Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Hola curke.

Kod mene se peku pečenice, pa dok ja jadna ovakvka truntava napravim ručak pola dana mi bez interneta prođe. Sinoćnji drug nesanica je učinila da ustanem u 8 jutros i onda sve na vrat na nos, pitu, ribu, salatu. Crkni Majo:rolleyes: ali opet Božić :wub:

Što se pokreta tiče ja sam bila u 27 (prva mi je trudnća) nisam ih osjetila pa sam se bila prepala. Ali sitna kaže ja, i on pa nije problem. A sad se molim Bogu da prestane samo na sat vremena da normalno živim, jer kao da igra kolo. Moje torbe spremne, a ja psihički još nisam. Ps gripa me i danas evo mlati. Kako ste vi?

 

A što se tiče svađanja ja sa svojim ne pričam evo drugi dan, šta ću živce mi izvukao i sad ja neću da popustim.

 

bepce, Tasa021 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caoooo!

a ja sve cekam da mi @Tasa021 napie sta je lepo kupila u Aksi,kad ono... 

Sto se tice svadjanja, mm i ja se slabo vidjamo pa ni ne stignemo da se svadjamo posteno. Nit se ja durim, nit on. A ranije se durio za sve bukvalno. Ali s godinama popustio:lol:

Bole, mi smo samo vlika pakovanja pelena uzimali. Pampers Premium Care.

Bole cole i Potterboater volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,ja sinoc imala bolove.Onako po 4-5kontrakcija na 10min i posle pauza od pola sata do 45min cijelu noc.Jutros nista.Uradila ctg koji je kaze doktorka dobar,beba dobra a ja vidi se da nemam bolova.Evo me sad kuci,sutra ponovo na ctg i ako me ne uhvate bolovi onda u nedelju da mi indukuju porodjaj.Evo citav dan rintam po kuci ne bi li me uhvatili bolovi i opet nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Ummu meni je tako jedno vece krenulo i kad sam se najela smirilo se. sledecu noc krenule opet kontrakcije, ja opet uzmem i najedem se al nije prestalo. :D

Mani se rintanja, cuvaj energiju , trebace ti.I srecno!

Ummu voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo. Godinu i malo jace. Malo smo pre toga ziveli zajedno. Jos se prilagodjavamo jedno drugom. Sve je teze od kad sam trudna, jb ga, valjda sam manje tolerantna i ganjam sve po svom. Ima tu svega. Plivamo zasad B)

To je tako u pocetku, a bice jos svega i naci cete  svoj put ..mi smo vec dugoooo zajedno (14g) , pre se nismo ni popreko pogledali a od kako smo roditelji imam osecaj da smo se tek sad pravo upoznali..samo razgovor, razgovor, razgovor..mora se uvek naci vremena i kad ga nema..

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam izgleda urekla samu sebe.Tek sad pocinje da me muci kiselina,da mi bude muka.Probacu sa sodom pre spavanja.

Mi kad se posvadjamo posvadjamo se zbog gluposti a nastane cirkus.Nesto bas i nema razumevanja sto sam sada trudna pa da stane i smiri stvar vec se samo nastavlja i nastavlja.Oboje tvrdoglavi ne znamo da stanemo ali nekako sam naucila da ga iskuliram...ponekad.Sada vise gledam da izbegavam takve situacije jer ne bih da se stresiram bez potrebe a kad se posvadjamo ne pricamo po citav dan.I to moje cutanje ume da ga iznervira kao da je on u drugom stanju a ne ja.I da,zivimo u zajednici sa svekrvom i deverom pa cesto zbog njih precutim to sto bi inace rekla jer pred njima ne zelim da ja ispadnem ona losa a i ne volim da nas slusaju.3 god smo zajedno.Mozda se promenimo kada dodjemo u neke pametnije godine.Tek nam je 30 i 31 :D

Potterboater i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hola i od mene, eto dosla malo sebi posle onog naleta mucnine i povracanja...ne znam sta mi bilo... a doktor mi na godisnjem...kontam bebcu dobro mrda i sve je ok , dobro se osecam ali ono od pre dva dana me ubilo ali naravno reci cu doktoru, 10tog idem na kontrolu sad nije trenutno trenutno tu :(

Pa da se pohvalim, ovih dana sam isla i ganjala bebi stvari, vecinu pokupovala, deo narucila u Aksi preko neta a deo u Kidsland-u isto preko neta to ocekujem sledece nedelje da mi stigne i onda sam totalno opremljena...osim kremica za ojede i tako te raznorazne kremice za sta vec - to cu videti kakvu kozu ce bebac imati ali sve ostalo sam kupila u apoteci. Jako se radujem i samo bi pregledavala sve te stvari sto su mi trenutno na gomili u drugoj sobi :)

Sto se tice svadje, pa ne moze mm da se duri vise nego sto mogu ja da se durim hahah...zaista se retko svadjamo i prepiremo...jako se dobro razumemo i slazemo eto sad jos malo 5 godina braka a 2,5 godine se jos pre toga zabavljali. Ako se pocne duriti i ne zeli da prica, udarim kontru i ne pricam ni ja, i onda on mora da popusti jer je prvi poceo xDD 

Srecno Ummu, cekamo lepe vesti! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo 9 god zajedno, skoro 7 u braku... 

U prvoj trudnoci sam bila sva ranjiva,samo plakala,a sada se umiljavam ... Drugacije je kad imas dece , skroz je drugaciji zivot i odnos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hana znam kako ti je, ja živim sa svekrom i njegovom ženom novom (svekrva umrla prije 4 godine) i onda više ćuti i gledaj kako njima odgovara. Za sve. Ali akobogda na proljeće i mi krećemo sa kućom pa mi nekako sve nade u tome. Ne svađam se, trpim, jer vrijeme leti kao ludo. Zajednica je nešto najgore.

Sve u svemu narinta se ja danas dobro, gotovo i sa ribanjem, jos prodavnica i odmor.  Ja čitav dan sjela nisam a on od 9 jutros sjedi kod pečenica, sa dvojicom braće. Šta da vam kažem.:rolleyes:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Moj muz je divan :wub: i bas me pazi kada sam trudna, nista tesko ne da da dignem...

Sutra ulazim u 7.mesec :wub:

Izmenjeno od strane MakiJana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Mi smo bas iz tog razloga bili toliko dugo u vezi jer nisam mogla da zamislim da zivim u zajednici. Jer i kuci kod mojih oni su ziveli na prizemlju a brat i ja sami na spratu. Uvek sam volela mir i tisinu kad mi zatreba. Tako da smo mm i ja skupljali pare za nas stan i odmah krenuli da radimo na bebi i konacno je sve kako smo oduvek sanjali. I sad je sve bajno i sjajno jer je dugo iscekivano ali ipak dosta cuti zbog trudnoce. Ali da li ce i posle tako biti hmm pitam se :D

Vidite nas danas kako smo rozNe :wub:

https://imgur.com/a/dz905

Izmenjeno od strane Bole cole
Venera, Zone*, miliccam i 7 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole, mnogo ste sjatki :babymommy:

I mi zivimo sami sa nasom decicom I divno nam je.. sada trazimo vecu kucu I auto :lol: mala nam je kucica, 70 kvadrata, decija soba je jako mala, nema sanse njih troje da stanu, a ja razmisljam I o cetvrtom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole mnooooogo ste lijepi. 

I mnooogo si zgodna:baby:

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvaalaaa  ali zgodna nisam bas mada vecina kaze nisi se puno ugojila super si, a ja 25 kg evo 100 kg smo sad :huh: niko mi ne veruje

ma kakvih 100kg, macka i po sto kazu ma sa sve tibicom i bebicom hehe <3 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole, mackice! :wub:

Ja zivim u zajednici od udaje do proleca jos. Na picetku je bilo zategnuto,sad me svi slusaju:lol:

Meni znaci pomoc jako,inamo svoj sprat,niko mi se ne mesa u vaspitanje. Naravno da posizim nekada ali posto puno radim,ni ne stignem da se iznerviram:lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam fleksibilna,a mir imam, zaista. Puno su mi pomogli jer mi cuvaju dete godinama, bez da uce pogresnim stvarima. Od ishrane do svega ostalog. 

Ali od aprila smo sami, oni su odlucili da se sele u stan da bismo mi bili sami :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nan super je jer si imala pomoc bas kad ti je bila najpotrebnija. Ali opet jos bolje sto su razumni i ipak otisli sad da uzivate sa decicom. Ja sam iz tog razloga uzela stan na 5 min od mojih. Opet su tu sta god zatreba a ipak smo sami. Ne kazem, ume i zajednica da bude ok ali ako su ljudi ok sto je danas retko

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole bas si slatka, pa gde tolike kile, ne mogu da verujem, koliko si visoka jer ne deluje nesto previse..

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

173cm. Uvek sam imala vise nego sto sam izgledala :D ali ovo je sad haos kad videh nisam ni sanjala da cu da doguram do stotke :D

Tasa021 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam fleksibilna,a mir imam, zaista. Puno su mi pomogli jer mi cuvaju dete godinama, bez da uce pogresnim stvarima. Od ishrane do svega ostalog. 

Ali od aprila smo sami, oni su odlucili da se sele u stan da bismo mi bili sami :lol:

To su razumni roditelji, svak im cast, malo je takvih! 

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ummu srecno :wub:

Mm i ja se dosta cesto svadjamo, ali sreca pa on ne voli da se cuti. Ja sam u stanju da danima ne pricam sa njim, a on jedva izdrzi pola sata i onda bez obzira da li je kriv ili ne pocne da se umiljava. A ja koristim, jelte :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, htjela sam vas pitati kakvo je stanje kod vas bilo sa strijama, ja nemam ništa ni po stomaku ni nogama, ali me zabrinula sestra u domu zdravlja da se na porodu mogu javiti ili čak posle. Je li imala koja iskustva sa tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.