Drugi trimestar

odgovora

Objavljeno

Dobrodosla Dragana :)

Cvrky divno :wub:

Zone, samo ruckaj, kakvi zgresila :D

Neco, ja sam pre mesec i po dana pojela 600gr bureka sa sirom i sunkom. Ne, ne pitaj kako, ni ja ne znam :D valjda mi je organizam proslavljao sto su grozne mucnine prestale i sto mogu malo normalnije da jedem :D

Dragana88, neca79 i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo njopajte,sve ce to da ode ... Mene kiselina muci , sve bih jela a nista ne bih... Mada je mucnine nisam ni imala,mene kiselina od pocetka zeza!

Dragana88 i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije to puno, nista nisam jela uz njega :D msm jjeste punopuno aliali bila gladna. da vidis kako sam mala zena, sto bi se tek onda iscudjavala:lol:

Nan jel pao pomfrit?

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam konstantno gladna. Ali se jos nekako kontorlisem. A nemam ni mucninu , ni kiselinu. Cak mi ni kafa ne smeta. Jutrso sam opeto radila test hahhahah da se uverim da sam trudna. Sutra zovem dr da zakazem pregled...i vec sam nervozna. stq ce biti kad budem morala otici na pregled?

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zone, samo ti uživaj i udovolji sebi. Ne baš svaki dan, ali jednom-dva put nedeljno možeš! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije to puno, nista nisam jela uz njega :D msm jjeste punopuno aliali bila gladna. da vidis kako sam mala zena, sto bi se tek onda iscudjavala:lol:

Nan jel pao pomfrit?

Kupila posle posla smrznut,pecem!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja znam da je pratim forum bas najposvecenije,ali...bepce ti si trudna?! Omg cestitam! Bice razlika kao izmedju mene i mog brata :wub: 

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Dragana!

E btw da vas pitam, koliko cesto tj ako ne zelite reci mozda samo da li imate odnose ili se ipak bojite dok ste u drugom stanju? Ja bas i ne mogu da se pohvalim aktivnostima takve vrste, s obzirom da smo i mm i ja bas onako uplaseni da se nesto ne desi bebcetu ili meni a dugo smo cekali bebkana, znam da je obicno "ako ti je uredna trudnoca nemas se cega bojati" e pa dzabe je uredna, strah je to xD a i nije da imam neku preteranu zelju hehe :rolleyes: bas mi malko i zao muza al ajde izguracemo jos ovo sto je ostalo...mozda se i usudimo u medjuvremenu ali videcemo jos :)

miliccam, Dragana88 i bepce volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja znam da je pratim forum bas najposvecenije,ali...bepce ti si trudna?! Omg cestitam! Bice razlika kao izmedju mene i mog brata :wub: 

hvala!!!!

Nesto smo se bili kao neckali, hocemo , pa necemo, pa na kraju ipak hocemo....tako da ako bude sve ok eto nam bebana avgusta!

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@PoisonIvy u prvoj trudnoci ja se nisam plasila ni malo. Ali je mm tamo 8.,9., mesec bio vec pomalo skeptican. Do tada sve normalno. Medjutim sada i beba i umor....pa tamo negde jednom nedeljno  se pocastimo! hahaah:Dzezam se, sve zavisi od trenutnog dogadjanja, nekad 3x nedeljno, nekad ni jednom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesmetano imamo odnose, kad god nam se pruzi prilika, sto zbog posla (njegovog), sto zbog umora (opet njegovog :lol:). Sve u svemu, nista se promenilo nije, sem sto dodatno pazimo i biramo polozaje sprem mog stanja. A, kako tvoj mm izdrzava? Ne znam sto, ali mislim da mom ne bi bilo "pravo", ako to, naravno, ginekolog ne bi uzdrzavanje od sexa posavetovao zbog rizicne trudnoce. Iskreno, ni ja sebi to ne bih uskracivala bez preke potrebe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je bio ok dok nije poceo tstomak da raste. Onda se plasio da ne povredi bebu jer ne ume da bude nezan. A onda sam u vec desetom mesecu trudnoce ga na prevaru uhvatila ne bih li se porodjla vec jednom i uspelo je :D kontrakcije u roku od dva sata

PoisonIvy, Venera i Tasa021 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poison,citas mi misli. Ulazim na forum da postavim isto pitanje!:D

U prvoj t smo imali odnose do 1.jula a otisla sam 5.na CR. Svakodnevno.

E sada ,posle obog iscedka i Utrogestana ja ne mogu,bojim se. Mm sta ce,izdrzava nekako. Mislim,mozda pokusam kroz koju nedelju...

Poison,ako je trudnoca uredna,mislim da nema cega da se bojis. Naravno,glava je cudo...

Ja cekam da cujem mame sto uzimaju Uttogestan..

PoisonIvy, miliccam i Venera volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hehe ma super, pa ne znam izgleda da je strah preovladao pa nam i ne smeta toliko sto apstiniramo zbog toga. I meni je malo bezveze u mozgu pravo da kazem ali mi nekako ni ne fali a i mm je radje da ne radi nista nego da se brine kako i sta, i da li tako odgovara ili ne, da se nesto ne desi xDD A sto se doktora tice, rekao je samo da ne budem ja od gore hahah malo mi bilo bezveze kad je pricao al ajde :) ma komedija sa nama u svakom slucaju :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

I ju zene (za ove aktivne) svaka vam cast..mi smo oboje da ne mozemo (nekoliko puta u prosloj) a ovako smo bas aktivni..videcemo sad, a ja vec ne mogu;)  ..nije zbog straha nego jednostavno sto je tu jos neko..

Izmenjeno od strane Venera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sad ozbiljno...

Neco po onom sto si pisala tvoje stanje deluje dosta ozbiljno, glupo je sto ti ovo kazem ali razmisli o prioritetima... 

Dragana dobro nam dosla. Koja si nedelja? :)

Hvala 19+2 :)

PoisonIvy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kada sam ostala trudna ni A od akcije, a kako mi se cini nece je ni biti :D nemam zelju, a mm se ne buni. Stojicki sve podnosi :D

PoisonIvy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja da se nadovežem na temu, uzimala sam utrogestan do 14.nedelje i bili smo baš aktivni i u tom periodu a i kasnije do pred porođaj. Meni je bio malo trip u 9. mesecu pošto je beba bila nisko, a mm nije imao nikakvih problema :) 

 

nanchika88, Tasa021 i PoisonIvy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prva trudnoca odnosi do 7.meseca, posle mi vec nije prijalo.. druga trudnoca I sad ova nista od toga jer mi je grlic kritican, sada sam I krvarila na pocetku. Mm to apsolutno razume, pa njegova su deca... Nadoknadicemo posle sve :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam imala pauzu od krvarenja u 12. nedelji, pa preko sledeceg krvarenja u 17, pa do 20 dok se nije sve sredilo. Onda par puta, pa je stigao ekspertski i 3d i dragi je gledao bebu, pa onda on nije mogao, bilo mu neprijatno jer je devojcica :lol: desilo se mozda 2-3 puta do devetog, a onda mi se priblizio termin, od kontrakcija ni k i izgledalo je kao da cu bas da prebacim, pa sam ga nagovorila da se bacimo u akciju i upalilo je! Ne bas posle 2h kao kod tackice, ali u roku od 24h je sve krenulo.

MakiJana i PoisonIvy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima :)

Da li je neka koristila Fluimuzil vaginalete? Juce sam srcku dobila. Naime, preksinoc stavim prvu i ujutru ocekujem da curi makar nesto cim ustanem, kad ono nista. Tek negde predvece par komadica belog, od same vaginalete. Medjutim krenulo i nesto retko kao voda. Da li je to normalno jer se uplasih ziva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro...,pomoc prijatelja...

Na drugom expertskom,sta su vam sve uradili,rekli?

Ja sam bila juce,bebana je super,sve mere su uredu,bubrezi,bešika,srce itd...

Napredniji smo za 2 dana...

I ladno mi kaze da uradim expertski za nedelju dve...,pa sta je ovo juce bilo!!!???

Pomagajte,sta to nije uradjeno!¡???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro...,pomoc prijatelja...

Na drugom expertskom,sta su vam sve uradili,rekli?

Ja sam bila juce,bebana je super,sve mere su uredu,bubrezi,bešika,srce itd...

Napredniji smo za 2 dana...

I ladno mi kaze da uradim expertski za nedelju dve...,pa sta je ovo juce bilo!!!???

Pomagajte,sta to nije uradjeno!¡???

U kojoj nedelji se radi drugi expertni? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daco, ja ti nisam od pomoci jer je meni moja dr rekla da exp.uz se radi posle 20.nedelje jer se tada najbolje vidi, tako da sam ja imala samo jedan do sada.

Daca87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro! Nisam od pomoci ni tebi,Majo,a ni tebi , Daco! Daco,a mozda je dr mislio na 4d,lupetam? Kod tog istog ides na ekspertni? Imala sam ja zapisano sta sve ide na taj drugi expertni,mogu kasnije proceprkati po nalazima iz prve t.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.