Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Jao,ja imam jednu zenu,ucila je nemacki a sada uci engleski. To su muke jer stalno mesa:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

citam vas ali nikako da napisem i ja nesto.Sto se tice priprema sa prvim detetom sam sve spremila jos u 8 mesecu bilo sve popeglano soba opremljena ma sve i torbu za porodiliste jer ja uvek volim unapred da razmislajm.A ne daj boze da je krevetac stigao kada sam se porodila jer dete ne bih mogla staviti u njega jer kada smo kupili 7 dana je soba mirisala na lak i lepak,moguce da je iz fabrike isporucen.za bradavice sam iskoristila par kompresi u porodilistu ali su skupe pa nisam uyela ni multi mam jer je skup vec neki dm ov koji mi se pokazao fenomenalno pa vam ga od srca preporucujem.Naziv sam zaboravila ali verujem da ze jos uvek moze naci u dm u.

nanchika88 i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki,kako je diiiivan stomak:wub: 

Zamisljala sam te plavu,otkud mi to :D 

Kao devojcica si!

Brundo,i ja cu taj iz dm-a ,nema sanse da uzmem multi mam. A kompresu delim na pola pa stavljam ...

Venera, MakiJana i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Nan. Pa bila sam plavusa dugo:D I ja Sam koristila iz dm-a taj, dobar je jako

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Slatke ste obe sa stomacicima:baby: jedva cekam da moj poraste.

Nanchika koja si ti nedelja?

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@MakiJana, svi komplimenti za stomačić :), i moj je otprilike iste veličine :babymommy:.
@nanchika88, tvoju fotku ne mogu da otvorim :(.

Sad sam google-la i našla šta su komprese. Ali, nigde nema njihova cena i način na koji se upotrebljavaju, ma molim iskusnije da nam pojasne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

p.s. Našla cenu, nije strašno. Koliko tih 12 komada traju?

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki:wub: Joj ja sam ogromna kad pogledam tebe :o moracu da pocnem da se kontrolisem :lol: (ahha)

Nan ni ja ne vidim tvoju slicicu :(

MakiJana, Bole cole i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Verovatno ce ti biti potrebne samo u pocetku, ja sam potroslila svega 3-4 komada, ali iz istog momenta bol nestaje, znaci stvarno pomazu. 

Izmenjeno od strane Venera
Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači, da kupim jedno pakovanje za svaki slučaj? I to da spakujem u torbu za porodilište?

Venera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nan pa i ti se lepo zaokruglila :wub: bebci nasi dragi :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja bi uzela, prosli put nisam samo lanolin,i onda kad mi je ped. sestra stavila progledala sam, a samo sam sa levom imala tih problema u pocetku. Posle sam kupila jedno pakovanje i jos pola imam. Lanolin nisam posle nesto ni mazala, namazes svojim mlekacem i super.

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venera,ja 12.od danas 12+0:D

Taso,kupuju se na komad komprese u apotekama npr. Jankovic  tamo ti je sve najpovoljnije,pa vidi. Kod njih sam sve za porodiliste uzimala... Ponesi jedni,dve kesice cisto da imas.

Bole,pravaaa trudnica :baby: 

Ali moderna!

Bole cole i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Venera,ja 12.od danas 12+0:D

Taso,kupuju se na komad komprese u apotekama npr. Jankovic  tamo ti je sve najpovoljnije,pa vidi. Kod njih sam sve za porodiliste uzimala... Ponesi jedni,dve kesice cisto da imas.

Bole,pravaaa trudnica :baby: 

Ali moderna!

ja duplo vise trudna :lol: 24.ned

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki,imam osecaj da necu stici do tvojih 24 nikad a u stvari tako ce da prooodje. Mislim da mi je drugi trimestar proleteo u prosloj t. A za 7 dana sam zvanicno drugi:D

Fora je sto svi pisemo sad u drugom :lol:

Venera i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde je stvarno prvi trimestar?  jel zakljucan ili je nestao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke :babymommy:. Ja evo sad cu u osmi mesec vec ali i dalje pisem ovde nesto mi se ne seli u treci trimestar :lol:

Tasa021 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam konacno uspela da zakazem pregled kod dr.koji menja moju dr. I to tek 11.1., bicu punih 9 nedelje tada. Ima da svisnem cekajuci! A 12.1. treba dq krenemo za Srbiju, na 2 nedelje go i da proslavimo 1.rodj.nasoj princezi. Pre nego sto se ja vratim na posao a muz preuzme novu poziciju na svom poslu. Sve se skupilo na gomilu. Bice mi tezak taj period. 

Ja sam stalno gladna, a tek sto mi se place na svaku sitnicu.....kuku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.