Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Zone,ja pijem nanu. 

Joj jrdva cekam da mene sutka :wub:

Taso,bravo,na super si putu !

Zone* i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naja zao mi je :(

Preporucujem knjigu Nezne godine (Babyjahre) Remo H. Largo , meni je ta knjiga prava orijentacija.

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste na kraju nasle trudnicke farke dobre? H&m? Waikiki?

Taso,ti si bese govorila da ti trebaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uzela u H&M i meni su odlicne, uzela sam one za 3200 jefitnija varijanta, jeste da nisu neke debele ali hajde moze neke hulahopkice ispod i eto. Mislim da ni necu uzimati nista vise sto se tice trudnickih stvari, radim od kuce a i ne cunjam nesto posebno van kuce. Necu bezveze da bacam pare na to kad kuci nosim obicne rastegljive helanke. Cuvam novce za bebisine stvari :) <3

nanchika88 i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Crne farke u hm-u su mi sjajne :rolleyes: rastegljive prilicno a super stoje.. mada sad vec najcesce nosim haljine i deblje carape.. to mi je najudobnije

mala007, Tasa021 i nanchika88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste na kraju nasle trudnicke farke dobre? H&m? Waikiki?

Taso,ti si bese govorila da ti trebaju...

Nadjoh pre neku nedelju u C&A u Mercatoru. Mada imam i jedne (za manju trudnocu-te me vec zuljalju :babymommy:) H&M, uhvatila sam ih na snizenju-oko 2000su bile. Imas i u Waikikiju celu kolekciju za trudnice, relativno su jeftine bile farke,  ali meni su bile preuske.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha. Pogledacu prvo u Waikikiju i H&m-u. inace nosim vel.34-36 pa kontam da cu moci da udjem. Ne daje mi se 5000 na farke,nosucu ih par meseci. Sve iz prosle trudnoce mi je kod drugarice pa nikako da uzmem... A radim do kraja pa moram farke da imam... A nemam haljina i to me sada ubija!

Hvala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Aha. Pogledacu prvo u Waikikiju i H&m-u. inace nosim vel.34-36 pa kontam da cu moci da udjem. Ne daje mi se 5000 na farke,nosucu ih par meseci. Sve iz prosle trudnoce mi je kod drugarice pa nikako da uzmem... A radim do kraja pa moram farke da imam... A nemam haljina i to me sada ubija!

Hvala :wub:

Hoces sigurno :). Inace nosim 40/42, visoka sam 1,82cm, sto ce reci gabaritna zena :lol:. Ni ja ne patim od toga da bacam besnosne pare na odecu. Ni sad, ni ranije, zato su mi i ormani prepuni :lol:

Izmenjeno od strane Tasa021
nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok za obucu,jaknu itd ali aad za farke ili dzemper da dam preko 3,4 hiljade,nema sanse. U Waikikiju za decu moze svega da se nadje. Ne znam je l oni imaju bebeci deo... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je... Cizme, kaputi i torbe na to troskarim, na ostalo ne...

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja bas tebe,Taso,zamisljala kao malenu zenu :lol:

A Poison kao visoku.

A ja sam 166 cm , gde ces manje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha, vica :lol:. Visoka sam 1,82cm inace imam oko 72kg. Sad sam, naravno, mnooogo teza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzela farke u H&M -u,tanje su nego one od 5000 ali ve da se nose do leta!

U waikikiju ni jedan par trudnickih farki nije ostao... Ali sam smeknula grudnjake za dojilje, to uzimam sledeci put sigirno. 

Najbolje je da sam se razbila u McDonaldsu:lol:

PoisonIvy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko su? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3199 farke. Grudnjaci 1600.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za dojenje? U Aksi su oko 3000 :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,da,skida se onaj deo . Ceo taj deo kod lifta je pun gtudnjaka i svi su za dojenje skoro. Ima sa ili bez zice,ma da biras ... Pogledaj kad budes isla.

A drugarica mi kaze da su joj se najbolje pokazali neki iz neke radnje u Hadzi Ruvimove . kaze prejeftini a najbolji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene u ulici? Tesko da ima tu gde <_<. Znaci, najpre u Waikiki :). Hvala na savetu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi kaze mm da ima u carapari u H. Ruvimovoj :huh:. Bas cu sutra otici da vidim, pa javljam

nanchika88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene tu sam... Spremam se za slavu pa sam ceo vikend u ludilu... Moja curica se ponekad malo ritne i to kad sam ja bas mirna,a to je bas retko :rolleyes:

Ja sam kupovala farke na gumu za malo manju trudnocu u c&a za 1000 i meni su skroz ok...

I ja sam vam gabaritna zena :rolleyes: @Tasa021

nanchika88 i mala007 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene u ulici? Tesko da ima tu gde <_<. Znaci, najpre u Waikiki :). Hvala na savetu :P

ne ne,uu H&M -u sam videla.

U W.nema nista.

U CA nikad ne odem zaboravim!

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E vidis dobro kazes moracu i ja nabaviti te grudnjake, skoknucu do H&M da ih pogledam prosli put sam uletela samo da vidim sta imaju od farki pa nisam obracala paznju na ostalo :) mada kontam kakva sam, posto necu odmah cunjati nigde sa bebcem nece mi ni trebati grudnjaci, ako nadjem bez zice ok ali sa zicom tesko...smetaju mi sada u trudnoci a mogu misliti kad nadodje mleko uff icicu ko od majke rodjena po kuci haha xD ma videcemo uostalom.

A Nanchi nisam ja nesto extra visoka, 172cm...62kg imala pre trudnoce ehhh nadam se da cu vratiti tu kilazu il mozda cak da sidjem na 60 bilo bi idealno. Realno ja sam imala problema sa kg dok sam mladja bila pa sam uspela skinuti tonu samokontrolom i rigoroznim rezimom koji sam sama sebi zacrtala. Toliko da me ljudi nisu vise prepoznavali. Bila bucka pre...Kontam necu odmah moci zbog dojenja ali bice to ok vremenom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pametna knjiga za mamu i tatu ima u pdfu, ne mogu da nadjem te knjige, zaturila sam negde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taso,butik Klara preko puta apoteke Jankovic,blize kruznom toku. Sad mi rece drugarica. A tebi,ako je blizu,izvidi,pa javi ;)

Poison,nemam pojma otkud mi to za visinu. Joj,zene,za par m od porodjaja bicete mrsavije nego pre trudnoce. Ja sam bila kostur,kad se setim...

Mislim,ja sam cerku dojila dugo pa me svejedno kacio posao,idemo negde,otkud znam,meni su se od zica zapusavali kanali i cuda pa sam zato sad u opsesivnoj potrazi svega sto bi mi pomoglo da neke probleme koje sam inala sa njom preduhitrim:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E vidis dobro kazes moracu i ja nabaviti te grudnjake, skoknucu do H&M da ih pogledam prosli put sam uletela samo da vidim sta imaju od farki pa nisam obracala paznju na ostalo :) mada kontam kakva sam, posto necu odmah cunjati nigde sa bebcem nece mi ni trebati grudnjaci, ako nadjem bez zice ok ali sa zicom tesko...smetaju mi sada u trudnoci a mogu misliti kad nadodje mleko uff icicu ko od majke rodjena po kuci haha xD ma videcemo uostalom.

A Nanchi nisam ja nesto extra visoka, 172cm...62kg imala pre trudnoce ehhh nadam se da cu vratiti tu kilazu il mozda cak da sidjem na 60 bilo bi idealno. Realno ja sam imala problema sa kg dok sam mladja bila pa sam uspela skinuti tonu samokontrolom i rigoroznim rezimom koji sam sama sebi zacrtala. Toliko da me ljudi nisu vise prepoznavali. Bila bucka pre...Kontam necu odmah moci zbog dojenja ali bice to ok vremenom.

i ja 172. Ali kilaza pre trudnoce 58kg max

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.