Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Tako sam i ja u prvoj,razmisljala o drugom i bas sam brzo resila:D

Taso,sta n radis?

E u prvoj nisam o drugom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ti nama pisi kako si , sta imas novo itd ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bojim se da je kod mene stanje standardno odlicno :). Sutra idem da zatvorim bolovanje, pa me cekaju sednice od petka i cele sl.nedelje. I takoc...

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka je kod tebe tako dosadna trudnoca i neka bude takva do kraja;) 

Mene kiselina ubija, najela sam se pecenih paprika ....B) I mislim sta bih jos mogla jesti kad dodjem kuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ja paprike nikako ne mogu,odmah povratim i kada nisam trudna a kamoli sad.mene inace bas muce ove mucnine pogotovo uvece,jedino pozitivno je sto sam smrsala 1kg od pocetka,jer sam ionako usla sa viskom kg u ovu trudnocu.

Ja sam odbila razgovor sa geneticarom kada su mi zakazali jer nisam htele da ih cekam dva sata i rekla da hocu prvo na double pa onda dalje ako nesto ne valja.Upisase me tamo kao da sam prekrsilac nekih prava sto nisam sacekala razgovor sa geneticarem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ja paprike nikako ne mogu,odmah povratim i kada nisam trudna a kamoli sad.mene inace bas muce ove mucnine pogotovo uvece,jedino pozitivno je sto sam smrsala 1kg od pocetka,jer sam ionako usla sa viskom kg u ovu trudnocu.

Ja sam odbila razgovor sa geneticarom kada su mi zakazali jer nisam htele da ih cekam dva sata i rekla da hocu prvo na double pa onda dalje ako nesto ne valja.Upisase me tamo kao da sam prekrsilac nekih prava sto nisam sacekala razgovor sa geneticarem.

gde vodis trudnocu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pola pola.idem kod jurisica i u front drzavno.genetsko sam imala zakazano na institutu za majku i dete.Imam 10 januara double pa cemo videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam danas kod jurisica zakazala ekspertski u 12oj nedelji i ako bude sve ok razmisljam da na licu mesta uradim cupice. koja si ti nedelja? dve ispred mene? 

jel za front imas uput ili imas nekoga? mene smara to sa uputima svaki put..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod njega u 8 nedelji i rekao je da nema potrebe za amnio s obzirom da ima 34 god. jeste ja sam deseta nedelja.Ja cu prvo da sacekam double rezultate pa cu kod njega posle da radi experstski,ne bih placala double kad mogu drzavno.Pa uput dobijes prvi put za bolnicu i vazi ti sest meseci.Jos nisam bila kod odredjenog lekara,ne znam ni kako se zvala doktorka koja me je pregledala prosli put.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel ides u ambulante desno kod kartoteke? Znam za uput nego kao da mi zakaze dabl kaze nema slobodno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosli put sam bila za vikend jer mi je bilo hitno zbog krvarenja a sledeci put cu verovatno desno mada kad vidim koliko zena ceka tamo smuci mi se,dodje mi da se vratim u Misovic,tamo te bar prime brzo ali hqjde kao racunam u frontu su bolji lekari.Nisam ni pokusavala da zakazem double u frontu vec sam otisla kod mog ginekologa u dz i rekla da mi napise uput za institut jer su tamo mnogo brzi.Otisla sam na to svetoveliste i posto sam rekla da hocu prvo double,sisla sprat ispod i zakazali mi za 13 nedelju.Probaj da zakazes u institutu,pitaj za uput ginekologa nije ti jos kasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosli put sam bila za vikend jer mi je bilo hitno zbog krvarenja a sledeci put cu verovatno desno mada kad vidim koliko zena ceka tamo smuci mi se,dodje mi da se vratim u Misovic,tamo te bar prime brzo ali hqjde kao racunam u frontu su bolji lekari.Nisam ni pokusavala da zakazem double u frontu vec sam otisla kod mog ginekologa u dz i rekla da mi napise uput za institut jer su tamo mnogo brzi.Otisla sam na to svetoveliste i posto sam rekla da hocu prvo double,sisla sprat ispod i zakazali mi za 13 nedelju.Probaj da zakazes u institutu,pitaj za uput ginekologa nije ti jos kasno.

hha ti i ja smo na istoj putanji. Iskopala sam vezu kod Antica da idem u Misovic. Znas kad nisam pametna posle svega gde da idem i kome svoje dete i telo da poverim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to je super,on je dobar lekar.Prosli put sam se porodila u Misovicu,bez ikakve veze i zadovoljna sam ali s obzirom na spontani pre tri meseca racunam da mi je front bolja opcija za neke probleme a i J. radi tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel uspes kod njega da zakazes u frontu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam jos pokusala.Ne znam,jel se ceka dugo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znam da je statistika ali kada mi dr kaze sve je super, ne bi nista radila da je na mom mestu tek sam postala pozitivna i verujem da je sve kako treba. Samo pomislim sta su radili i nasi roditelji i svi oko mene bas niko nije radio nista pa su svi hvala Bogu rodili zdravu decu. Da imam visak para naravno da bih radila ali upravo sam kupila stan i sve do dinara ulozila i sad jos da placam razne testove a osecam da je sve kako treba mislim da nema potrebe. Ali opet naravno kad ima razlog bolje proveriti

Bole niko od nas nema višak para, ali za takve stvari ne treba ni razmišljati da li se ima ili nema... Kod meneje bio rizik jako mali, doktor je predlagao amnio ja nisam bila za to... osetila sam da je sve u redu i nisam imala višak para pa sam se ipak odlučila da idem da radim... ne treba misliti na najgore... u trudnoći treba da se uživa... Ali bilo je ili odraditi i ostatak trudnoće lepo provesti bez razmišljanja ili celu trudnoću biti u neizvesnosti... nije ni to najgore, najgore je nedaj Bože da na kraju ne bude kako treba i zbog para hiljada dinara može život da se promeni naopačke... ^_^

Venera i neca79 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste trudnice? Ja kod kuce jos danas i sutra sa klincima. Od ponedeljka radim opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nešto smrznuto danas :P Ja evo radim... Ima još da se gilja... Zene nisam vas pitala jeste li smislili imena za vase bebce? :babycrib:

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nešto smrznuto danas :P Ja evo radim... Ima još da se gilja... Zene nisam vas pitala jeste li smislili imena za vase bebce? :babycrib:

Pisalo se o tome :D nas decko ce biti Aleksa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro! Evo ja doruckujem na poslu...Bogami kod nas mraz ne popusta...

Maki, kako su deca?

Dragana, ja jos ne znam pol. U opticaju imam Mila za devojcicu, a nesto mi se vrzma Milos za decaka iako mi to ime nikad nije bilo nesto specijalno... Muska imena su mi bas problem.... POsto zelimo da damo po mm-ovim roditeljima, modifikovne verzije imena. 

Tvoja beba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas bio prvi uz, sve je super za sedmu nedelju, srculence kuca samo tako:wub: bas sam raznezila, stalno gledam uz slicicu. A toliko mi je muka ovih dana, jedva dan izdrzavam sto od mucnine sto od pospanosti..a prehladjeni smo svi malo.. Budem gladna a kad jedem jos gore, najbolje samo neko slano pecivo i vode..udavih sad..

Jos nisam odlucila koji test i sta da radim, imam osecaj da je sve u redu ali opet lepo je biti siguran. 

Tasa021, mala007, Zone* i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super,Venera!:baby:

Polako, imas vremena do testova^_^  Je l povracas ili ti je samo muka?

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Jao ja sinoc sanjala da sam rodila decaka i placem ko kisa i kazem:necu decaka hocu devojcicu,ha ha,sta ti je podsvest.

Mi se dogovorili ako bude zensk bira muz a s obzirom da je u julu bice Julija kaze on. Ako bude musko odlucujem ja a Simeon mi nekako lepo zvuci. Mada ako se rodi na neki praznik tipa Petrovdan ili slicno ja bih dala po svecu jer mislim da ipak ima razlog kada se dete rodi bas na veci praznik.

Izmenjeno od strane Brunda
mala007, Venera i Dragana88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Nan dobro su, poceli ab da deluju pa luduju po kuci..

Moj termin je negde oko Uskrsa koliko videh.. 

Venera divno za srculence, ja danas na kontrolu, bas sam uzbudjena :rolleyes:

Izmenjeno od strane MakiJana
Zone* i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super,Venera!:baby:

Polako, imas vremena do testova^_^  Je l povracas ili ti je samo muka?

Samo mucnine, i vise  osecaj da cu povratiti, tako mi je bilo i prosli put do petog meseca pa sam sve mislila da ce me ovaj put zaobici. Pijem neki caj za probavu i on mi malo smiri zeludac, a sto mi mirisi smetaju grrrr...imam osecaj da svi nose kilu parfema na sebi:lol:

Dragana88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.