Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Brunda lepo ime za devojcicu, jos stize u julu,a lepo mi je i Julijana..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja baka se zove Julijana:wub:

Ja nisam gledala sta ima od svetaca tu oko termina, osim VIdovdana... 

Maki, kakav odnos imaju deca, jer je razlika dosta veika? Kako je ona reagovala na brata? je l htela da bude ukljucena u sve? 

E,da, ti danas kod dr-a?

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja baka se zove Julijana:wub:

Ja nisam gledala sta ima od svetaca tu oko termina, osim VIdovdana... 

Maki, kakav odnos imaju deca, jer je razlika dosta veika? Kako je ona reagovala na brata? je l htela da bude ukljucena u sve? 

E,da, ti danas kod dr-a?

Danas kontrola :D

Sada imaju super odnos, ona ga pazi i poigra se sa njim, pomoc mi je velika.. u pocetku je bilo ljubomore a i bio joj je dosadan, beba :lol: 

nanchika88 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O je odusevljena jer cemo imati bebu,neprestano prica o tome. Drugarica ima bebu i ona je u stanju satima sa njom da bude  pazi itd. Zanima me kako ce kada dodje beba. Nekad me pita koliko cu voleti bebu itd. 

Da nam se javis posle kontrole :D

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro! Evo ja doruckujem na poslu...Bogami kod nas mraz ne popusta...

Maki, kako su deca?

Dragana, ja jos ne znam pol. U opticaju imam Mila za devojcicu, a nesto mi se vrzma Milos za decaka iako mi to ime nikad nije bilo nesto specijalno... Muska imena su mi bas problem.... POsto zelimo da damo po mm-ovim roditeljima, modifikovne verzije imena. 

Tvoja beba?

Milica :D 

Venera, MakiJana i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole niko od nas nema višak para, ali za takve stvari ne treba ni razmišljati da li se ima ili nema... Kod meneje bio rizik jako mali, doktor je predlagao amnio ja nisam bila za to... osetila sam da je sve u redu i nisam imala višak para pa sam se ipak odlučila da idem da radim... ne treba misliti na najgore... u trudnoći treba da se uživa... Ali bilo je ili odraditi i ostatak trudnoće lepo provesti bez razmišljanja ili celu trudnoću biti u neizvesnosti... nije ni to najgore, najgore je nedaj Bože da na kraju ne bude kako treba i zbog para hiljada dinara može život da se promeni naopačke... ^_^

normalno taman posla da na to treba gledati tako. I ja bih postupila tako da je bio bilo kakav rizikbi normalno da bih radila. Ali rizika nije bilo i vodila sam se time da je sve dobro. Sada u osmom mesecu tek ne razmisljam negativno i samo cekam bebca. Niko iz okoline mi nike ni predlagao nesto od toga kao ni doktor rako da nisam ni razmisljala. Tek sada ovde vidim da vecina vas radi i naravno nemam nista protiv, naprotiv i treba. A sto se tice imena m je izrazio zelju da bude Tea jer nam je prezime dugacko tako da se nisam bunila. Mada meni je nekako bilo lepo Lorena

Dragana88 i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos malooo. Gledala polako da se pripremam mada jos nisam kupila nista. Krecem ovih dana. Necemo da preteramo. Krevetac za sobu i tako to za bolnicu a za ostalo cemo lako posle :rolleyes:

Dragana88 i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi izabrala vec nesto- kolica,krevetic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suzila sam izbor na 2-3 tako da kad odemo samo da se odlucimo. Uglavnom slicno je sve. Razmisljam jos za boju mislila sam belo sivo nesto neutralno a sada se mesto premisljam za neku zensku bojicu. Inace tesko se odlucujem vaga sta cu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O je odusevljena jer cemo imati bebu,neprestano prica o tome. Drugarica ima bebu i ona je u stanju satima sa njom da bude  pazi itd. Zanima me kako ce kada dodje beba. Nekad me pita koliko cu voleti bebu itd. 

Da nam se javis posle kontrole :D

i J je bila odusevljena dok beba nije stigla. Onda je pocela ljubomora i njeno ignorisanje Bebe... ali proslo je to za mesec, dva...

javicu se naravno :lol:

Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suzila sam izbor na 2-3 tako da kad odemo samo da se odlucimo. Uglavnom slicno je sve. Razmisljam jos za boju mislila sam belo sivo nesto neutralno a sada se mesto premisljam za neku zensku bojicu. Inace tesko se odlucujem vaga sta cu :D

Tako sam ja gledala za cerku krem kolica i odemo u prodavnicu i mm kaze-uzimamo prljavo roza. Tako da sada imamo zenska kolica :D

Joj,Maki,verujem da ce biti svega!

Bole cole i Dragana88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rucali smo i legla sam sa D, zaspala naravno... i sada mi je tako muka, fuj...

za J sam imala svetlo plava kolica, a za D prvo kupila Cam teget sistem, pa nisam bila zadovoljna i prodala pa mu kupila bez neka. Ta cu i za bebca koristiti. Mogu da budu kolevka a i da se transformisu u sportsko sediste 

Dragana88 i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je decak mislim da cu uzeti neka teget ili tako neka sportska samo i jaje nam yreba novo. Pa ako mogu jaje na O kolica,to bi bilo extra.

Maki,sta je bila zamerka za Cam sistem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ja sam bas spazila Cam siva 3 u 1 ona. Ipak ne m?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo Cam kolica ali bez autosedista i nosiljke i preeezadovoljna sam bila. Zimska navlaka,laka,lako se sklapaju,dtndali smo ih 3 godine po nasem drndavom trotoaru;)

Uzecu sigurno njihovo sediste i sportska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pocela da skripe posle nedelju dana, kolevka divna, ali ono sediste drugo neudobno skroz, trazi da ti pokazu, rukom osetis konstrukciju. Kako bebi moze biti udobno. A jos je i D bio krupan, u skafanderu ga nisam mogla ugurati u to sediste, usko je jako. Nama prosto nije odgovaralo, mada dosta njih ih hvali..

http://www.juniorshop.rs/oprema-za-bebe/bertoni-kolica-aurora-(air-tires)-grey-paris-kolica-za-bebe-juniorshop.html#&panel1-1 posle smo ova uzeli i bas sam zadovoljna. Gume su na naduvavanje, udobna sure, amortizeri fantasticni

Izmenjeno od strane MakiJana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo kilica od cerke,crvena su pa mogu za oba pola ali jaje moramo kupiti i vec gldam cene,ma bas su skupa,a tako se kratko koristi.Sediste se duze mnogo koristi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo kilica od cerke,crvena su pa mogu za oba pola ali jaje moramo kupiti i vec gldam cene,ma bas su skupa,a tako se kratko koristi.Sediste se duze mnogo koristi

Mi smo jaje koristili do godinu dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam gledala nesto slicno  kao ova bertoni, chicco urban... Mada jos nzm ni da li cemo kupovati nova. Maki da li na ova kolica moze da se prikaci onaj nastavaj za stojanje? Tako se bojim tih scena jer je T jos mali pa da ce mi u sred setnje zeleti da ga nosim... Par nasih prijatelja ima Cam kolica ali sam primetila da su razliciti modeli pa mozda otuda razlika u iskustvima...

I mi smo jaje koristili godinu dana :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam gledala nesto slicno  kao ova bertoni, chicco urban... Mada jos nzm ni da li cemo kupovati nova. Maki da li na ova kolica moze da se prikaci onaj nastavaj za stojanje? Tako se bojim tih scena jer je T jos mali pa da ce mi u sred setnje zeleti da ga nosim... Par nasih prijatelja ima Cam kolica ali sam primetila da su razliciti modeli pa mozda otuda razlika u iskustvima...

I mi smo jaje koristili godinu dana :) 

E nemam pojma za nastavak. Ja planiram bebca u nosiljku a D u kolica ako bas bude trazio... Mada sada vec dugo ne koristimo kolica. Da Zone, to je taj fazon kao urban. Dobijes i adaptere da mozes as na njih da stavis. Materijal je jako lep. Mi bez imamo. Lako se sklapaju jedino su velika pa u gepeku knap mesta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo jaje koristili i duze, O je bila niska, da tak kazem, a i sada je ^_^ Sigurno preko godine, ma ako ne i godinu i po . Znam da mi se drugarica smejala^_^

Ne bih kupovala cela kolica samo zbog boje, videcu jos...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za gepek ne brinem... U pikasa moraju da stanu kako god:lol:

A ok je ta varijanta nosiljka+ kolica, ako od kuce kreces sa kolicima sta ako krenes bez jer hoce da seta odmaknes par km i onda on hoce da se nosi? Msm pitam jer jos nisam bila u takvim situacijamaB) nemam pojma sta da ocekujem. Mi na dalje ne idemo bez kolica jos, jedino ako u nasoj ulici setamo a i tad nekad trazi da ga nosim.

Sad sam skontala da nisam u odgovarajucem podforumu ali valjda nece clanice zameriti... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nosiljku stavim dole u kolica pa budem spremna. Kolevka se lako transformise u sedeci i to mi nije problem. Ali ajd videcemo kako ce biti u praksi :D

Bila na pregledu. Bebac super hvala Bogu, 585 gr. Ima duge noge kaze Dr :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maneken u najavi;) super za bwbana:)

Koju nosiljku planiras za bebu? Mi imamo MT, ali iskreno mi se nije bas svideo. Ok radii posao od 4.mesecao, ali.. Sad za bebu planiram elasticnu, mada me marame jako vuku pa se jos  ne odlucujem def. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.