vec vidim nova kosa mi raste..ali mi je zato posle porodjaja pola opalo..bas je bilo bljak, svuda dlake.

Potterboater voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika jesi grdne sreće hhihihi. Šalim se, kako kažu to su uspomene na nešto lijepo.

Venera, ja samo bademovim uljem se mazala sve vrijeme, a i stomak mi je tek u 9 narastao baš, do tad nisu mi vjerovali kad im kažem 7-8 mjesec. Ulazim juče u prodavnicu kaže ona teta, još mjesec i eto bebe, reko ženo još 5 dana i eto je haah.

 

Maki divni steeee, i mnogo ti je lijepa ta trenerkaa. :wub:

nanchika88 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zgodna jedino u trudnoci :lol: ovako prilicno mrsava. Zato se navukoh na drugo stanje-_-

Potterboater voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve macka do macke , nema sta :wub:

Da vas pitam drage jel neka koristila cajeve namenjene dojiljama, jel to ista pomaze? Mislim znam da zdrava ishrana i unos dosta tecnosti pomaze stvaranje mleka ali me interesuje da li su ovi cajevi nesto bolji od obicne vode? da se ne cimam uopste oko toga, mislila sam mozda jednu kutiju uzeti u apoteci pa da isprobam kada dodje vreme za to...

neca79 i Potterboater volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve macka do macke , nema sta :wub:

Da vas pitam drage jel neka koristila cajeve namenjene dojiljama, jel to ista pomaze? Mislim znam da zdrava ishrana i unos dosta tecnosti pomaze stvaranje mleka ali me interesuje da li su ovi cajevi nesto bolji od obicne vode? da se ne cimam uopste oko toga, mislila sam mozda jednu kutiju uzeti u apoteci pa da isprobam kada dodje vreme za to...

Meni su pomagali u pocetku. Posle mi nisu trebali. Ali opet je sve individualno. Tecnost generalno pomaze

PoisonIvy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, bre zene, popih celu solju kafe, dok iscitah sve sto ste napisale :lol:.

Elem, situacija sa mm se kod mene, na kraju smirila. Isprovocirah tesku svadju, naterah ga da prica :D pre rucka. Lepo se popicili (zdravo je to kad-kad), smirili, pa rucali i pravac Aksa :). Dobih i vise nego sto sam ocekivala (bili sami, a njega grizla savest zbog svadje) :baby:. Posle trocasovne kupovine bili kod mojih na veceri, zato nisam pisala. Sad idemo na pijacu, kad se vratim, detaljnije cu o svemu. @nanchika88 prijavila sam se za predavanja. 

Srecan vam Badnji dan :D:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro cure, 

Srećan Badnji dan.

 

Ala Taso ti si pravo žensko. Ja neću da čačkam mečku volim Božić i sve oko njega, pa ćutim do posle. Jutros sam se do 3 družila sa nesanicom, pa zamislite onda kakve sam volje.

Inače kako ste, šta spremate danas?:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve macka do macke , nema sta :wub:

Da vas pitam drage jel neka koristila cajeve namenjene dojiljama, jel to ista pomaze? Mislim znam da zdrava ishrana i unos dosta tecnosti pomaze stvaranje mleka ali me interesuje da li su ovi cajevi nesto bolji od obicne vode? da se ne cimam uopste oko toga, mislila sam mozda jednu kutiju uzeti u apoteci pa da isprobam kada dodje vreme za to...

da piskavica..i posle sam pila komorac i anis ali iskljucivo sve kupljeno u zdravoj hrani. Pre toga probala sve zive gotove i nista. Piskavica zakon postadoh pkb preko noci

Zone* i PoisonIvy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenee,rodila se moja maza jutros u 4:15h.Bolovi mi krenuli oko 1h,u 3:30h stigla u porodiliste,napravila ctg,odmah na pregled otvorena deset prstiju,pravac na boks i za kratko rodio se majkin sin.

Sve u svemu,super ssm prosla,bolovi su bili mozda i veci nego u prve dvije trudnoce ali sam se zato brze otvorala i odmah rodiila.:babycrib:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo...cestitam...ohrabrim se tako da bih i ja mogla otici u porodiliste bar 8 prstiju otvorena heheh

Ummu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Ummu draga :wub: neka je ziv i zdrav :babymommy:

Ummu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas lepo na Badnji dan:wub: cestitke od srca. Da je ziv i zdrav sincic, uvek srecan kao i vi sa njim 

Ummu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ummu čestitke i od mene, nek je živ i zdrav, a i ti sa njim.:wub:

Ummu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso,posle do detalja da cujem sve!;)

Ummu,cestitam!!!

Ja ne spavam nocima,ali danju se supwr osecam! 

Hipp caj za dojilje,meni je jako ukusan. Bilo je mleka,sve super. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.