Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

24. Al mm 35:lol:

Ma kakvi,pa instinkt je to...

Ma nekako se i ja uzdam u svoj insekt.:D

Slavite li gdje?

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nigde :lol:. Dosli nam moji u goste :wub:

Potterboater voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi nigde :lol:. Dosli nam moji u goste :wub:

hahaha mi smo otisli mojima u goste :D:baby:

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je ista procedura posle porodjaja,koju god da izaberes varijantu. Dojis 2.dan (ne racunajuci dan operacije), cak sam ja ustala pre cimerki posle spinala. To je jako jako individualno. 

Meni mleko krenulo bas taj dan kad su krenuli podoji . Taso,ako svekrva ima nekog za laktaciju,obavezno da ti posalje nekog d ti pokaze kako da se cedis jer je to u stvari najgori deo Betanije, sestre za laktaciju... Ili neka ti neko pokaze pre, jer na njih ne mozes bas da se oslonis...

Meni su bebu doneli na podoj 20 minuta posle operacije.Cim su me prebacili iz sale u sobu za oporavak.I naravno moja draga cerkica me je odmah ukakila (mekonijum).Sve to zavisi od zemlje gde se poradjas i naravno od porodilista.I ovde nije svuda isto.A ja sam trazila spinal jer imas ,bar ovde, mogucnost odmah da dojis,a posle totalne mozes tek posle 2 dana.Ako se pocne sa dojenjem sto pre,pre ce krenuti mleko.Meni je mleko krenulo vec treceg dana posle cqrskog.

Potterboater i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecna Nova drage moje,zelim vam lagane trudnoce i porodjaje i da uzivate sa vasim malisanima i vasim porodicama.

Sve najlepse :babycrib::baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srećna Nova i od mene drage moje trudnice :baby:. Da nas ove godine bude mnooooogo više da pojačamo malo ovaj naš natalitet :babycrib:!
A, svima želim "školsku" i bezbrižnu trudnoću, lak i brz porođaj i zdrave bebice :angel:

Ove godine želim vam svima od srca da se ostvare svi snovi, more obilja, mira i mudrosti :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Curke, vi kao iskusnije predložite mi neko rješenje. Vučem neku gripu već danima, ali danas je najgore čini mi se, temperature nemam, ali sam od jutros 600 puta kihnula, glava mi se raspada, a sinusi još gori. Popila nekad jutros oko 5 lekadol, to mi je propisao neurolog, posto u prva 3 mjeseca trudnoće me glava ubijala. E sad ne smijem otići do hitne bojim se da me ne upute u bolnicu, 11.1 mi je termin. Čaja popila 3 litre, ali nema nekog učinka. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecna vam nova 2018!

Bas jutros razmisljam stigla godina moje bebane, sledecu godinu cekamo nas cetvero:baby::wub:

Dacha76, Dragana88 i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venera,i ja sam na to pomislila! Godina nasih beba!

Potter, pa ne znam sta da ti kazem. Mozda da cistis nos,lezis, pijes cajeve,limun, uzmi Paracetamol ako te bas glava jako boli... Blizu si termina, ne znam...

Potterboater, Venera i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage trudnice sretna vam nova godina,da trudnoca prodje sto bezbriznije,porodjaj sto lakse moze i da se bebice rode zive i zdrave.A sledecu novu godinu ako Bog da da slavimo u pojacanom sastavu:wub:

Venera, Dacha76 i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Curke, vi kao iskusnije predložite mi neko rješenje. Vučem neku gripu već danima, ali danas je najgore čini mi se, temperature nemam, ali sam od jutros 600 puta kihnula, glava mi se raspada, a sinusi još gori. Popila nekad jutros oko 5 lekadol, to mi je propisao neurolog, posto u prva 3 mjeseca trudnoće me glava ubijala. E sad ne smijem otići do hitne bojim se da me ne upute u bolnicu, 11.1 mi je termin. Čaja popila 3 litre, ali nema nekog učinka. :(

Idi ti do Dr bolje.. blizu ti je termin, neka pogledaju i bebicu za svaki sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Curke, vi kao iskusnije predložite mi neko rješenje. Vučem neku gripu već danima, ali danas je najgore čini mi se, temperature nemam, ali sam od jutros 600 puta kihnula, glava mi se raspada, a sinusi još gori. Popila nekad jutros oko 5 lekadol, to mi je propisao neurolog, posto u prva 3 mjeseca trudnoće me glava ubijala. E sad ne smijem otići do hitne bojim se da me ne upute u bolnicu, 11.1 mi je termin. Čaja popila 3 litre, ali nema nekog učinka. :(

Znas sta ja uzimam za imunitet? Mesavinu djumbira, belog luka i meda. Svaki dan po 1-2 kasicice. Probaj

Potterboater i Dacha76 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecna nova godina drage moje, i dragi bebci u tibicama....da mi svi zajedno budete zdravi, srecni i namejani <3 <3 <3

 

 

Dacha76, Venera i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MakiJana Znaš da sam se spremila, pa otiću do hitne ako ovako ostane, pijem i limunadu i čaj naizmjenično, koristila onaj sprej za sinuse, ali ne popušta kihanje. :o

E vidis Taso to ću napraviti pa od sutra početi, sva sam neka nikakva, moj imunitet i ja.:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nanchika koji si mjesec, imaš li još dugo mučiti muku sa kiselinom?:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek usla u 4.

Pojela sam kokica malo pa je koliko toliko bolje...

Kako si ti ? 

Dacha76 i Potterboater volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Znas sta ja uzimam za imunitet? Mesavinu djumbira, belog luka i meda. Svaki dan po 1-2 kasicice. Probaj

Ovo je moj lek za sve ili kad grlo boli med/djumbir..pomaze za kratko vreme.

 

Dacha76 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.